fit-machine.cz

Puzzle tatami podložka inSPORTline Malmeida 100x100x4 cm

Tento kvalitní a levný produkt Puzzle tatami podložka inSPORTline od značky s dlouholetou tradicí Insportline máte možnost sehnat tady za příznivou cenu. Cena od 990 Kč.
EAN: 8596084152879
Puzzle tatami podložka inSPORTline Malmeida

Odolná pěnová tatami podložka ve tvaru puzzle, oboustranné barevné provedení, vhodná jako podklad pro nejrůznější cvičení, ukončovací okraje jsou součástí balení.. Puzzle tatami podložka inSPORTline Malmeida 100x100x4 cm je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a bezpečnou podložku pro cvičení. Vysoce kvalitní EVA pěnový materiál má tloušťku 4 cm, je velmi odolný a zároveň měkký. Poskytuje tak dostatečný komfort a zároveň minimalizuje riziko zranění.

Systém puzzle umožňuje snadné a rychlé spojování jednotlivých dílů, takže si můžete vytvořit souvislou plochu o libovolné velikosti a tvaru. Díky tomu je podložka vhodná pro různé typy cvičení, jako jsou jóga, fitness, bojová umění a další sporty. Využití najde v domácím prostředí, ale také v posilovnách, školách a jiných sportovních zařízeních.

Puzzle tatami inSPORTline Malmeida je vynikající volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní, bezpečnou a pohodlnou podložku pro své cvičení. Povrch podložky je navíc vybaven protiskluzovou úpravou, což zvyšuje bezpečnost při cvičení, a oboustranné barevné provedení vám poskytne možnost pohrát si s designem cvičební plochy.Technický popis:

kvalitní puzzle tatami podložka na cvičení
měkký a zároveň odolný materiál
chrání cvičence před zraněním
snižuje hluk a vibrace
chrání podlahu před poškozením
protiskluzová úprava
oboustranné barevné provedení
snadné a rychlé spojování jednotlivých dílů
možnost vytvoření souvislé plochy různého tvaru
jednoduché čistění
materiál: EVA
rozměr: 100 x 100 cm
tloušťka: 4 cm
hustota materiálu: 80 kg/m3
nosnost: 150 kg
hmotnost: 3,7 kg