fit-machine.cz

Masážní přístroj inSPORTline C02

Kvalitní kousek Masážní přístroj inSPORTline C02 od značky s dobrým jménem Insportline naleznete ještě dnes za super cenu! Výhodně za super cenu 1 590 Kč.
EAN: 8595153673222
Masážní přístroj inSPORTline

Přístroj vhodný ke každodenní masáži celého těla, dva vyměnitelné nástavce, plynulé nastavení intenzity kolečkem, zbavuje tělo únavy a stresu.. Masážní přístroj inSPORTline C02 je ideální pomůckou pro hloubkovou a relaxační masáž celého těla. Přístroj nabízí dvě vyměnitelné masážní hlavice, díky čemuž si můžete zvolit ten typ masáže, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Bodový masážní nástavec slouží k hloubkovému bodovému masírování, které uvolňuje celé tělo a ztuhlé svalstvo, ale také prokrvuje dané oblasti svalů. Druhý nástavec slouží k plošné masáži, která zaručuje rychlejší regeneraci a zároveň slouží i k relaxační masáži.

Masážní přístroj inSPORTline C02 disponuje i volitelnou funkcí infračerveného záření, které zlepšuje krevní oběh a metabolismus v jednotlivých tkáních. Možnost plynulé změny intenzity pomocí snadno přístupného regulačního kolečka patří mezi další praktické vlastnosti masážního přístroje. Při každodenním použití se během několika minut můžete zbavit stresu, únavy, zmenšit riziko usazování solí či tvorby celulitidy.Technický popis:

masážní přístroj vhodný pro hloubkovou a relaxační masáž
2 vyměnitelné masážní nástavce (bodový a jemný)
hloubkové bodové masírování uvolňuje celé tělo, ztuhlé svalstvo a prokrvuje dané oblasti
plošná masáž efektivně regeneruje tělo a je vhodná pro relaxaci těla
volitelná funkce infračervených paprsků napomáhá správné funkci krevního oběhu a metabolismu
plynulé nastavení intenzity
masáž odbourává stres
anticelulitidní účinky, zmenšuje riziko usazování solí
protiskluzová rukojeť 
jednoduché ovládání
napájení: síťový adaptér
hmotnost: 1,3 kg

Další produkty z kategorie Masážní přístroje na celé tělo