fit-machine.cz

Odporové lano inSPORTline Byfaster RS1400

Tento designový produkt Odporové lano inSPORTline Byfaster od známé značky Insportline snadno pořídíte v aktuální nabídce skutečně levně. Zrovna teď v akci za 1 590 Kč.
EAN: 8595153673437
Odporové lano inSPORTline Byfaster RS1400 (600x1
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
1 590 2 590 Kč Sleva -38%

Elastické lano pro středně obtížný trénink, nastavitelné popruhy kolem pasu, odolné karabiny, ochranný rukáv.. Odporové lano inSPORTline Byfaster RS1400 je efektivní pomůckou pro trénink sportů, při kterých je potřeba zesílit břišní svalstvo a svalstvo dolních končetin. Pomocí odporového lana můžete trénovat vytrvalost a výbušnost Vašich svalů, zpevnit a vyrýsovat svou postavu, nabrat svalovou hmotu a také zlepšit celkovou fyzickou kondici.

Pro efektivní cvičení můžete cvičit i se svým kamarádem, který Vám může zatížení zvýšit svou protiváhou nebo můžete posilovat společně. Maximální bezpečnost zajišťují odolné karabiny, které bez problémů vydrží Vaše zatížení. 

Odporové lano inSPORTline Byfaster RS1400 o délce 6 metrů má plynule rostoucí odpor a je vhodné pro outdoorový trénink, kde je k dispozici dostatek prostoru. Záleží pouze na Vás, jak velký odpor si pro svůj trénink zvolíte. Po plném natáhnutí toto lano dosahuje délky až 15 metrů.

Lano je chráněno textilním rukávem.Technický popis:

odolné karabiny
pružné lano se střední obtížnosti cvičení
nastavitelné popruhy kolem pasu
zajištění popruhů suchým zipem
ochranný textilní rukáv
délka: 6 m
maximální délka: 15 m
průměr: 13 mm
síla odporu: 14,5 kg
materiál: TPR, PP 
hmotnost: 1,9 kg
vhodné pro outdoorový trénink
využití: workout, cvičení v páru, efektivní doplněk pro trénink