Patovací koberec inSPORTline Depique

Tento nejprodávanější výrobek Patovací koberec inSPORTline Depique od dodavatele s dlouholetou historií Insportline máte možnost nakoupit bezpečně online opravdu levně. Právě teď za cenu 2 999 Kč. EAN: 8596084115898
Patovací koberec inSPORTline Depique
Značka: Insportline
2 999 Dostupnost: SKLADEM 3 790 Kč Sleva -20%
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Domácí patovací koberec v délce 3 metrů pro trénink i zábavu! Cvičte na umělém greenu s 2 jamkami doma nebo v kanceláři!. Správní golfisté trénují v každé volné chvilce, ať už pro zlepšení formy či pro zábavu! A právě od toho tu je patovací koberec inSPORTline Depique! Rozložte tento třímetrový kus umělého trávníku v kanceláři či obýváku a jste připraveni k akci! K nácviku vám poslouží hned 2 jamky na vyvýšeném konci koberce. Gumový podklad dobře sedne na podlahu, zatímco umělá tráva pěkně imituje povrch opravdového greenu. A jelikož je celková šířka koberce 50 cm, bude mít dostatek prostoru k doklepnutí míčku.

Patovací koberec tu není od toho aby green do detailu napodoboval, ale abyste si i na malém prostoru mohli zahrát svůj oblíbený sport! Navíc můžete zapojit také děti nebo přátele. V každém případě budete neustále pracovat na své technice a možná si i zlepšíte hendikep! Jakmile budete s tréninkem hotovi, stačí koberec zase srolovat a bezpečně uložit.Technický popis:

skvělá pomůcka pro trénink patování doma či v kanceláři
přenosný koberec, který kdekoliv jednoduše rozložíte
vyvýšení v oblasti jamky
2 jamky a jedna vlaječka pro označení
umělá tráva imituje golfový green
délka: 300 cm
šířka: 50 cm
tloušťka pěnové podložky: 8 mm / 30 mm (základna)
výška umělé trávy: 10 mm (hrací plocha) / 30 mm (okraje)
míček ani golfová hůl nejsou součástí balení