fit-machine.cz

Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip 2 Middle Elektro

Kvalitní a žádaný produkt Nosič kol na tažné zařízení HAKR značky Hakr máte možnost dostat právě teď v naší nabídce za super cenu! Výhodně teď u nás za 7 999 Kč.
EAN: 8594070930708
Nosič kol na tažné zařízení HAKR
Ověřit dostupnost »
Značka: Hakr
7 999

Hliníkový nosič vhodný zejména pro (až 2) elektrokola, možnost sklopení pro snadný přístup do kufru, kompaktní rozměry, snadná instalace.. Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip 2 Middle Elektro je určen pro přepravu maximálně dvou jízdních kol. Díky většímu prostoru mezi ližinami a vyšší celkové nosnosti (50 kg) je vhodný zejména pro elektrokola. Ta jsou právě těžší než kola běžná a vyžadují více prostoru. Nosič vyniká kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Díky tomu je možné jej téměř kdekoliv skladovat nebo převážet v kufru auta.

Snadná je i manipulace a samotná instalace. Kola rychle připevníte pomocí univerzálních držáků na rám a rychloupínacích nastavitelných řemínků, které si poradí s jakoukolv šířkou plášťů. Kola jsou na několika bodech pevně a bezpečně přichycena, takže se jejich pádu obávat nemusíte. Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip 2 Middle Elektro lze sklopit i s připevněnými elektrokoly, což zajišťuje pohodlný přístup do kufru auta. Nosič nabízí možnost uzamknutí, takže se nemusíte obávat krádeže kol ze zaparkovaného auta.Technický popis:

Max. počet jízdních kol
2 elektrokola

Průměr rámu kola
všechny typy

Hmotnost
14 kg

Nosnost
50 kg

Napájecí konektor
13 polový

Rozměry po složení
d120 x š60 x v20 cm

Zadní světla
ano

Uzamknutí kola k nosiči
ano

Uzamknutí nosiče k vozidlu
ano

Maximální rychlost
130 km/h