fit-machine.cz

Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip pro 3 kola Middle

Tento akční a ve slevě výrobek Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip pro 3 od top výrobce Hakr je k sehnání u nás nyní za outletovou cenu. Stojí teď u nás 7 999 Kč.
EAN: 8594070930067
Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip
Ověřit dostupnost »
Značka: Hakr
7 999

Hliníkový nosič pro 3 kola, možnost sklopení pro snadný přístup do kufru, kompaktní rozměry, snadná instalace.. Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip pro 3 kola Middle je určen pro přepravu maximálně tří jízdních kol o maximální celkové hmotnosti 60 kg.

Vyniká kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Díky tomu je možné jej téměř kdekoliv skladovat nebo převážet v kufru auta. Snadná je i manipulace a samotná instalace. Kola rychle připevníte pomocí univerzálních držáků na rám a rychloupínacích nastavitelných řemínků, které si poradí s jakoukoliv šířkou plášťů. Kola jsou na několika bodech pevně a bezpečně přichycena, takže se jejich pádu obávat nemusíte. 

Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip pro 3 kola Middle lze po povolení šroubu sklopit i s připevněnými koly, což zajišťuje pohodlný přístup do kufru auta. Nosič nabízí možnost uzamknutí, takže se nemusíte obávat krádeže kol ze zaparkovaného auta.Technický popis:

Max. počet jízdních kol
3 kola

Průměr rámu kola
všechny typy

Hmotnost
15,6 kg

Nosnost
60 kg

Napájecí konektor
13 polový

Rozměry po složení
d110 x š82 x v20 cm

Zadní světla
ano

Uzamknutí kola k nosiči
ano

Uzamknutí nosiče k vozidlu
ano

Maximální rychlost
130 km/h