fit-machine.cz

Sporttester Suunto Ambit Silver + hrudní pás

Tento unikátní výrobek Sporttester Suunto Ambit Silver + od výrobce se skvělou pověstí Suunto pohodlně nakoupíte momentálně v naši nabídce za parádní cenu! Nyní pořídíte za 6 190 Kč.
EAN: 6417084172969
Sporttester Suunto Ambit Silver +
Ověřit dostupnost »
Značka: Suunto
6 190 11 990 Kč Sleva -48%

Sporttester z minerálního krystalického sklíčka pro pevnost a odolnost, dobíjecí baterie.. Suunto představilo na veletrhu ISPO 2012 novou modelovou řadu Ambit, která je vhodná jak pro každého outdoorového nadšence, tak i pro klasického sportovce, kteří chtějí mít svůj tep pod kontrolou. Sporttester Suunto Ambit představují špičkovou kombinaci pro všechny aktivity spojené s měřením tepu, stejně jako pro sporty, kde je důležité plánování a sledování trasy. U outdoorových přístrojů SUUNTO si už uživatelé zvykli na funkce ABC, tedy výškoměr (altimetr) , barometr a kompas. V modelu X10 přibyla funkce plánování a zaznamenávání své trasy pomocí GPS. Ambit přináší kombinaci těchto vlastností, obohacenou o 3D kompas, který byl doposud výhradně v potápěčských přístrojích SUUNTO. To, proč se Ambit stává hitem nabídky je zapříčiněno unikátnosti kombinace se špičkovým měřičem tepu, který byl doposud vyhrazen pouze tréninkovým modelům bez outdoorových funkcí a GPS. Informace z přístroje můžete zaznamenat a poté nahrát na aplikaci movescount kde je můžete dále zpracovávat.

Design přístroje je velmi atraktivní a velmi zaujal při své první prezentaci. Dvě základní barevné varianty – černá a stříbrná barva jsou doplněny velkým přehledným displejem s třířádkovým zobrazováním hodnot. Výhodou je pět tlačítek pro snadné ovládání a intuitivní prohlížení záznamů a funkcí. Ambit se hodí pro běžce a atlety, stejně tak pro cyklisty na horském i silničním kole. Je super pro treking a turistiku a samozřejmě také pro horolezce a paraglidisty. V neposlední řadě sporttester Suunto Ambit osloví lyžaře a to jak běžkaře, tak sjezdaře a snowboardisty. Technický popis:

minerální krystalické sklíčko
vodotěsnost (reálná): 100 m (plavání, potápění)
přepnutí pozitivního / negativního displeje
dobíjecí lithium-ion baterie
uživatelem nastavitelné zobrazení pozitivity/negativity displeje
robustní BuiltToLast pouzdro
nastavení přístroje na Movescount.com
aktualizované nové funkce na Movescount.com
podsvícení displeje
hrudní pás součástí balení
jazyk rozhraní: angličtina, němčina, španělština, francouzština a další
zvýšená životnost baterie

* 30 dní s funkcemi standardních „hodinek „ a ABC funkcemi
* 50 h s 60 sec GPS intervalem záznamu trasy , výhodné např. pro pěší turistiku
* 15 h s1 sec GPS intervalem záznamu trasy, výhodné např. pro běh

 

Funkce: 

GPS přijímač přímo v hodinkách
barometr
výškoměr
3D Kompas
teploměr
měření tepové frekvence
velmi citlivá a přesná funkce rychlosti / tempa (FusedSpeedTM) s měřičem zrychlení integrované GPS
přesná vertikální rychlost s barometrickým výškoměrem
zdokonalený záznam tepové frekvence s funkcí Peak Training Effect a doporučeným časem na zotavení. 
online sportovní deník využívající nástrojů plánování a analýz na Movescount.com
záznam průběhu aktivit do paměti
manuální a automatický počet kol 
graf tepové frekvence v reálném čase 
limity tepové frekvence

 

Obecné funkce:
 

čas, datum, alarm, duální čas
zámek tlačítek
indikátor životnosti baterie
volitelné měřící jednotky
dvousměrný přenos dat a dobíjení s USB kabelem

Popis jednotlivých funkcí a vlastností:
 

Integrovaná GPS

Integrovaná GPS využívaná v přístrojích, tak jako Suunto Ambit je založena na SiRFstarIV technologii. Přijímač (24 kanálů) má velmi vysokou citlivost. To pomáhá Ambitu najít GPS satelity mnohem rychleji a získat tak stabilnější záznamy (na volném prostranství do v průměru do 16s).

3D Compass

K získání přesného údaje s obvyklým kompasem potřebujete kompas držet v horizontální poloze. Suunto 3D kompasy kompenzují sklon, umožní vám tak získat záznam dle úhlu nastavení vašeho zápěstí.

Tělo „BuiltToLast“

Suunto produkty s BuiltToLast pouzdrem, mají robustní, jedno-kompozitové pouzdro s pevným vrchním okrajem. Anodizované hliníkové pouzdro a minerální sklíčko displeje jsou navrženy tak, aby odolaly mechanickým otřesům a poškrábání.

Peak Training Effect

K lepšímu vyjádření významu měření Tréninkového Efektu, Suunto přejmenovalo měření na Peak Training Effect (PTE). PTE vyznačuje dopad tréninkové hodiny (jednotky) na individuální maximální aerobní výkonnost a stává se tak nejpřesnější při střední a vysoké intenzitě tréninku. Měření je relativní k vaší současné úrovni zdatnosti. Čím více jste zdatnější tím tvrději musíte pracovat k dosažení vyššího PTE.

Recovery Time

Čas na zotavení je určitý odhad, jak dlouho potřebuje tělo při Vaší aktuální individuální relativní výkonnosti na regeneraci po tréninkové zátěži. Čas vychází z délky a intenzity tréninku, rovněž z celkové únavy, dokonce i při menších intenzitách tréninku. Čas na zotavení vychází z údajů od jednoho tréninku ke druhému, kalkuluje i s tím, když se rozhodnete začít trénovat dříve než-li čas na zotavení vyprší.