fit-machine.cz

Stůl na stolní tenis Joola 2000-S Pro modrá

Zajímavý produkt Stůl na stolní tenis Joola 2000-S od top výrobce Joola dostanete momentálně za mimořádně nízkou cenu! Akční cena od 17 999 Kč.
Stůl na stolní tenis Joola 2000-S
Ověřit dostupnost »
Značka: Joola
17 999

Skládací pingpongový stůl, originální soutěžní deska, skrytá transportní kolečka, robustní ocelová konstrukce.. Stůl na stolní tenis Joola 2000-S Pro je pingpongový stůl s kvalitní 22 mm silnou herní deskou a robustní konstrukcí. Na první pohled se může zdát, že se jedná o stůl stacionární. Opak je však pravdou. Kolečka jsou důmyslně schovaná v oblasti sítě, a stůl tak lze bez potíží převážet z místa na místo. Díky skládací konstrukci a minimálním rozměrům ve složeném stavu 15 x 144 cm nebude problémem ani uskladnění v době nepoužívání. Ocelový rám o tloušťce 50 mm zajišťuje dokonalou stabilitu a bezpečnost hraní. 

Stůl na stolní tenis Joola 2000-S je schválen ITTF a vyhovuje normám EN 14468-1 A pro vrcholový sport. Tento interiérový pingpongový stůl je tak vhodný pro sportovní kluby, školy, herny a podobná zařízení, ale i pro domácí využití. Konstrukce je vhodná i pro handicapované sportovce.Technický popis:

vysoká kvalita provedení
originální soutěžní deska
stabilní kovová konstrukce s práškovým nástřikem
polyesterové lakování desky
extrémně rychlý povrch
2 skrytá kolečka pro pohodlnou přepravu
minimální skladovací nároky
tloušťka desky: 25 mm
profil ocelového rámu: 50 mm
skladovací rozměry: 15 x 144 cm
hmotnost: 105 kg
odpovídá evropským normám EN 14468-1 A pro vrcholový sport
stůl je schválen ITTF (Mezinárodní federace stolního tenisu)
vhodné pro vnitřní použití
síťka není součástí balení