fit-machine.cz

Moto boty W-TEC Quartzo hnědá 40

Tento oblíbený výrobek Moto boty W-TEC Quartzo od společnosti s předním postavením na trhu W-tec máte možnost nakoupit tady a teď v akci. Cenově vychází na 2 990 Kč.
EAN: 8596084112835
Moto boty W-TEC Quartzo
Ověřit dostupnost »
Značka: W-tec
2 990

Vysoké boty do terénu, robustní podrážka, dvě přezky, suchý zip, strečové panely a semišový panel.. Moto boty W-TEC Quartzo jsou vysokou obuví vyrobenou ze silné a odolné syntetické kůže určenou na čtyřkolky, enduro nebo hobby motokros. Spolehlivá robustní protiskluzová podrážka odolná vůči olejům, velké množství chráničů a výztuží na strategických místech nebo přítomnost reflexních prvků nabízí maximální stupeň bezpečnosti.

Systém zapínání je tvořen dvěma praktickými přezkami. To pak ještě doplňuje suchý zip na horní části boty. Použité dvojité švy podporují pevnost této obuvi a zvyšují odolnost.

Pohyb jako takový však není díky strečovým žebrovaným panelům nijak omezován. Drobné ventilační otvory pak mají na starost optimální vnitřní klima i při vysokých teplotách.

Dalším příjemným detailem je líbivý semišový povrch umístěný v panelu na straně ke stroji. Na boty W-TEC Quartzo se můžete dozajista spolehnout a díky jejich propracovanému designu si je určitě oblíbíte.Technický popis:

zpevněná špička, pata a oblast kolem holeně
ochrana v oblasti kotníku z obou stran
vyztužení v oblasti řadičky
vnější plastový chránič kotníku s integrovaným ventilačním otvorem
dvojité švy
zapínání na kombinaci suchého zipu a přezky
přední a zadní elastický žebrovaný panel
reflexní prvek na patou
robustní protiskluzová pryžová podrážka, odolná vůči vodě, olejům a benzínu
panel s jemným semišovým povrchem na straně k motocyklu
materiál: kůže (vnější), 100% polyester (podšívka)
poznámka: typ zapínání přezek se může lišit