fit-machine.cz

Puzzle zátěžová podložka inSPORTline Rubber 0,6 cm

Unikátní a žádaný produkt Puzzle zátěžová podložka inSPORTline Rubber od naší známé značky Insportline je k získání u nás právě ve slevě! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 990 Kč. EAN: 8595153618209
Puzzle zátěžová podložka inSPORTline Rubber 0
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
1 990 2 890 Kč Sleva -31%
Popis produktu

Zátěžová podložka pro těžké stroje nad 40 kg, složená ze 16 dílů, lze z nich sestavit téměř libovolný tvar, ochrání podlahu před poškozením a tlumí hluk.. Zátěžová podložka inSPORTline Rubber 0,6 cm je vhodná pod těžké kardiotrenažéry (běžecké pásy, rotopedy a další) i různé druhy multifunkčních posilovacích věží. Tato zátěžová podložka má tlumící funkci a chrání tak podlahu před poškozením a vibracem, které jsou s používáním posilovacích strojů spojené.

inSPORTline Rubber je speciálně upravená podložka z odolného polyuretanového materiálu, která je určena speciálně pro zatížení vyšší hmotností. Díky jednoduchému puzzle systému do sebe všechny tyto modulární dílce zapadají a je možné tvořit libovolný tvar a velikost podložky. Tato podložka je snadno použitelná, skladná, protiskluzová a odolná proti UV záření.
Technický popis:

chrání podlahu před poškozením
tlumí hluk a vibrace
modulární systém desek – puzzle
desky pevně drží při sobě a nedochází k nežádoucímu rozdělování
z dostupných dílců lze sestavit téměř libovolný tvar
protiskluzový povrch
odolný vůči UV záření
materiál: polyuretan
tloušťka materiálu: 0,6 cm
celková hmotnost: 19 kg
barva: černá

Set obsahuje:

4 kusy 50 x 50 cm
8 kusů 50 x 19 cm
4 kusy 19 x 19 cm