fit-machine.cz

Outdoorový computer Suunto Core Glacier Gray

Tento velmi oblíbený produkt Outdoorový computer Suunto Core Glacier od známé značky Suunto jde získat zrovna dneska v bezva akci. Výhodně za skvělou cenu 7 429 Kč.
EAN: 6417084169693
Outdoorový computer Suunto Core
Ověřit dostupnost »
Značka: Suunto
7 429

Špičkový outdoorový computer, výškoměr, barometr, kompas, hloubkoměr, teploměr, podsvícený displej. Hodinky Suunto Core jsou špičkové outdoorové hodinky nabízející řadu užitečných funkcí. Funkce altimeter je funkce poskytující měření nadmořské výšky a navíc dokáže zaznamenávat překonané převýšení. Pomocí vestavěného barometru lze zjistit změny tlaku a tendenci počasí. Funkce kompas Vám pak pomůže s orientací v terénu při náročnějších výpravách. Hodinky Suunto Core jsou dále vybaveny hloubkoměrem, stopkami, schopností zobrazování duálního času, časem východu a západu slunce, zámkem tlačítek, menu ve čtyřech jazycích, podsvícením displeje a vodotěsností do hloubky 30 metrů.

Funkce a vlastnosti:

outdoorový computer s funkcemi ABC – Altimeter, Barometer, Compas
výškoměr (altimeter) – měření rozdílu nadmořských výšek, logbook, automatický mód
barometr – Storm Alarm, indikátor tendence počasí vč. grafu počasí
kompas – otočná růžice, digitální azimut, jednoduchá kalibrace
hloubkoměr – maximální měřená hloubka 10 m (měření hloubky a času pod vodou)

teploměr
otočná růžice kompasu

časové funkce: východ/západ slunce, duální čas, časový odpočet, stopky
zámek tlačítek
přehledné menu ve 4 jazycích
podsvícení displeje
vodotěsnost: 30 m

Výškoměr Suunto Core měří aktuální výšku s přesností na 1 metr, zobrazuje výstup a sestup v metrech a zaznamenává celkový průběh cesty, který si lze později prohlédnout. Automatický alti/baro mód přepíná mezi výškoměrem a barometrem v závislosti na změně parametrů a tím ukazuje nejrelevantnější informaci pro danou situaci. Pouhým stisknutím tlačítka začíná výškoměr měřit od nuly výstup a sestup horolezce.

 

Suunto Core s funkcí meteorologická stanice měří a zaznamenává tlak vzduchu a zobrazuje graf tendence počasí, čímž pomáhá předvídat změny počasí. Storm alarm posouvá povědomí o předpovědi počasí ještě o krok dále a umožňuje horolezcům vyhnout se hrozícímu nebezpečí. Je aktivován prudkým poklesem tlaku vzduchu a signalizuje zvukově i světelně rychle se blížící bouřku.