fit-machine.cz

Skládací koloběžka Minnie Mash Up 6″

Nejprodávanější kus Skládací koloběžka Minnie Mash od společnosti s předním postavením na trhu Minnie snadno můžete sehnat momentálně na webu za mimořádně nízkou cenu! Nyní za 1 690 Kč.
EAN: 3496278637005
Skládací koloběžka Minnie Mash
Ověřit dostupnost »
Značka: Minnie
1 690

Lehká dětská koloběžka, skládací mechanismus, široký nášlap, pěnové gripy, exkluzivní design.. Skládací koloběžka Minnie Mash Up 6″ je lehká dětská koloběžka v exkluzivním barevném designu. Její hliníkový rám lze rychle složit pomocí jednoduchého mechanismu a můžete ji tak snadno přenášet z místa na místo. Protiskluzový nášlap, průhledná PU kolečka o průměru 145 mm a kvalitní ložiska ABEC 5 pak zajistí příjemnou jízdu za každých podmínek.

Koloběžka je ideální pro děti, protože nabízí možnost nastavení výšky řídítek a vy tak nebudete muset hned kupovat nový model, jakmile vám dítě povyroste. Řídítka mají měkké pěnové gripy pro co nejlepší úchop a pohodlí za jízdy. Bezpečnou jízdu pak zajišťuje spolehlivá nášlapná brzda. Skládací koloběžka Minnie Mash Up 6″ se pyšní originálním designem v pastelových barvách, který je v dnešní době mezi dívkami velice oblíbený.Technický popis:

Rám
hliník

Nosnost
100 kg

Minimální doporučená výška jezdce
100 cm

Madla
EVA pěna

Velikost koleček
145 mm

Materiál koleček
PU

Ložiska
ABEC 5

Brzdy
zadní nášlapná

Hmotnost
2,93 kg

Rozměry nášlapu
47 x 10 cm

Nastavitelná výška řídítek
77 – 87,5 cm

Rozměry koloběžky
d75 x š32 x v87,5 cm

Doporučený věk
5+

Další vybavení
skládací mechanismus, neklouzavý nášlap, zadní blatník