fit-machine.cz

Sada rýžovacích pánví XP Metal Detectors STARTER KIT

Ve slevě tento produkt Sada rýžovacích pánví XP Metal Detectors od našeho známého výrobce Xp metal detectors lze pořídit zde teď právě za příznivou cenu! Nyní pořídíte jen za 890 Kč.
EAN: 3665994000015
Sada rýžovacích pánví XP Metal Detectors

Praktická skladná sada pro rýžování zlata vhodná nejen pro pokročilé zlatokopy.. Sada rýžovacích pánví XP Metal Detectors STARTER KIT bude ideálním nástrojem k rýžování zlata nejen pro zkušené zlatokopy, ale i pro úplné začátečníky. Rýžovací pánve mají k dispozici celkem 4 rýžovací zóny. Hrubé žlábky pro rychlé odplavení větších kamínků, jemnější žlábky sloužící k dočištění, speciální povrch „hadí kůže“ pro nejjemnější zlatinky a hladký povrch pro výplach. Rychleji a precizněji tak docílíte prorýžování obsahu v pánvi. 

Prvním krokem je samozřejmě použití kátrovacího síta. Velmi snadno a efektivně se zbavíte větší frakce a do pánve propadne drobná frakce k prorýžování. Modrá barva pánví byla zvolena pro optimální kontrast se zlatem, čímž je zlato skvěle viditelné. Vzhledem ke kompaktnímu designu se dá celý set naskládat do sebe a nezabere proto příliš mnoho místa na cestách. Lehký odolný materiál vám poskytne jednoduchou manipulaci a výbornou odolnost.Technický popis: 

sada rýžovacích pánví 
snadná manipulace
praktické rozměry 
pokročilá rýžovací pánev o průměru 37 cm
kátrovací síto 37 cm o velikost otvorů 10 mm
150 ml odsávací nádobka na zlatinky 
3 ml speciální odsávací pipeta na zlatinky 
2x 1,5 ml malá ampulka na zlatinky 
20 ml ampulka na zlatinky 
materiál pánví: plast