fit-machine.cz

Posilovací stojan inSPORTline Power Rack PW100

Tento zlevněný produkt Posilovací stojan inSPORTline Power Rack od naší známé značky Insportline jednoduše seženete v aktuální nabídce až neuvěřitelně levně. Nyní nakoupíte za 13 390 Kč.
Posilovací stojan inSPORTline Power
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
13 390

Vysoká stabilita, robustní konstrukce, 24 zarážek, multifunkční hrazda, vhodné pro posilování celého těla, vhodné pro tyče dlouhé 220 cm.. Posilovací stojan inSPORTline Power Rack PW100, také známý jako „posilovací klec“, je vhodný pro posilování se vzpěračkou tyčí všemi způsoby. Robustní ocelová konstrukce s profilem rámu 70 x 50 mm se vyznačuje vysokou stabilitou a obrovskou nosností 350 kg. Povrch konstrukce je nastříkán speciální práškovou barvou, která je odolná proti škrábancům a odřeninám. Posilovací stojan nabízí širokou skálu proveditelných cviků s maximální volností při posilování.

Libovolné výškové nastavení bezpečnostních zarážek až na 24 pozic umožňuje využívat posilovací klec všem cvičencům různých výškových kategorií. Navíc je posilovací stojan navržen tak, aby vyhovoval všem typům posilovacích lavic, díky čemuž je možné provádět více cviků, mezi které paří například klasický bench press (lavice není součástí). Multifunkční hrazda je nedílnou součástí stojanu, která Vám umožní provádět klasické shyby či cviky na posílení horní poloviny těla.

Díky těmto vlastnostem se stal posilovací stojan inSPORTline Power Rack PW100 velmi oblíbeným a vyhledávaný pro domácí či klubové využití.Technický popis:

posilovací stojan známý také jako „posilovací klec“
umožňuje střídat desítky pozic a cviků
robustní ocelová konstrukce s profilem rámu 70 x 50 mm a tloušťkou materiálu 3 mm
vysoká stabilita
odolná povrchová úprava
vhodné pro všechny tyče dlouhé 220 cm
vhodné pro všechny průměry tyčí
24 pozic bezpečnostních zarážek
multifunkční hrazda
určené pro posilování celého těla
vhodné pro všechny cvičence různých výškových kategorií
vhodné pro všechny typy lavic
rozměry: šířka 158 cm x délka 140 cm x výška 215 cm (včetně horní hrazdy)
vnitřní šířka: 103 cm
nosnost: 350 kg
hmotnost: 81 kg
vhodný pro domácí využití
kotouče a vzpěračské tyče nejsou součástí balení

Tréninková stanoviště: 

dřepy se zátěží
výpady se zátěží
mrtvý tah
shyby
bench press (při použití lavice)