fit-machine.cz

Posilovač stehen – Hydraulicline CTH1100 černá

Unikátní produkt Posilovač stehen - Hydraulicline CTH1100 od značky se skvělou pověstí Insportline dostanete tady nyní téměř zdarma. Teď v akci 20 590 Kč.
EAN: 8595153641665
Posilovač stehen - Hydraulicline CTH1100
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
20 590

Moderní stroj pro vysoce efektivní posilování vnitřních a vnějších stehenních svalů, možnost nastavení 6 úrovní odporu.. Tento posilovací stroj Inner/Outer Thigh Machine ze série strojů Hydraulic Line je součásti speciálního kruhového tréninku. Stroj je navržen tak, aby bylo posilování s ním maximálně efektivní, bezpečné a nenamáhalo klouby. Celá série strojů Hydraulic Line pracuje na principu olejových tlumičů, které poskytují stabilní odpor v celém rozsahu cvičení. 

Posilovací stroj Hydraulicline CTH1100 je moderní stroj pro vysoce efektivní posilování vnitřních a vnějších stehenních svalů. Technologie hydraulického odporu je jenáročná na zatížení kloubů a stroj je tak velmi vhodný pro rekonvalescenční cvičení i intenzivní každodenní posilování. Sedátko s mohutnou opěrkou zad i opěrky pro nohy jsou opatřeny velice kvalitním širokým polstrováním, zajišťujícím maximální komfort. Boční úchopová madla pro ruce jsou nutným doplňkem pro získání stability těla během posilování a jsou potažena měkkou protiskluzovou vrstvou. 6 stupňů zátěže lze snadno nastavit pomoci hydraulického tlumiče, který zajišťuje velmi efektivní cvičení nezatěžující klouby.Technický popis:

nulový počáteční odpor umožňuje snadnější započetí pohybu
možnost nastavení 6 úrovní odporu
minimální odpor: 6 kg
maximální odpor: 17 kg
pevná podstava a robustní rám zajišťují maximální stabilitu během cvičení
povrchová úprava se zvýšenou odolností proti poškrábání a odlupování
stabilizační madla pro držení těla ve správné poloze
nezatěžuje klouby
vhodný pro rekonvalescenční účely a intenzivní posilování
bezpečné posilování i bez odborného dohledu
rozměry: D124 x Š79 x V131 cm 
hmotnost: 36 kg
nosnost: 120 kg
určeno pro komerční i soukromé využití