fit-machine.cz

Multipress stojan Body-Solid GPR370

Často hledaný výrobek Multipress stojan Body-Solid GPR370 od kvalitní značky Body-solid pohodlně seženete teď za akční cenu. Aktuálně výhodně za 13 290 Kč.
Multipress stojan Body-Solid
Ověřit dostupnost »
Značka: Body-solid
13 290

Stojan pro vzpěračský trénink, odolná ocelová konstrukce, vhodné pro dřepy, mrtvý tah, posilování lýtek, lze přikoupit lavici na bench press.. Multipress stojan Body-Solid GPR370 je profesionální stojan pro práci se vzpěračskou tyčí. Trénink s volnou zátěží je nejefektivnější, když se uživatel cítí bezpečně a troufá si i na ty nejtěžší kombinace kotoučů. Proto je tento robustní stojan vyroben z pevné a odolné oceli se stabilní a širokou základnou. Konstrukce stojanu je nakloněna o 7° směrem dozadu tak, aby se co nejlépe přizpůsobil přirozené trajektorii zdvihů. Díky 14 odkládacím polohám můžete započít a ukončit trénink kde potřebujete.

S multipress stojanem Body-Solid GPR370 můžete praktikovat dřepy se zátěží, mrtvý tah, posilování lýtek a řadu dalších cvičení. Při zakoupení šikmé lavice lze celou sestavu využívat také jako bench press. Stojan vám pomůže nabrat svalovou hmotu, zlepšit fyzickou sílu i vytvarovat svaly. Jeho součástí jsou 4 trny na olympijské kotouče, které vám pomohou s udržováním a organizací tréninkové plochy.Technický popis:

hlavní konstrukce má reverzní sklon 7° a zajišťuje přirozený postoj při cvičení
14 odkládacích poloh
odolný ocelový rám svářený ze 4 stran
stojan obsahuje čtyři skladné držáky na olympijské kotouče
rozteč odkládacích příček na činku: vnitřní 112 cm, vnější 123 cm
rozměry: výška 188 x hloubka 114 x šířka 163 cm
maximální nosnost: 450 kg
vhodné pro domácí i komerční použití
balení neobsahuje vzpěračskou tyč, kotouče ani objímky