fit-machine.cz

Sada nastavitelných překážek inSPORTline Unihurd

Hodně oblíbený produkt Sada nastavitelných překážek inSPORTline originál od výrobce Insportline máte možnost koupit právě teď u nás napořád výhodně! Levně za cenu 1 290 Kč.
EAN: 8596084076144
Sada nastavitelných překážek inSPORTline
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
1 290 2 190 Kč Sleva -41%

Plynulé nastavení výšky, automatický návrat do vzpřímené polohy po převrhnutí, vhodné i pro výcvik psů a agility, praktická taška pro přenášení.. Sada nastavitelných překážek inSPORTline Unihurd je vhodná k používání u široké škály tréninků.

Jedna nebo více překážek se převážně využívají k rozvoji explosivní (výbušné) síly a vytrvalosti. Tréninkové překážky ocení jak rekreační či profesionální sportovci, tak trenéři, kteří trénují své svěřence.

Překážky jsou také často používány jako součást kruhového tréninku, který se stává poslední dobou stále oblíbenější. Výšku překážek je možné plynule nastavit v rozmezí 18 – 30 cm.

Výhodou těchto překážek je to, že se nikdy nepřevrhnou. Gumové základny ve tvaru kruhu jsou vyváženy tak, aby se při vychýlení rychle vrátily do původní vzpřímené polohy. I díky tomu jsou nastavitelné překážky inSPORTline Unihurd vhodné i pro výcvik psů a agility. Překážky jsou opravdu univerzální. Využijete je jak venku, tak uvnitř v tělocvičnách na různých umělých površích.

Součástí balení je praktická taška s popruhem pro pohodlný přenos kompletní sady.Technický popis:

plynulé nastavení výšky
automatický návrat do původní polohy po převrhnutí
trénink výbušné síly a kardio cvičení
ideální pro kruhové tréninky
vhodné i pro výcvik psů a agility
vhodné pro venkovní i vnitřní využití
praktická přepravní taška
snadná údržba
počet překážek: 4
nastavitelná výška: 18 – 30 cm
šířka: 57 cm
průměr tyče: 2 cm
hmotnost jedné překážky: 1,5 kg