fit-machine.cz

Masážní přístroj inSPORTline Barryfer

Zcela unikátní výrobek Masážní přístroj inSPORTline Barryfer od kvalitního výrobce Insportline snadno seženete zde teď právě za super cenu! Aktuálně za super cenu 1 690 Kč.
EAN: 8596084130969
Masážní přístroj inSPORTline

Revoluční přístroj, který pomáhá od bolesti. Kombinace čtyř funkcí – vyhřívání, vzduchová masáž, vibrace a EMS.. Už vás unavují každý měsíc opakující se silné menstruační bolesti bříška a nechcete bolest neustále tlumit tabletkami? Máme pro vás řešení! Tento revoluční masážní přístroj Barryfer se stane vaším nejlepším společníkem nejen během vašich dní. Přístroj můžete použít kdykoliv i na bolavá záda, trapézy či při zánětu močového měchýře. Kombinace čtyř funkcí uvolní napětí a bolest a vy si tak můžete konečně užívat jakékoliv aktivity bez omezení.

Příjemné vyhřívání na 42°C prohřeje a uvolní svaly i vaši mysl. Vyhřívání zprostředkovává polyimidová tepelná fólie. Vzduchová masáž, při které se nafukuje vnitřní plocha přístroje, působí pozitivně na svalstvo a imituje stimulující masážní proces. EMS neboli elektrická stimulace svalů stimuluje svaly elektrickými pulzy, čímž dochází k účinné masáži vnitřního svalstva. Vibrace příjemně doplňují ostatní masážní funkce a urychlí úlevu od bolesti. Vy si můžete vybrat, jak chcete jednotlivé funkce nakombinovat.

Dále si pak můžete nastavit intenzitu masáže a to v 5 úrovních. To zaručí, že si každý uživatel najde to své! Navíc je přístroj velmi malý a lehký – můžete ho tak nosit kdykoliv a kdekoliv, aniž by si toho někdo všiml. 

Použití

Pomocí suchého zipu si připevněte přístroj na bříško, bedra či trapézy. Vždy přístroj používejte na pokožce – ne přes oblečení. Spusťte přidržením středového tlačítka. Spustí se automaticky všechny funkce na nejnižší intenzitu. Opakovaným stisknutím tlačítka pro spuštění si zvolíte kombinaci funkcí, které chcete využít. Pomocí tlačítek + a – vyberte intenzitu v pěti úrovních. Po 15 minutách se přístroj automaticky vypne. 

Technický popis:

pomáhá ulevit od bolesti při menstruaci, zánětu močového měchýře či bolestech svalů
funkce přístroje: 

vyhřívání na 42° C (pomocí polyimidové tepelné fólie)
vzduchová masáž
EMS – elektronická stimulace svalstva 
vibrace

pět stupňů intenzity
možnost použití na bříško, bedra či trapézy
skladná konstrukce
můžete nosit kdekoliv pod oblečením
automatické vypnutí po 15 minutách
snadné ovládání
nastavitelný pás na suchý zip pro max. obvod pasu 96 cm
plně bezdrátový
nabíjení skrze přiložený USB kabel (bez adaptéru do zásuvky)
kvalitní lithiová baterie s kapacitou 1100 mAh
doba nabíjení: 2 – 3 hodiny
doba provozu: 2,5 hodiny
výkon: 5W
rozměry přístroje: d18 x š9 x v2,5 cm
hmotnost: 250 g
materiál: ABS, silikon