fit-machine.cz

Masážní přístroj na oči inSPORTline Simbora

Neodolatelný produkt Masážní přístroj na oči inSPORTline od značky se skvělou pověstí Insportline jednoduše můžete sehnat zde za výprodejovou cenu! V současnosti za 690 Kč.
EAN: 8596084130853
Masážní přístroj na oči

Nenápadný, ale účinný pomocník pro vyhlazení nedokonalostí v oblasti očí. Redukuje vrásky a kruhy pod očima či pigmentové skvrny, aktivuje kolagen v pokožce.. Masážní přístroj na oči inSPORTline Simbora je skvělá skladná pomůcka, kterou ocení každý, kdo mívá často unavené oči, ať už to je z práce u počítače, dlouhého soustředění ve škole nebo třeba z nošení brýlí. Přístroj produkuje velmi účinné infračervené světlo, které se často využívá pro světelnou terapii. Při užívání proniká toto záření do hlubších vrstev pokožky, kde aktivuje kolagen, dokáže zesvětlit pokožku a zároveň odstraňuje kruhy pod očima. 

Masážní přístroj inSPORTline Simbora disponuje dalšími dvěma funkcemi. Jendou z nich jsou vysokofrekvenční vibrace s frekvencí 10 000 RPM, které zlepšují cirkulaci krve v oblasti očí a redukují otoky pod očima. Druhou funkcí je nahřívání kovové hlavice až na příjemných 42°C. Toto vyhřívání způsobuje uvolnění svalů a přispívá k celkové regeneraci pokožky. Je přirozené, že se s věkem metabolismus pokožky zpomaluje a na pleti se vytvářejí vrásky, které se časem prohlubují. Pravidelnou péčí však dokážete těmto vráskám předcházet nebo je případně redukovat. Při používání přístroje Simbora v kombinaci s kosmetickým přípravkem, zajistí infračervené záření lepší vstřebatelnost přípravku do hloubky pokožky a zároveň zintenzivní účinky kosmetických přípravků.
 

Použití

Pleť důkladně odličte s našimi pomocníky – odličovací ručník na obličej inSPORTline Reggi a čisticí micelární voda inSPORTline 3v1. Po vyčištění můžete na pleť v okolí očí (viz první obrázek níže) nanést lehký hydratační krém inSPORTline, ultra hydratační krém inSPORTline či revitalizační liftingový krém inSPORTline (masážní přístroj totiž dokáže zintenzivnit jejich účinek). Pro spuštění přístroje přidržte spodní tlačítko po dobu 2 sekund. Automaticky je přednastaveno spuštění všech funkcí přístroje. Opakovaným stisknutím tohoto tlačítka pro spuštění si můžete nastavit kombinaci požadovaných funkcí. Horní dvě tlačítka slouží k nastavení teploty vyhřívání hlavice (doporučujeme začínat s nastavením na nejnižší teplotě). Přejíždějte hlavicí přístroje pod okem i nad ním, jak je ukázáno na obrázku – od středu oka k vnějšímu okraji a poté okolo celého oka. Každému oku věnujte alespoň 3 minuty 2x až 3x týdně. Po masáži očistěte hlavici přístroje kosmetickým hadříkem.

Náš tip: masážní přístroj můžete používat i na rty. Přístroj zajistí lepší vstřebatelnost kosmetických přípravku do rtů a lepší cirkulaci krve.

 Technický popis: 

pomocí infračerveného záření, vyhřívání a vibrací bojuje s nedokonalostmi pleti
perfektně prokrví pokožku v oblasti očí  
aktivuje kolagen pokožce
zmírňuje kruhy pod očima, otoky a pigmentové skvrny
při pravidelném užívání dokáže redukovat vrásky
nastavení 3 režimů (kombinace funkcí)
infračervené světlo pro světelnou terapii
vibrace s vysokou frekvencí 10 000 RPM
nastavení teploty vyhřívání hlavice (37 – 45°C)
stupeň nabití baterie se zobrazuje na displeji
stylový design
snadné ovládání pomocí tří tlačítek
nabíjení přes micro USB (napájecí kabel součástí balení)
čas nabíjení: 1,5 hodiny
doba provozu na jedno nabití: 30 minut
kapacita baterie: 500 mAh
frekvence vibrací: 10 000 RPM
materiál: ABS, slitina zinku
rozměry: d14 x š2,8 v2,5 cm
hmotnost: 47 g