fit-machine.cz

Moto helma W-TEC V105 černo-zelená XS (53-54)

Kvalitní produkt Moto helma W-TEC V105 od výrobce s dobrým jménem W-tec jde nakoupit zde nyní téměř zdarma. Nyní získáte od 1 590 Kč. EAN: 8596084017888
Moto helma W-TEC V105  černo-zelená
Ověřit dostupnost »
Značka: W-tec
1 590 1 890 Kč Sleva -15%
Popis produktu

Integrální helma, aerodynamický tvar skořepiny, větrací systém, vyjímatelné polstrování, plexi s úpravou proti poškrábání.. Moto helma W-TEC V105 je integrální helma s atraktivním designovým motivem určená pro silniční a cestovní motocykly. Vysoký bezpečnostní standard splňuje evropskou homologaci ECE R-2205. Aerodynamicky tvarovaná skořepina vyniká maximální odolností při nárazu. Pro pohodlí je helma opatřena odnímatelným robustním, velmi komfortním, pratelným polstrováním.

Přilba má uzavíratelný větrací systém s otvory nahoře, vpředu i vzadu. Vhodnou součástí je i plexi, která má úpravu proti poškrábání a je rychle vyjímatelná bez použití nářadí. Moto helma W-TEC V105 je opatřena bezpečnostním zapínáním FAST LOCK. Díky kvalitnímu zpracování, bezpečnostnímu standardu a zároveň výhodné ceně je vyhledávaným motocyklovým příslušenstvím pro začínající motocyklové nadšence.Technický popis:

aerodynamicky tvarovaná skořepina
plně odnímatelné měkké vnitřní polstrování helmy, možnost praní
odnímatelné a pratelné lícní vystýlky helmy
dýchací otvory v krytu brady helmy
bezpečnostní zapínání FAST LOCK
chráněné větrací otvory a kryt brady
UV lakovaný povrch
plexi s úpravou proti poškrábání
jednoduše rozepínatelný podbradní řemínek
rychlý systém otvírání hledí helmy
čelní sání (horní i spodní) a zadní odvod vzduchu
atraktivní grafický motiv
homologace ECE R-2205
schváleno DOT
hmotnost: 1,438 kg