fit-machine.cz

Masážní pomůcka na obličej a oči inSPORTline Vick

Vynikající výrobek Masážní pomůcka na obličej a od našeho známého výrobce Insportline snadno pořídíte na našich stránkách nyní skutečně levně. V současnosti za 390 Kč.
EAN: 8596084130891
Masážní pomůcka na obličej a

3D masážní váleček, který dokáže s vaší pletí doslova zázraky. Vhodný primárně na obličej a menší svaly.. Masážní pomůcka na obličej a oči inSPORTline Vick se stane vaším nepostradatelným pomocníkem. Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, dvě vzorované kulaté hlavice dokáží pokožku pořádně promasírovat a uvolnit tak nejen svalstvo, ale i mysl. Hlavice přístroje mezi sebe vtáhnou kůži a promasírují svaly pod ní. Díky tomu se svaly příjemně uvolní a dojde i k prokrvení tkání. Zároveň při tlaku/tahu směrem nahoru dochází k pozvedání kontur obličeje. Pro masáž okolí očí můžeme použít i druhou stranu přístroje, která má plochý tvar. Koncová strana válečku může sloužit také k nabírání krémů, aby se předcházelo přenosu bakterií do krémů či jiných kosmetických přípravků. Pravidelnou masáží docílíme mimo jiné pevnější pokožky a mírnějších otoků. 

Tělo válečku je vyrobeno z vysoce kvalitní zinkové slitiny a masážní hlavice jsou z odolného ABS materiálu. Ačkoliv se jedná o kovové tělo, je masážní pomůcka velmi lehká – váží pouhých 52 gramů! Drobnější konstrukce přístroje Vick je vhodnější spíše pro masáž menších svalů – primárně obličeje či šíjí. Přístroj je voděodolný, takže si můžete dopřávat příjemnou masáž i během koupele či v sauně. Krásný elegantní design je už jen takovou pomyslnou třešničkou na dortu. Jakmile objevíte kouzlo našich masážních přístrojů, nebudete je chtít dát z ruky! 

Použití: 

Na pokožku naneste olejíček, krém či jiný kosmetický prostředek a pořádně ho dlaněmi rozetřete. Na váleček příliš netlačte, masáž by měla být příjemná! Pokud chcete začít masáží obličeje, masírujte od středu brady tahem po čelisti až k uchu. Řiďte se pravidlem, že vždy válečkem přejíždíte tahem směrem nahoru. Následně můžete pokračovat ke rtům, kde stačí přejíždět přes rty zprava do leva. Poté přiložte váleček jednou masážní hlavicí ke koutku úst a druhá by měla dosahovat ke kraji nosu. Zde opět tahem po lícní kosti masírujte nahoru až k uchu. Oblast pod očima se snažte pro změnu masírovat tlakem od nosu až k uchu. Opět dodržujte pravidlo směrem nahoru. Oblast obočí masírujte tlakem od kořene nosu. Jako poslední krok se věnujte čelu, které bývá velmi často problematickou částí vzhledem k vyšší tvorbě potu a následnému ucpávání pórů. Čelo začínejte masírovat od kořene nosu směrem nahoru. Můžete se tahem vracet zpátky ke kořenu nosu. Takto pokračujte do stran po celém čele. Po masáži očistěte hlavice kosmetickým ubrouskem. 

Stejným způsobem můžete promasírovat jakoukoliv část těla jako například trapézy, šíje či paže.
 

Náš tip: při tlaku se snažte přístroj mít více kolmo k pokožce a naopak při tahu přístroj na pokožku skoro položte.

Technický popis: 

skladná masážní pomůcka
jednoduché užívání
bezbolestná masáž svalů obličeje
vhodný spíše pro menší svaly – primárně obličej
zvyšuje účinnost kosmetických prostředků
redukuje vrásky a nedokonalosti pleti
zrelaxuje jak tělo tak i mysl
zmírňuje kruhy pod očima a otoky
stylový design
nízká hmotnost
rozměry: d15 x š4 x v2,5 cm
hmotnost: 53 g
materiál: ABS + slitina zinku