fit-machine.cz

Masážní židle inSPORTline Massy dřevěná

Zcela unikátní výrobek Masážní židle inSPORTline Massy od výrobce se zárukou kvality Insportline jde sehnat zrovna za rozumné peníze! Právě lze objednat jen za 4 490 Kč.
EAN: 8595153694128
Masážní židle inSPORTline Massy

Vhodná do místnosti se stálou teplotou, složitelná, přenosná a lehká židle.. Masážní židle inSPORTline Massy dřevěná je vyrobena z velmi kvalitního materiálu. Samostatnou konstrukce masážní židle totiž tvoří bukové dřevo. Díky zesílení pomocí ocelového lanka a dvěma jistícím kolíkům na každé podpěrné noze, je schopno unést zátěž až 150 kg.

Plocha k sezení je potažena kvalitní syntetickou kůží, která je příjemná na dotek a zároveň je odolná proti vodě a oleji. Díky tomu lze na masážní židli provést jakýkoliv druh masáže. Polstrování masážní židle inSPORTline Massy dřevěná je pak vyrobeno z měkké dvouvrstvé pěny o tloušťce 50 mm. Záruka vysokého komfortu je zajištěna díky plynule regulovatelnému podhlavníku s otvorem na obličej a odnímatelnou opěrkou na lokty.

Díky těmto výborným vlastnostem je dřevěná masážní židle inSPORTline Massy vhodná do každé domácnosti, nebo do soukromých salónů. 
 Technický popis:

dřevěná konstrukce (bukové dřevo)
jednoduché a rychlé rozložení
pohodlná přeprava
kvalitní syntetická kůže odolná proti oleji a vodě
plnící materiál z měkké dvouvrstvé pěny o tloušťce 50 mm
5 stupňová regulace výšky
rozměry: délka 85 cm x šířka 57 cm x výška 122 cm (95 cm bez podhlavníku)
rozměry sedáku: 30 x 27 cm
výška posedu: 57 cm
hmotnost: 9,5 kg
nosnost: 150 kg
přenosná taška na židli jako dárek zdarma