fit-machine.cz

Samonafukovací karimatka Yate Extrem Lite 183x51x3,8 cm

Neodolatelný kus Samonafukovací karimatka Yate Extrem Lite 183x51x3,8 od značky Yate jde pořídit u nás nyní téměř zdarma! Za bezkonkureční cenu 2 069 Kč.
EAN: 8596084010940
Samonafukovací karimatka Yate Extrem Lite
Ověřit dostupnost »
Značka: Yate
2 069

Karimatka se samonafukovací schopností, lze ji přeložit na polovinu, ve tvaru mumie s odlehčeným jádrem pro nižší hmotnost.. Samonafukovací karimatka Yate Extrem Lite 3,8 je lehká a přitom luxusně pohodlná karimatka ve tvaru mumie do náročných podmínek. Materiál Polyester Microbrushed 75D zabraňuje klouzání spacáku mimo karimatku. Odlehčené jádro a Warm Zone zaručuje, že pod zády je více pěny pro zajištění dostatečné izolace i při zajištění nízké hmotnosti karimatky.

Při balení lze karimatku přehnout na polovinu, takže vznikne balíček 14×26 cm, který se pohodlně vejde do batohu. Ventil „Push In“ stačí bez šroubování jen zamáčknout a už těsní. Otočením se pouze zajistí. Součástí výrobku je přepravní obal, stahovací pásek a sada na opravu. S karimatkou Yate Extrem Lite 3,8 nenosíte zbytečné gramy navíc a přitom se pohodlně vyspíte.Technický popis:

neklouzavý vrchní povrch
tvar mumie
odlehčené jádro – horizontální a vertikální kanálky
Warm Zone pro dostatečnou izolaci
lze přeložit na polovinu
zamačkávací ventil Push In
materiál: Polyester 75D Microbrushed
hmotnost: 720 g
rozměry: 183x51x3,8 cm
rozměry balení: 14×26 cm
tepelný odpor: 3,9
přepravní obal, stahovací pásek a sada na opravu součástí balení
vhodná pro vysokohorskou turistiku, horolezectví