fit-machine.cz

Nesmeky Nortec Alp M (35-39)

Tento oblíbený produkt Nesmeky Nortec Alp od top značky Nortec snadno seženete v naší internetové nabídce v akci! Nyní lze objednat jen za 1 150 Kč.
EAN: 9009635001056
Nesmeky Nortec Alp 2.0
Ověřit dostupnost »
Značka: Nortec
1 150

Kvalitní nerezová ocel, dlouhé hroty, výborná trakce a dokonalá stabilita, snadné a rychlé nasazení, vhodné pro zimní trekové aktivity, cena za pár.. Nesmeky Nortec Alp 2.0 jsou skvělou pomůckou především pro treking, nordic walking a další trekové zimní aktivity. Ocení je třeba ale i myslivci a další pracovníci v zasněžených oblastech.

Nesmeky během chvilky snadno nasadíte na jakoukoliv pevnou obuv a jsou připraveny k použití. 13 dlouhých hrotů z nerezové oceli zajistí perfektní stabilitu i v hlubším sněhu. Uklouznutí nebude hrozit ani na ledu, blátě či jiném kluzkém povrchu. Hroty jsou optimálně rozmístěny tak, aby byly zajištěny co nejlepší vlastnosti na každém povrchu. Ocelová konstrukce s hroty je připevněna k vysoce odolnému elastomeru umístěnému na vrchní straně boty. Ten drží celý nesmek pohromadě a na svém místě, k botě dokonale přiléhá. Díky tomu se mezi botou a nesmekem nebude hromadit sníh či jiné nečistoty jako popadané listí. 

Nesmeky Nortec Alp 2.0 jsou dodávány s praktickým obalem opatřeným poutkem, ve kterém je můžete bezpečně přenášet a skladovat. Hroty tak nepoškodí zbytek věcí v batohu. Nesmeky jsou ideální volbou pro všechny milovníky hor a pracovníky v lesích či jiných zasněžených oblastech. 
 

 Technický popis:

praktické nesmeky na obuv
výborná mechanická odolnost
tepelně ošetřené nerezové hroty
výborná trakce
dokonalá stabilita
snadné a rychlé nasazení
zajištění páskem na suchý zip
velmi lehké
odolné polyesterové pouzdro součástí balení
vhodné pro treking, nordic walking, myslivost či pracovní činnosti
počet hrotů: 13
délka hrotů: 7 mm, 17 mm
materiál: nerezová ocel, silikonový elastomer
hmotnost: 460 g (pár)