Samostojná hrazda inSPORTline Power Tower PT60

Akční a ve slevě kus Samostojná hrazda inSPORTline Power od výrobce s mnohaletou tradicí Insportline máte možnost koupit v naší internetové nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Cenově vychází na 3 290 Kč. EAN: 8596084115126
Samostojná hrazda inSPORTline Power Tower
Značka: Insportline
3 290 Dostupnost: SKLADEM 3 690 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Lehká multifunkční hrazda s vysokou nosností a nastavitelnou výškou! Využijete i bradla a úchopy na kliky. Skvělá na domácí posilování!. Samostojná hrazda inSPORTline Power Tower PT60 je super náčiní pro domácí posilování! Váží pouze 17 kg a díky kompaktní základně nezabírá příliš místa.

Konstrukce je pevná a stabilní, takže i přes svou poměrně nízkou hmotnost unese až 120 kg. Hrazda je dlouhá 96 cm a na každé straně zakončena gumovými gripy. Hrazdu si můžete libovolně nastavit – celkem je k dispozici 9 nastavitelných výšek. Ke konstrukci jsou navíc připevněna bradla. Ve spodní části pak dokonce najdete úchopy na kliky!

Konstrukce je zakončena protiskluzovými patkami, které zabraňují jakémukoliv pohybu během tréninku. Díky nízké hmotnosti se s ní také relativně snadno manipuluje. Na druhou stranu vám ale na poměrně malém prostoru zajistí důkladný trénink horní poloviny těla. I proto je Power Tower PT60 ideálním posilovacím náčiním do domácnosti!Technický popis:

multifunkční hrazda pro domácí trénink – zastane funkci hrazdy i bradel
robustní ocelová konstrukce
odolná povrchová úprava
možnost provádět desítky cviků
9 nastavitelných poloh hrazdy (nastavitelné po 48 mm krocích)
bradla
úchopy na kliky
protiskluzová úprava madel
protiskluzové zakončení základny
délka horní hrazdy: 96 cm
výška horní hrazdy: 167-205 cm
vzdálenost mezi bradly: 55 cm
rozměry: délka 96 cm x šířka 73 cm x výška 205 cm
hmotnost: 17 kg
nosnost: 120 kg
kategorie: H (dle normy EN957) vhodné pro domácí využití