Paddleboard/kajak 2v1 s příslušenstvím Aquatone Playtime 11'4″

Kvalitní a velmi žádaný produkt Paddleboard/kajak 2v1 s příslušenstvím Aquatone Playtime originál od výrobce Aquatone dostanete právě nyní za extra cenu! Nyní pořídíte od 11 590 Kč. EAN: 6971559586625
Paddleboard/kajak 2v1 s příslušenstvím
Značka: Aquatone
11 590 Dostupnost: SKLADEM 14 490 Kč Sleva -20%
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Paddleboard a kajak v jednom balení – jedinečný hybrid s dvoukomorovou konstrukcí pro maximální zábavu a relaxaci na vlnách!. Paddleboard a kajak v jednom – to je přesně to, co potřebujete k nezapomenutelným zážitkům na vodě! Aquatone Playtime 11'4″ je se svou hybridní konstrukcí dokonale vybaven na hladký přechod mezi pádlováním a kayakingem, a to včetně dvoukomorové konstrukce pro vyšší bezpečnost. Jezdec může lehce střídat polohu i za jízdy, protože ho jistí protiskluzové gripy vně i uvnitř kokpitu a díky nastavitelnému pádlu budete mít k dispozici klasickou i oboustrannou variantu v jednom. Vzhůru za dobrodružstvím!

Stabilní a spolehlivý

S úctyhodnou nosností 150 kg je Playtime 11'4″ vhodný téměř pro každého, což jen podtrhuje jeho všestrannost na vodě. Díky tloušťce 20 cm je také velmi stabilní a výborně drží směr. I přes svou důmyslnou konstrukci váží jen 10,6 kg, takže se s ním také dobře manévruje. Svým tvarem a konstrukcí je tento SUP vhodný na jakoukoliv klidnější vodní plochu jako je moře, jezero nebo přehrada. Skvěle se s ním plaví po mělčích vodách.

Vychytávky, co oceníte na vodě i mimo ni

Aquatone Playtime 11'4″ samozřejmě disponuje spoustou doplňků, které vám zpříjemní pádlování, kayaking i přenos boardu. Pod elastické bungee šňůry na přední i zadní straně můžete upevnit lehký náklad, který nechcete nechávat na břehu, zatímco automatická výpust dokáže odčerpat vodu při horších podmínkách na hladině. Nemusíte se ale bát ani když k uklouznutí dojde. K noze a jednomu z nerezových D-kroužků při paddleboardingu připevníte bezpečnostní leash, takže vám board nikam neuplave. Jistě potěší i 4 pevná madla pro pohodlné přenášení.

Kompletní příslušenství v ceně

V balení najdete vše, co pro výlet na vodě můžete potřebovat – oboustrané hliníkové pádlo (220 cm) s možností výměny jednoho listu za klasickou rukojeť, vysokotlakou dvojčinnou pumpu s tlakoměrem i nezbytný leash (bezpečnostní lanko). To vše, včetně složeného paddleboardu, uložíte do pevného batohu s pohodlnými ramenními popruhy. Pak už stačí jen hodit batoh na záda a nic vám nebude bránit v cestě za dobrodružstvím!

Technický popis:

paddleboard a nafukovací kajak v jednom
k paddleboardu je možné přikoupit sedačku Aquatone Kayak Seat (není součástí balení)
technologie „drop stitch“ (vnitřní nylonová vlákna)
dvoukomorová konstrukce pro větší bezpečnost
jednoduchý přechod z jedné činnosti ke druhé díky unikátní konstrukci kokpitu
automatická integrovaná výpust přímo v kokpitu
měkká protiskluzová EVA vrstva (4 mm) vně i uvnitř kokpitu pro lepší zachycení
ultralehký materiál
elastické bungee šňůry pro upevnění lehkého nákladu v přední i zadní části
nerezový D-kroužek pro uchycení bezpečnostního lanka
2 odnímatelné ploutve se snadnou instalací, stačí nasunout
4 praktická madla pro snadné přenášení
maximální tlak: 1,03 bar (15 psi)
materiál: dvouvrstvé PVC, neklouzavý EVA nášlap
rozměry desky: 345 x 86 cm
tloušťka desky: 20 cm
objem: 400 l
maximální nosnost: 150 kg (doporučené maximální zatížení 120 kg)
čistá hmotnost: 10,6 kg
hliníkové pádlo, bezpečnostní leash, vysokotlaká dvojčinná pumpa s tlakoměrem, batoh na přenášení, ploutev a opravná sada součástí balení