fit-machine.cz

Masážní přístroj na oči inSPORTline Mikaella

Tento zlevněný kousek Masážní přístroj na oči inSPORTline od odblíbeného výrobce Insportline snadno můžete pořídit online za extra cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 390 Kč.
EAN: 8596084130860
Masážní přístroj na oči

Ultralehký a skladný pomocník pro vyhlazení nedokonalostí v oblasti očí. Redukuje vrásky a kruhy pod očima či pigmentové skvrny.. Masážní přístroj na oči inSPORTline Mikaella je skvělá skladná pomůcka, kterou ocení každý, kdo mívá často unavené oči, ať už to je z práce u počítače, dlouhého soustředění ve škole nebo třeba z nošení brýlí. Přístroj vytváří jemné mikrovibrace s vysokou frekvencí 1200 RPM, které dokáží pronikat do pokožky a perfektně ji prokrvit. Zároveň se hlavice přístroje zahřeje na příjemných 40°C, což zajistí lepší uvolnění svalů. Při pravidelném užívání dokáže redukovat kruhy pod očima a pigmentové skvrny.

Je přirozené, že se s věkem metabolismus pokožky zpomaluje a na pleti se vytvářejí vrásky, které se časem prohlubují. Pravidelnou péčí však dokážete těmto vráskám předcházet nebo je případně zmírňovat. Pozitivní ionty, jež přístroj Mikaella vytváří, uvolňují zanesené póry, které zároveň stahují a tím dochází k redukci vrásek. Při používání v kombinaci s kosmetickým přípravkem mikrovlny zajistí lepší vstřebatelnost přípravku do hloubky pokožky. 
 

Použití

Do přístroje vložte baterii (AAA). Pleť důkladně odličte s našimi pomocníky – odličovací ručník na obličej inSPORTline Reggi, čisticí micelární voda inSPORTline 3v1. Po vyčištění můžete na pleť v okolí očí (viz první obrázek níže) nanést lehký hydratační krém inSPORTline, ultra hydratační krém inSPORTline či revitalizační liftingový krém inSPORTline (masážní přístroj totiž dokáže zintenzivnit jejich účinek). 

Vibrace přístroje spustíte tak, že se budete dotýkat rukou kovové části na hřbetu přístroje a zároveň hlavici přístroje přiložíte na pleť. Dojde tím k propojení elektrického obvodu a spustí se vibrace a vyhřívání hlavice na 40°C. Přejíždějte hlavicí přístroje pod okem i nad ním, jak je ukázáno na obrázku – od středu oka k vnějšímu okraji a poté okolo celého oka. Každému oku věnujte alespoň 2,5 minuty. Po masáži očistěte hlavici přístroje kosmetickým hadříkem.

Technický popis: 

pomocí sonických vibrací a pozitivních iontů bojuje s nedokonalostmi pleti
perfektně prokrví pokožku v oblasti očí  
zmírňuje kruhy pod očima, otoky a pigmentové skvrny
při pravidelném užívání dokáže redukovat vrásky
mikrovibrace s vysokou frekvencí 1200 RPM
příjemné vyhřívání hlavice na 40°C
stylový design
snadné ovládání
baterie: 1 x mikrotužková AAA (není součástí balení)
výdrž baterie: cca 18 dní při používání 5 minut denně
rozměry: d14 x š2,5 x v1,5 cm
hmotnost: 23 g (bez baterie)