fit-machine.cz

Puzzle zátěžová podložka inSPORTline Rubber 1,2 cm

Zlevněný produkt Puzzle zátěžová podložka inSPORTline Rubber od známého výrobce Insportline můžete sehnat na našich stránkách nyní opravdu výhodně! Výhodně teď u nás za 3 390 Kč.
EAN: 8595153623845
Puzzle zátěžová podložka inSPORTline Rubber
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
3 390 5 190 Kč Sleva -34%

Zesílená zátěžová podložka pro těžké stroje nad 40 kg, složená ze 16 dílů, lze z nich sestavit téměř libovolný tvar, ochrání podlahu před poškozením a tlumí hluk.. Zesílená zátěžová podložka inSPORTline Rubber je vhodná pod kardiotrenažéry a různé druhy multifunkčních posilovacích věží. Tato zátěžová podložka má funkci hlubokého útlumu a chrání tak podlahu před poškozením a tlumí vibrace a hluk, které jsou s používáním posilovacích strojů spojené.

inSPORTline Rubber je speciálně upravená podložka z odolného polyuretanového materiálu, která je určena speciálně pro zatížení vyšší hmotností. Díky jednoduchému puzzle systému do sebe všechny tyto modulární dílce zapadají a je možné tvořit libovolný tvar a velikost podložky. Tato podložka je lehce použitelná, skladná, všestranně použitelná, protiskluzová a odolná proti UV záření.Technický popis:

chrání podlahu před poškozením
tlumí hluk a vibrace
protiskluzový povrch
odolný vůči UV záření
modulární systém desek – puzzle
z dostupných dílců lze sestavit téměř libovolný tvar
materiál: polyuretan
tloušťka materiálu: 1,2 cm
barva: černá

Set obsahuje:

4 kusy 50 x 50 cm
8 kusů 50 x 19 cm
4 kusy 19 x 19 cm