fit-machine.cz

Přední světlo Kellys Revolt 019

Zcela unikátní výrobek Přední světlo Kellys Revolt od výrobce se skvělou pověstí Kellys lze nakoupit tady teď téměř zdarma. Nyní lze objednat jen za 289 Kč.
EAN: 8585019391155
Přední světlo Kellys Revolt
Ověřit dostupnost »
Značka: Kellys
289 389 Kč Sleva -25%

Přední LED osvětlení, jednoduchá montáž bez použití nářadí, 3 režimy, 2x AA baterie v balení.. Přední světlo Kellys Revolt 019 je výkonné osvětlení, které je jednoduché na obsluhu a je vhodné pro každodenní použití do města i mimo město. Je vybaveno výkonnou diodou LED se světelným výkonem 50 lm a nabízí 3 režimy (100% výkon, 25% výkon, blikání). Pomocí silikonového držáku jej přichytíte ke všem běžným tvarům a velikostem řídítek. Řemínek má těsný kontakt s řídítky a drží světlo ve stabilní poloze i během prudkých nárazů nebo dlouhodobých vibrací. Samozřejmostí je odolnost vůči vodě (IPX4) a také jednoduchá montáž bez použití nářadí.

Širokoúhlá optika osvětluje prostor po stranách a těsně před kolem. To pomáhá při manévrování náročným terénem (svítí do zatáček). Zároveň osvětluje náročné překážky těsně před kolem, které je třeba obcházet velmi opatrně. Paprsek neoslňuje ostatní účastníky silničního provozu.Technický popis:

jednoduchá montáž bez použití nářadí
širokoúhlá optika
neoslňuje ostatní účastníky silničního provozu
ergonomické tlačítko
ochrana před nechtěným zapnutím (např. v batohu)
indikátor nabití baterie
voděodolné (IPX4)
vhodné pro všechny běžné typy a velikosti řídítek
zdroj světla: 1x LED
svítivost: 50 lumenů
hmotnost: 0,09 kg
režimy: 100% výkon, 25% výkon, blikání
typ baterie: 2x AA (tužkové, součástí balení)
výdrž baterie: 48 h (100%), 195 h (25%), 300 h (blikání)