fit-machine.cz

Nesmeky Nortec Nordic černá M (35-39)

Výjimečný kousek Nesmeky Nortec Nordic černá M od našeho známého výrobce Nortec snadno můžete sehnat zde teď právě se slevou. Nyní za akční cenu 1 490 Kč.
EAN: 9009635001155
Nesmeky Nortec Nordic  zelená
Ověřit dostupnost »
Značka: Nortec
1 490

Kvalitní nerezová ocel, výborná trakce a dokonalá stabilita, snadné a rychlé nasazení, vhodné pro širokou škálu aktivit, cena za pár.. Nesmeky Nortec Nordic jsou skvělou pomůckou pro treking, nordic walking, ale i obyčejnou procházku po horách, zimní radovánky nebo práci. Vhodné jsou i pro běžecké aktivity. Nesmeky během chvilky snadno nasadíte na jakoukoliv pevnou obuv a jsou připraveny k použití.

Díky 21 hrotům z nerezové oceli Vám nebude hrozit uklouznutí na ledu, sněhu, blátě či jiném kluzkém povrchu. Hroty jsou optimálně rozmístěny tak, aby byla zajištěna co nejlepší stabilita. Ocelová konstrukce s hroty je připevněna k vysoce odolnému elastomeru umístěnému na vrchní straně boty. Ten drží celý nesmek pohromadě a na svém místě, k botě dokonale přiléhá. Díky tomu se mezi botou a nesmekem nebude hromadit sníh či jiné nečistoty jako popadané listí. 

Nesmeky Nortec Nordic jsou dodávány s kompaktním pevným obalem opatřeným poutkem, ve kterém je můžete bezpečně přenášet a skladovat. Hroty tak nepoškodí zbytek věcí v batohu. Nesmeky jsou ideální volbou pro běžce, výletníky, myslivce, ale i pro běžnou chůzi v zasněžených nebo zledovatělých oblastech.
 

 Technický popis:

praktické nesmeky na obuv
výborná mechanická odolnost
tepelně ošetřené nerezové hroty
výborná trakce
dokonalá stabilita
snadné a rychlé nasazení
velmi lehké
pevné pouzdro součástí balení
vhodné pro běh, treking, nordic walking, myslivost i běžnou chůzi
počet hrotů: 21
délka hrotů: 8 mm
materiál: nerezová ocel, silikonový elastomer
hmotnost: 290 g (velikost M, pár)