fit-machine.cz

Nástěnná hrazda a bradla inSPORTline Wallar

Akční a ve slevě produkt Nástěnná hrazda a bradla od společnosti s výborným jménem Insportline jednoduše naleznete v naší aktuální nabídce opravdu výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 290 Kč.
EAN: 8596084126528
Nástěnná hrazda a bradla
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
2 290 2 990 Kč Sleva -23%

Kompletní sada pro posilování horní poloviny těla – hrazda i bradla v jednom balení! Připevňují se samostatně a obě konstrukce unesou až 150 kg!. Pokud jste odhodlaní pořádně zapracovat na svalech horní poloviny těla, nástěnná hrazda a bradla inSPORTline Wallar jsou pro vás perfektním řešením! Tato jedinečná sada totiž obsahuje obě konstrukce, které se ke zdi připevňují samostatně a k posilování zad, paží, ramen a břišních svalů poslouží dokonale. Můžete je rozmístit podle toho, jak vám to bude doma nejlépe vyhovovat a pak už se soustředit jen na trénink!

Hrazda kromě 2 párů úchopů dále nabízí hned 3 provlékací očka pro připevnění mutitraineru nebo gumových expandérů. Tyto pomůcky vám pomohou rozšířit repertoár cviků, se kterými se můžete zaměřit i na další svalové skupiny a posílit tak třeba i nohy. Horní tyč hrazdy je dlouhá 94 cm a její pevná konstrukce unese až 150 kg.

Konstrukce bradel má stejně vysokou nosnost jako hrazda, tedy 150 kg. Bradla vám pomohou posílit především břišní svalstvo a pak samozřejmě také ruce a svaly zpevňující páteř. Na nejvíce namáhaných místech – tedy v oblasti zad a opěr předloktí – je konstrukce pokrytá silným polstrováním, aby se vám cvičilo co nejpohodlněji. S opěrkami a 2 páry úchopů tak můžete do svého tréninku zapojit kliky (dipy) a zvedání nohou na bradlech. Trénink pomocí vlastní hmotnosti je také jedním z nejefektivnějších způsobů, jak posílit stabilizační svaly!Technický popis hrazdy:

2 úhly úchopu
gumové rukojeti
3 očka pro připevnění multitraineru nebo expandéru
pevné upevnění na stěnu pomocí 12 šroubů (součástí balení)
délka hrazdy: 94 cm
vzdálenost mezi vnitřními úchopy: 44,5 cm
délka úchopů: 12,5 cm (vnější), 11,7 cm (vnitřní)
vzdálenost konstrukce od stěny: 67 cm
vzdálenost hrazdy od stěny: 51 cm
průměr tyče: 26 mm
hmotnost: 6,1 kg
nosnost: 150 kg
vhodná pro domácí použití

 

Technický popis bradel:

2 páry úchopů
pohodlné pěnové podložky na ruce a záda
pevné upevnění na stěnu pomocí 12 šroubů (součástí balení)
vzdálenost mezi bradly: 53,8 cm
vzdálenost od stěny: 74 cm
délka úchopů: 12,5 cm
zádová opěrka: 30 x 23,5 x 4,5 cm
opěrky na ruce: 25 x 11 x 4 cm
hmotnost: 8,5 kg
nosnost: 150 kg
vhodné pro domácí použití