Moto přilba W-TEC Integra Graphic Black-White XS (53-54)

Nejprodávanější produkt Moto přilba W-TEC Integra Graphic Black-White XS od společnosti s úžasnou pověstí W-tec najdete právě dnes téměř zdarma. Právě teď jen za 2 090 Kč. EAN: 8596084116000
Moto přilba W-TEC Integra Graphic  Black-White
Značka: W-tec
2 090 Dostupnost: SKLADEM 2 890 Kč Sleva -27%
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Plně ventilovaná lehká integrálka s atraktivní grafikou, agresivní aerodynamický tvar, druhé tmavé hledí v součástí balení.. Moto přilba W-TEC Integra Graphic je lehounká helma zkonstruovaná tak, aby splňovala standardy ECE R22.05 a ACU Gold – je navržena s ohledem na Vaši bezpečnost.

Komfortní podšívka je odnímatelná a omyvatelná a je vyrobena z prodyšného materiálu odvádějícího pot tak, aby byla pohodlná za všech okolností. Krom přilba toho disponuje tvarovaným plexisklem s ochranou proti poškrábání, které tak chrání Vaše oči. Také nabízí bezpečný, ale snadno použitelný systém zapínání pomocí rychloupínacího řemínku.

Plně ventilovaná lehká skořepina závodního stylu s agresivním tvarem a atraktivním barevným motivem zajistí, že s moto přilbou W-TEC Integra Graphic vyniknete v jakémkoliv davu.

Bonusem k helmě je druhé plexi v balení, které je zatmavené, a tak se hodí především pro denní jízdu za jasného počasí, zejména proti ostrému slunci. Mechanismus výměny hledí je velmi intuitivní. Technický popis:

aerodynamický tvar
uzavíratelný ventilační systém s otvory na bradě a horní části přilby (Crown Ventilation System)
výdechy na zadní části přilby
čiré plexi odolné proti poškrábání, odnímatelné
druhé zatmavené plexi součástí balení
vyjímatelné prodyšné polstrování, omyvatelné
rychloupínací přezka
atraktivní grafika
materiál skořepiny: ABS
hmotnost: 1400 g
certifikace: ECE-R 22.05 (bezpečnostní norma pro evropský trh)