fit-machine.cz

Powerbanka Knog PWR Bank Small 3350mAh

Tento zlevněný produkt Powerbanka Knog PWR Bank od výrobce Knog je k sehnání zrovna dneska téměř zdarma. Akční ceny od 1 189 Kč.
EAN: 9328389027229
Powerbanka Knog PWR Bank
Ověřit dostupnost »
Značka: Knog
1 189 1 249 Kč Sleva -4%

napájí všechny produkty v modulárním systému Knog PWR, vodotěsnost IP66 s nasazeným ochranným krytem.. Nabíjejte svá zařízení na cestách s powerbankou Knog PWR Bank Small 3350mAh a užijte si tak svá dobrodružství po delší dobu. Powerbanka je také součástí modulárního systému PWR značky Knog, sestávajícího se z cyklistických a outdoorových produktů navržených k vzájemnému sdílení této baterie. Powerbanku tak zasunutím nebo připojením do takového produktu můžete proměnit ve výkonnou svítilnu, přední světlo na kolo nebo napájet reproduktor či kempingovou lucernu. Minimalizujte tak množství a hmotnost vybavení, které byste museli nosit.

Podstatou powerbanky Knog PWR Bank Small je dobíjecí 3350mAh Li-ion baterie s dobou nabíjení 5 hodin – k nabití použijete přiložený USB kabel. 4 LED diody na boku se při nabíjení postupně rozsvěcují a také ukazují, kolik kapacity vám zbývá. Powerbanka Knog PWR Bank Small 3350mAh je prostě perfektní parťák na každý výlet.Technický popis:

vodotěsnost IP66 s nasazeným ochranným krytem
napájí všechny produkty v modulárním systému Knog PWR
pevné a odolné hliníkové pouzdro
kapacita: 3350 mAh
výstup: USB-A
rozměry: 12,7 cm x 3 cm
hmotnost: 133 g
doba nabíjení: 5 hodin
indikátor nabíjení: ano, 4 LED diody
nabíjecí kabel micro-USB – USB-A součástí balení