fit-machine.cz

Radiofrekvenční masážní přístroj pro oční okolí inSPORTline Eyewi

Oblíbený a akční produkt Radiofrekvenční masážní přístroj pro od značky s tradicí a dobrou pověstí Insportline můžete získat v naší internetové nabídce trvale výhodně. Cena od 1 190 Kč.
EAN: 8596084130846
Radiofrekvenční masážní přístroj pro oční

Pomocník pro vyhlazení nedokonalostí v oblasti očí. Hlavice potažena vrstvou zlata. Redukuje vrásky a kruhy pod očima či pigmentové skvrny, aktivuje kolagen v pokožce.. Radiofrekvenční masážní přístroj pro oční okolí inSPORTline Eyewish je skvělá skladná pomůcka, kterou ocení každý, kdo mívá často unavené oči, ať už to je z práce u počítače, dlouhého soustředění ve škole nebo třeba z nošení brýlí.

Přístroj vytváří radiofrekvenční vlny, které pronikají do pokožky a perfektně ji prokrvují. Radiofrekvence patří v oblasti neinvazivní estetické medicíny mezi jednu z nejpoužívanějších technologií. 

Hlavice přístroje je navíc pokryta lehkou vrstvou zlata! Zlato má silné antioxidační účinky a dokáže rychle navrátit pleti pružnost a jas. Při používání přístroje Eyewish v kombinaci s kosmetickým přípravkem, zajistí radiofrekvenční vlny lepší vstřebatelnost přípravku do hloubky pokožky a zároveň zintenzivní účinky kosmetických přípravků.

Radiofrekvenční masážní přístroj Eyewish však disponuje dalšími dvěma funkcemi. Jendou z nich jsou vysokofrekvenční vibrace s frekvencí 12 000 RPM, které zlepšují cirkulaci krve v oblasti očí a redukují kruhy pod očima. Druhou funkcí je červené LED světlo ve středu hlavice s vlnovou délkou 650nm. Toto světýlko slouží ke světelné terapii, při které světlo proniká do hlubších vrstev pokožky, kde aktivuje kolagen, dokáže zesvětlit pokožku a zároveň odstraňuje kruhy pod očima. 

Je přirozené, že se s věkem metabolismus pokožky zpomaluje a na pleti se vytvářejí vrásky, které se časem prohlubují. Pravidelnou péčí však dokážete těmto vráskám předcházet nebo je případně redukovat. 
 

Použití

Pleť důkladně odličte s našimi pomocníky – odličovací ručník na obličej inSPORTline Reggi a čisticí micelární voda inSPORTline 3v1. Po vyčištění můžete na pleť v okolí očí (viz první obrázek níže) nanést lehký hydratační krém inSPORTline, ultra hydratační krém inSPORTline či revitalizační liftingový krém inSPORTline (masážní přístroj totiž dokáže zintenzivnit jejich účinek). Pro spuštění přístroje přidržte spodní tlačítko po dobu 2 sekund. Automaticky je přednastaveno spuštění všech funkční přístroje.

Opakovaným stisknutím tohoto tlačítka pro spuštění si můžete nastavit kombinaci požadovaných funkcí. Horní tlačítko slouží k nastavení 3 různých intenzit radiofrekvenčních vln (doporučujeme začínat s nastavením na nejnižší intenzitě). Přejíždějte hlavicí přístroje pod okem i nad ním, jak je ukázáno na obrázku – od středu oka k vnějšímu okraji a poté okolo celého oka. Každému oku věnujte alespoň 3 minuty 2x až 3x týdně. Po masáži očistěte hlavici přístroje kosmetickým hadříkem.

Technický popis: 

pomocí radiofrekvencí, LED světla a vibrací bojuje s nedokonalostmi pleti
pozlacená masážní hlavice 
perfektně prokrví pokožku v oblasti očí  
aktivuje kolagen pokožce
zmírňuje kruhy pod očima, otoky a pigmentové skvrny
při pravidelném užívání dokáže redukovat vrásky
červené LED světlo s vlnovou délkou 650nm
vibrace s vysokou frekvencí 12 000 RPM
3 intenzity radiofrekvencí
stupeň nabití baterie se zobrazuje na displeji
stylový design
snadné ovládání pomocí dvou tlačítek
nabíjení přes micro USB (napájecí kabel součástí balení)
čas nabíjení: 3 hodiny
doba provozu na jedno nabití: cca 30 minut
kapacita baterie: 500 mAh
radiová frekvence: 400 kHz
materiál: ABS, zinková slitina, pozlacená masážní hlavice
rozměry: d15,5 x v1,5 x š2,7 cm
hmotnost: 55 g