Plastová obruč inSPORTline Hulaho 70cm

Tento oblíbený produkt Plastová obruč inSPORTline Hulaho od kvalitního výrobce Insportline jednoduše můžete najít zde nyní za výborné peníze! Cena od 179 Kč. EAN: 8596084032140
Plastová obruč inSPORTline Hulaho
Značka: Insportline
179 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Obruč se středním průměrem, vhodné pro cvičení celého těla, tanec či různé hry, odolný a pružný plast.. Plastová obruč inSPORTline Hulaho 70cm je skvělým prostředkem pro zlepšení fyzické kondice a koordinace. Průměr 70 cm je vhodný pro cvičení celého těla a zbavíte se tak přebytečného tuku na problémových partiích. Tuto pomůcku ocení jak dospělí, tak děti. Pro ty má obruč ideální velikost a pomáhá jim v rozvoji motorických schopností a dovedností. Obruč lze využít i jinými způsoby při řadě různých her. Hitem posledních let je i tanec s obručí. Plochý profil poskytuje výborné aerodynamické vlastnosti a nízká hmotnost zaručuje pohodlné cvičení. Plastová obruč inSPORTline Hulaho 70cm je vyrobena z jednoho kusu odolného pružného plastu, takže se nestane, že se během hry nebo cvičení rozpojí. Použitá barva je velmi sytá a líbivá.

Tento produkt je součástí sady. Doporučujeme přikoupit varianty Hulaho 40 cm, Hulaho 50 cm a Hulaho 60 cm. Technický popis:

obruč z jednoho kusu plastu
plochý profil
ideální velikost pro cvičení celého těla
využití při různých hrách
vhodné pro tanec
vhodné pro děti i dospělé
vhodné i pro výcvik psů a agility
průměr: 70 cm
hmotnost: 185 g
barva: zelená