fit-machine.cz

Skateboard WORKER Freetime

Levný kousek Skateboard WORKER Freetime od známé značky Worker jde koupit právě teď v nabídce ve slevě! Nyní pořídíte za 690 Kč.
EAN: 8595153602659
Skateboard WORKER Freetime
Ověřit dostupnost »
Značka: Worker
690

Skateboard pro začínající mladé talenty, s měkkými koly pro hrubší povrchy.. Skateboard je velká zábava a životní styl pro spoustu mladých lidí. Ovládnutí skejtu však vyžaduje velkou zručnost, udržení rovnováhy i odvahu. Dobrý skateboard je základ. Model WORKER Freetime s klasickými profesionálními rozměry 79 cm × 20 cm × 11 mm je perfektní volba pro každého mladého začínajícího skateboardistu.

Vzhledem k nosnosti 50 kg se hodí zejména pro děti, u kterých se osvědčil jako vánoční nebo narozeninový dárek. Mohou ho používat ve skateparku, U-rampě, parku, k překonávání překážek i ke krátkým jízdám po městě. Ložiska ABEC 1 jsou ideální přesně pro začátečníky – nejsou zbytečně rychlá a tak se jezdec může lépe soustředit na techniku triků.

Mimořádně kvalitní deska z čínského javoru v kombinaci s odolným litinovým podvozkem a atraktivním designem dělá ze skateboardu WORKER Freetime oblíbený a žádaný typ. A nezapomeňte dítěti ke skateboardu zakoupit také chrániče a helmu.Technický popis:

kvalitní deska z 9 vrstev čínského javoru
maximálně pružný a odolný
pevný a houževnatý podvozek
ložiska: ABEC 1 Carbon
délka: 79 cm (31″)
šířka: 20 cm (7,9″)
tloušťka desky: 11 mm
velikost koleček: 50×36 mm
materiál koleček: PU
tvrdost koleček: 85A
nosnost: 50 kg