fit-machine.cz

Sada vyhřívaného unisex termoprádla Glovii GX červená M

Tento designový kus Sada vyhřívaného unisex termoprádla Glovii GX od přední společnosti Glovii máte možnost získat u nás za výborné peníze. Aktuálně v akci za 5 990 Kč.
EAN: 5908246726423
Sada vyhřívaného unisex termoprádla Glovii GX
Ověřit dostupnost »
Značka: Glovii
5 990

Unisex termoprádlo s vyhříváním, tričko s dlouhým rukávem a kalhoty, rovnoměrná distribuce tepla, dobíjecí baterie s dlouhou výdrží, vhodné pro sport i na běžné nošení.. Sada vyhřívaného unisex termoprádla Glovii GX skvěle poslouží jako spodní vrstva oblečení v chladném počasí. Využijete ho při zimních sportech, turistice, venkovních pracích, ale i pro běžné nošení. Vyhřívané termoprádlo si zamilují také motorkáři, myslivci nebo rybáři. 

Vyhřívání obstarávají karbonová vlákna, která jsou umístěna v oblasti zad, břicha, beder a kolen. Uhlíková vlákna zajišťují nejen rovnoměrnou distribuci tepla, ale díky vyzařování infračervených paprsků mají pozitivní vliv i na krevní oběh. Dále disponují dlouhou životností a vysokou spolehlivostí.

Tři módy umožní každému zvolit si ideální intenzitu ohřívání podle aktuální potřeby nebo podle počasí. Dobíjecí lithiové baterie umístěné v připravených kapsách poskytují dostatek energie pro až 6 hodin nepřetržitého ohřevu.

Vyhřívané tričko s dlouhým rukávem a vyhřívané kalhoty přilehnou k tělu, takže na ně bez problému obléknete další vrstvy oblečení. Termoprádlo se tak hodí i do opravdu mrazivého počasí. Tričko a kalhoty jsou oddělené, můžete je tedy podle potřeb nosit samostatně. Příjemný materiál má stejné vlastnosti jako klasické termoprádlo – odvádí vlhkost a udrží vás v teple. Termoprádlo tak využijete i bez výhřevu, když se vám vybijí baterie nebo když vám bude dostatečně teplo. 

Sada vyhřívaného termoprádla Glovii GX je zkrátka parádním řešením pro ty, kteří milují zimu, ale chtějí zůstat stále v teple.Technický popis:

sada unisex trička s dlouhým rukávem a kalhot s vyhříváním
rovnoměrná distribuce tepla
3 režimy
baterie v kapsách
indikace stavu baterie
snadné ovládání
příjemný materiál
topné těleso: karbonové vlákno, 10 W (tričko) + 11,5 W (kalhoty)
baterie: 2x Li-Ion 2600 mAh (19,24 Wh), 7,4 V, dobíjecí
rozměr kapes pro baterii: 8,5 x 7 cm
módy: 33 % (low, 34°C), 66 % (medium, 39°C), 100 % (high, 44°C)
výdrž baterie: 6 hod (low), 4 hod (medium), 2 hod (high)
materiál: nylon (79 %), polyester (16 %), spandex (5 %)
hmotnost: 760 g (bez baterií), 900 g (s bateriemi)
2 baterie (GLI7426) a nabíječka (G2CHR) součástí balení
ideální pro sportovní aktivity, běžné nošení, na motorku, pro myslivce nebo rybáře
Velikostní tabulka: