fit-machine.cz

Moto helma W-TEC NK-850 bílá lesk XS (53-54)

Výjimečný produkt Moto helma W-TEC NK-850 bílá lesk XS od předního výrobce W-tec získáte tady v bezva akci! Pouze nyní za 1 990 Kč.
EAN: 8595153697266
Moto helma W-TEC NK-850  bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: W-tec
1 990 2 490 Kč Sleva -20%
Popis produktu

2v1, odnímatelný bradový most, sluneční clona, plexi s úpravou proti poškrábání, aerodynamická termoplastická skořepina.. Moto helma W-TEC NK-850 je bezpečná aerodynamická 2v1 přilba, která je určena k jízdě na skútrech i cestovních motocyklech. Hlavními přednostmi této přilby je precizní zpracování jednotlivých částí a vysoký bezpečnostní standard, jenž splňuje evropskou homologaci ECE R-2205. Helma má veliké odklopné hledí zaručující přehled o situaci na silnici. Plexi je opatřeno praktickou úpravou proti poškrábání. Navíc je doplněné o samostatně výsuvnou sluneční clonu, která chrání proti ostrému slunečnímu záření během jízdy. 

Pro maximální pohodlí je helma opatřena odnímatelným bradovým mostem a robustním, velmi komfortním, pratelným polstrováním. Dle libosti a potřeby tak můžete volit mezi otevřenou a integrální přilbou. Čelní sání a zadní odvod vzduchu zajišťuje dobrou ventilaci přilby. Díky vychytanému funkčnímu designu, kvalitnímu zpracování a vysokému bezpečnostnímu standardu je moto helma W-TEC NK-850 vhodným motocyklovým příslušenstvím.
 Technický popis:

homologace ECE R-2205 (evropská bezpečnostní norma)
výsuvná sluneční clona
aerodynamická termoplastická skořepina
odnímatelný bradový most
vyjímatelné a omyvatelné polstrování, s hygienickou úpravou tkaniny
přední přívody vzduchu a zadní odsávání
rychloupínací přezka
plexi s úpravou proti poškrábání
hmotnost: 1600 ± 50g