fit-machine.cz

Moto přilba W-TEC Yucato zelená XS (53-54)

Velmi prodávaný produkt Moto přilba W-TEC Yucato zelená od našeho předního výrobce W-tec snadno seženete právě teď v naší nabídce v akci! Akční cena již od 1 890 Kč.
EAN: 8596084103789
Moto přilba W-TEC Yucato  hnědá
Ověřit dostupnost »
Značka: W-tec
1 890

Helma s odklopným hledím a vrchní ventilací, nízká hmotnost. Perleťový lak. Druhé plexi v ceně.. Moto přilba W-TEC Yucato je moderní otevřená helma určená k jízdě na skútrech, chopperech i pomalejších cestovních motocyklech. Pro maximální komfort je helma opatřena uzavíratelnou vrchní ventilací a robustním, velmi komfortním polstrováním. Potěší i jednoduché zapínání na rychlopřezku a střídmý aerodynamický design celé přilby. Výhodou je i velmi nízká hmotnost helmy, takže na hlavě působí lehce a přirozeně. Vysoký bezpečnostní standard je zaručen evropskou homologací ECE 22-05.

Moto přilba W-TEC Yucato je vybavena dvěma plexi (tmavé přímo na přilbě, čiré přiložené v balení), která při jízdě poskytují velmi dobrý rozhled. V neposlední řadě se také může pyšnit líbivým perleťovým lakem, který dotváří celkový vzhled samotné helmy.Technický popis:

plexi s velkým zorným úhlem, odolné proti poškrábání
vrchní uzavíratelná ventilace (1 centrální ventilační otvor, 2 zadní odfuky)
vyjímatelné a pratelné polstrování
rychloupínací přezka
atraktivní barevná zpracování
odolný perleťový lak
homologace ECE 22-05 (norma pro evropský trh)
tmavé plexi přímo na helmě, druhé čiré plexi součástí balení
materiál skořepiny: ABS
hmotnost: 1180 g