Náhradní baterie pro vyhřívané oblečení Glovii GLI7452

Tento unikátní výrobek Náhradní baterie pro vyhřívané oblečení od známé značky Glovii jednoduše můžete najít na našich stránkách za výprodejovou cenu. Za bezkonkureční cenu 1 590 Kč. EAN: 5908246726638
Náhradní baterie pro vyhřívané oblečení
Značka: Glovii
1 590 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Náhradní baterie pro oblečení Glovii s vysokou kapacitou, minimálními rozměry a hmotnosti. Ideální jako náhrada v případě ztráty či pro prodloužení doby vyhřívání.. Náhradní baterie pro vyhřívané oblečení Glovii GLI7452 je navržena tak, aby se perfektně hodila především k bundám: Pánská vyhřívaná bunda Glovii GTM a Dámská vyhřívaná bunda Glovii GTF, které mají malou kapsu vyhrazenou přímo pro baterii. Jedná se o bezpečný a účinný Li-lon akumulátor, který zajišťuje dlouhý provoz vyhřívacího systému.

Náhradní baterii Glovii GLI7452 s vysokou kapacitou 5200 mAh můžete využít i u jiných typů oblečení od značky Glovii jako například: Vyhřívaná fleecová vesta Glovii GV1, Vyhřívané tričko s dlouhým rukávem Glovii GJ1, Vyhřívané kalhoty Glovii GP1, Vyhřívané tričko s dlouhým rukávem Glovii GJ1C, Vyhřívané kalhoty Glovii GP1C nebo Sada vyhřívaného unisex termoprádla Glovii GX.

V případě ztráty či poškození původní baterie můžete zakoupit tuto originální náhradu. Baterii lze díky minimálním rozměrům nosit s sebou v kapse a dvojnásobně si prodloužit dobu vyhřívání.Technický popis:

náhradní baterie s vysokou kapacitou
vhodná pro oblečení značky Glovii
bezpečná a účinná Li-Ion baterie
dlouhá doba provozu vyhřívacího systému
kapacita: 5200 mAh (38,48 Wh)
hmotnost: 202 g
napájení: 7,4 V
rozměry: 75 x 85 x 20 mm
cena za 1 kus