fit-machine.cz

Posilovač břišních svalů inSPORTline AB Perfect Duo

Kvalitní a žádaný výrobek Posilovač břišních svalů inSPORTline AB od kvalitního výrobce Insportline můžete dostat ještě dnes v akci! Aktuálně za 1 490 Kč.
EAN: 8596084103994
Posilovač břišních svalů inSPORTline AB

Skvělý pomocník pro posílení bříška a hubnutí v oblasti problematických partií! Tři úrovně odporu, podpora správného pohybu, skládací konstrukce – ideální pro domácí trénink!. Jednoduchý, ale účinný! Posilovač inSPORTline AB Perfect Duo vám pomůže pořádně procvičit břišní svaly, ani nebudete vědět jak!

Je vhodný zejména do začátků, kdy bývají s provedením náročnějších cviků, jako jsou sedy lehy, potíže. Využije ho ale každý, kdo si chce ozvláštnit rutinní trénink a získat více možností v jednom! Stroj vám pomůže se správným provedením cviku a zároveň zajistí optimální zatížení kloubů, zad i páteře.

Se dvěma pohyblivými rameny si bohatě vystačíte – můžete zkusit již zmíněné sedy lehy nebo třeba sklapovačky, klasické kliky, bicepsové a tricepsové kliky, nůžky a další cviky na procvičení problematických partií. Krásně si tak posílíte svalstvo a navíc spálíte spoustu přebytečných kalorií!

Na každém rameni si můžete ručně nastavit hned 3 úrovně zátěže a úhly sklonu. Čím výš je počáteční poloha, tím větší odpor musíte překonat. Čtvrtá úroveň pak slouží ke sklopení stroje, abyste měli menší práci s jeho uskladněním. S minimální výškou 13,5 cm se vejde klidně i pod postel!

Obě posilovací ramena jsou navíc pokryta silnou vrstvou pěnového materiálu, takže během tréninku budete mít náležitý komfort. Pokud jste odhodláni zbavit se přebytečného tuku, je AB Perfect Duo prostě ideální volba!Technický popis:

efektivní posilovač středu těla – skvěle vytvaruje horní i spodní část břicha
podporuje správný pohyb při provedení cviků
šetří záda a klouby
ramena pokryta silným pěnovým materiálem
protiskluzové gumové patky
3 stupně odporu (ve 3 různých úhlech)
skládací konstrukce
šířka sedáku: 44 cm
rozměry: d50 x š46 x v36,5 cm
rozměry ve sklopeném stavu: d50 x š46 x v13,5 cm
hmotnost: 4,72 kg
nosnost: 100 kg
určeno k domácímu použití

Nastavení posilovacích ramen:

Úroveň
Výška
Úhel
Maximální odpor

1
36,5 cm
60°
20 kg

2
33 cm
45°
12 kg

3
23,5 cm
35°
5,5 kg

4
13,5 cm

***

Seznam cviků:

sedy lehy
kliky
bicepsové kliky
tricepsové kliky
nůžky
mosty
šlapání
posilování prsních svalů
zdvihy nohou