fit-machine.cz

LED světlo na obojek Petsaber Maxi

Povedený produkt LED světlo na obojek od společnosti s výborným jménem Insportline snadno naleznete aktuálně na webu za výhodné peníze! K sehnání zrovna v akci za 449 Kč.
EAN: 8596084076380
LED světlo na obojek

Svítící pásek na obojek, vhodné pro větší psy, 2 režimy svícení, připevnění pomocí pásků na suchý zip.. LED světlo na obojek Petsaber Maxi je chytrý doplněk pro pejsky většího vzrůstu, díky kterému je bude za tmy vždy dokonale vidět. Svítící pásek na obojek vašeho miláčka připevníte pomocí tří samostatných pásků na suchý zip. Výhodu to má v tom, že si pes ani vy nemusíte zvykat na nový obojek. Za denního světla stačí pásek jednoduše odepnout a můžete vyrazit bez něj. Svítí po celé své délce a pomocí ovládacího tlačítka lze přepínat mezi stálým svitem a blikáním. Světlo je odolné proti stříkající vodě, takže se nemusíte bát použít ho i za deště.

LED světlo na obojek Petsaber Maxi je vhodné pro vycházky za šera i v nočních hodinách. Díky zářivému světlu bude váš pes vždy jasně viditelný a projíždějící řidiči ho tak nepřehlédnou. Vy zase budete mít přehled o tom, kde se váš pes pohybuje, i když ho pustíte z vodítka. Fantazii se samozřejmě meze nekladou – světlo můžete připevnit i na postroj, vodítko, batoh nebo oblečení. V každém z těchto případů vám poslouží stejně dobře jako na obojku.Technický popis:

LED svítící pásek na obojek pro lepší viditelnost psů ve tmě
tři pásky na suchý zip k připevnění
odolá stříkající vodě
2 režimy svícení
zapnutí a přepínání režimů pomocí tlačítka
délka: 28,5 cm
šířka: 2 cm (pásek), 3 cm (panel s tlačítkem)
doporučená délka obojku: 41-50 cm (střední a velká plemena)
materiál: ABS (pevné části), TPU (ohebné části)
světlo: LED
barva: zelená
svítivost: 12 lm
voděodolnost: IPx4 (stříkající voda)
baterie: 2x CR2032 (součástí balení)
výdrž baterie: 50 h (blikání), 25 h (stálý svit)
hmotnost: 36 g
poznámka: Před použitím je třeba vyjmout ochrannou pojistku baterie. K tomu je třeba křížového šroubováku 2 mm (není součástí balení).