fit-machine.cz

Rodinný paddleboard s příslušenstvím Aquatone Jungle 13’0″

Tento vynikající produkt Rodinný paddleboard s příslušenstvím Aquatone od společnosti s dlouholetou tradicí Aquatone pohodlně dostanete tady opravdu výhodně! Právě nyní za 10 990 Kč.
EAN: 6971559583266
Rodinný paddleboard s příslušenstvím Aquatone
Ověřit dostupnost »
Značka: Aquatone
10 990 14 490 Kč Sleva -24%

Prostorný paddleboard pro menší posádku o 2 dospělých a dítěti! Součástí balení je pak samozřejmě i pár pádel a bezpečnostních leashů.. Aquatone Jungle 13’0″ je parádní paddleboard, na kterém si zapádluje celá rodinka – a ještě k tomu najednou! Díky širokému profilu a tloušťce 15 cm unese až tři lidi, většinou dva dospělé a dítě. Skoro 4 metry dlouhý board je výborný na delší projížďky a výlety. Díky 2 pádlům a bezpečnostním lankům v balení budou navíc všichni na „palubě“ řádně zabezpečeni, celou plavbu si tak všichni pěkně užijete!
 

Vodní radovánky pro celou rodinu

Aquatone Jungle 13’0″ je board s vysokou nosností až 205 kg, se kterým si plno zábavy užije celá rodina. Protiskluzová plocha je dostatečně rozměrná pro dva dospělé a jedno dítě. Na vodu tak můžete vyrazit buď s rodinnými příslušníky nebo třeba i s kamarádem. Díky rozložité konstrukci je SUP na hladině velmi stabilní a ani ve třech tak nebudete mít potíže s udržením rovnováhy. Uprostřed prkna je ploutev navíc, která pomáhá držet směr. Nemusíte se tak bát vyjet na jakoukoliv klidnou vodní plochu – poradí si s jezerem, rybníkem, přehradou i mořem. Krásně si tak zpestříte domácí i zahraniční dovolenou!

 

Vychytávky, co oceníte na vodě i mimo ni

Paddleboard Aquatone Jungle 13’0″ není jen samotné prkno. Disponuje spoustou doplňků, které zpříjemní samotné pádlování i přenos boardu. Pod elastické bungee šňůry můžete upevnit lehký náklad, který nechcete nechávat na břehu. Protiskluzová EVA podložka s hlubokým „diamantovým“ vzorkem po téměř celé ploše prkna minimalizuje riziko uklouznutí. Nemusíte se ale bát ani když k uklouznutí dojde. K noze a nerezovému D-kroužku jednoduše připevníte bezpečnostní leash a paddleboard vám nikam neuplave. Jistě potěší i pětice pevných madel pro pohodlné přenášení SUPu.

 

Kompletní příslušenství v ceně

V balení najdete vše, co pro výlet na vodě můžete potřebovat – hned 2 trojdílná hliníková pádla o nastavitelné délce (160 – 220 cm), vysokotlakou dvojčinnou pumpu s tlakoměrem i nezbytné leashe (bezpečnostní lanko). To vše, včetně složeného paddleboardu, uložíte do pevného batohu s pohodlnými ramenními popruhy. Pak už stačí jen hodit batoh na záda a nic vám nebude bránit v cestě za dobrodružstvím!

Technický popis:

velký paddleboard, který unese až tři lidi
technologie „drop stitch“ (vnitřní polyesterová vlákna)
vysoká nosnost
výborná stabilita
protiskluzová EVA podložka o tloušťce 4 mm
Stringer Tech – 13 cm široká výztuha ve středu prkna pro větší pevnost
elastické bungee šňůry pro upevnění lehkého nákladu
nerezový D-kroužek pro uchycení bezpečnostního lanka
2 odnímatelné ploutve se snadnou instalací, stačí nasunout
5 madel pro snadné přenášení
integrovaná příprava pro připevnění plachty pro winsurfing (v současné době samotné plachty nenabízíme)
maximální tlak: 1,03 bar (15 psi)
materiál: dvouvrstvý PVC, neklouzavý EVA nášlap
pádlo: 2x Allstyle (160-220 cm), 957 g
rozměry desky: 396 x 86 cm
tloušťka desky: 15 cm
objem: 470 l
maximální nosnost: 205 kg (doporučená zátěž 180 kg)
čistá hmotnost: 13 kg
dvě hliníková pádla, dva bezpečnostní leashe, vysokotlaká dvojčinná pumpa s tlakoměrem, batoh na přenášení, dvě ploutve a opravná sada součástí balení
není uzpůsoben pro použití sedačky na paddleboard, která se upíná k D-kroužkům
upozornění: hliníková pádla jsou navržena tak, aby se půl hodiny udržela na vodní hladině při jeho náhodném upuštění. Je však nutné pravidelně odlévat vodu, která se během používání může dostat dovnitř, a mohla by pádlo stáhnout ke dnu.