fit-machine.cz
Zámek W-TEC Knopper

Robustní vyztužený ocelový zámek, ochrana jádra pomocí ocelových kroužků s olejovým filmem a vinylovým pláštěm.. Zámek W-TEC Knopper 18*1200mm je robustní vyztužený ocelový zámek, kterým bezpečně ochráníte svůj motocykl před případnou krádeží. Je tvořen ocelovým kabelem o průměru 18 mm, čímž je zaručena jeho bytelnost. Ochrana jádra zámku je provedena pomocí vinylového pláště, díky čemuž se s ním snadněji manipuluje a je také ochráněn lak Vašeho motocyklu.Technický popis:

jádro z oceli o průměru 18 mm
vysoce kvalitní provedení
ochrana jádra pomocí vinylového pláště
2 klíče
délka: 1,2 m
hmotnost: 620 g

Zámek kotoučové brzdy W-TEC

Robustní zámek se kterým ochráníte své kolo, motorku či koloběžku! Praktický obal pro přenos či uskladnění .. Zámek kotoučové brzdy W-TEC Megattera je robustní zámek, kterým rychle imobilizujete a tím i bezpečně ochráníte svůj motocykl, kolo či koloběžku, před případnou krádeží. Zárukou toho je i zamykací čep na kotoučovou brzdu, který má průměr 10 mm. Potěší i přítomnost praktického obalu, který usnadní přenášení nebo uskladnění zámku. Navíc si ho díky praktickému popruhu snadno provléknete svým opaskem a budete ho mít tak vždy po ruce! Uzamykací mechanismus disponuje praktickou krytkou.Technický popis:

lakovaný povrch
precizní zpracování
bezpečná manipulace
praktická krytka uzamykatelného mechanismu
praktický obal s možností provlečení páskem
rozměry zámku: 9,5 x 7 x 3 cm 
průměr zamykacího čepu: 10 mm
maximální síla kotouče: 10 mm
vzdálenost čepu od kraje kotouče: maximálně 55 mm
materiál těla: ocel vysoké kvality
materiál čepu: kalená ocel
hmotnost: 0,49 kg
textilní obal pro skladování zámku
2 klíče

Zámek kotoučové brzdy s alarmem

Robustní zámek se kterým ochráníte své kolo, motorku či koloběžku! Integrovaný alarm se silným zvukovým signálem odláká každého zlodějíčka!. Zámek kotoučové brzdy s alarmem W-TEC Sakkage je robustní zámek, kterým rychle imobilizujete a tím i bezpečně ochráníte svůj motocykl, kolo či koloběžku, před případnou krádeží. Zárukou toho je i zamykací čep na kotoučovou brzdu, který má průměr 5,5 mm. Výhodou je přítomnost integrovaného alarmu se silným zvukovým signálem. V případě pohnutí zamknutého motocyklu nebo kola se tak rozezní pěkně nahlas varovný klakson, který odežene každého zloděje! Potěší i přítomnost praktického obalu, který usnadní přenášení nebo uskladnění zámku.Technický popis:

alarm s akustickým signálem
zámek kotoučové brzdy
pohybové čidlo
lakovaný povrch
precizní zpracování
bezpečná manipulace
rozměry: 9 x 6 x 4 cm
průměr zamykacího čepu: 5,5 mm
maximální síla kotouče: 7 mm
vzdálenost čepu od kraje kotouče: maximálně 58 mm
materiál těla: ocel vysoké kvality
materiál čepu: kalená ocel
hlasitost alarmu: 110 dB
napájení: 6 x LR44 (součástí balení) 
hmotnost: 0,5 kg
2 klíče
imbusový klíč součástí balení

Zámek W-TEC Ondillo

Odolný, vyztužený ocelový zámek, transparentní plastový kryt proti poškrábání laku, krytka zámku proti prachu.. Zámek W-TEC Ondillo je odolný, vyztužený ocelový zámek, díky kterému bezpečně ochráníte nejen svůj motocykl před případnou krádeží. Své užití najde také u kol či koloběžek a samozřejmě i u jejich elektronických souputníků. Je tvořen ocelovým kabelem o průměru 25 mm, čímž je zaručena jeho robustnost. Ochrana jádra zámku je provedena pomocí silných ocelových válečků a dále plastovým pláštěm, díky čemuž se s ním snadněji manipuluje a je také ochráněn lak Vašeho stroje.Technický popis:

tuhé ocelové lanko kryté ocelovými články
velká pevnost
vnější plastový (vinylový) transparentní kryt kouřové barvy
krytka zámkového mechanismu proti prachu – otevíratelná pootočením vnějšího kroužku na zámkové části
2 klíče
rozměry zámkové části: d8,4 x průměr 3,9 cm
délka: 100 cm
průměr lanka: 2,5 cm
hmotnost: 950 g

Řetězový zámek W-TEC Pabrick

Článkový řetěz z tvrzené oceli, možnost provléknutí do smyčky, textilní plášť.. Řetězový zámek W-TEC Pabrick 8*8*1500mm představuje článkový řetěz z tvrzené oceli. Je pak ideální pro zajištění motocyklu (či například elektrokola) kolem zemních kotev, zábradlí a dalších podobných objektů. Uzamykací mechanismus disponuje praktickou krytkou. Díky textilnímu plášti se s řetězem snadněji manipuluje a je zároveň lépe ochráněn lak vašeho motocyklu.Technický popis:

článkový řetěz z tvrzené oceli
vhodné pro zajištění okolo zemních kotev, zábradlí a podobně
textilní plášť řetězu zabraňující oděru laku
plastová krytka zámkového mechanismu proti prachu
2 klíče
čtvercový průřez článku s tloušťkou 8 mm
hmotnost: 2,08 kg
délka: 1500 mm

Řetězový zámek W-TEC Ivadan

Článkový řetěz a skoba z tvrzené oceli, textilní plášť, 2 klíče, plastová krytka zámkového mechanismu.. Řetězový zámek W-TEC Ivadan představuje článkový řetěz z tvrzené oceli. Je pak ideální pro zajištění motocyklu kolem zemních kotev, zábradlí a dalších podobných objektů, přičemž je zachována maximální možná manipulační délka řetězu. Skoba zámku samotného je také vyrobena z tvrzené oceli. Díky textilnímu plášti se s ním snadněji manipuluje a je zároveň lépe ochráněn lak Vašeho motocyklu.Technický popis:

článkový řetěz z tvrzené oceli
vhodné pro zajištění okolo zemních kotev, zábradlí a podobně při zachování maximální možné manipulační délky řetězu
skoba zámku z tvrzené oceli
textilní plášť řetězu zabraňující oděru laku
použitelný i jako zámek kotoučové brzdy
plastová krytka zámkového mechanismu proti prachu
2 klíče
čtvercový průřez článku s tloušťkou 12 mm
hmotnost: 3,6 kg
délka: 1200 mm
rozměry skoby: 105 x 140 mm

Připomínač kotoučového zámku Oxford Mini Minder

Vhodný doplněk ke kotoučovému zámku bez alarmu, zvýrazňuje použití zámku i pro zloděje.. Kabel pro připomenutí kotoučového zámku Oxford Mini Minder – to je dobře viditelná pomůcka, která vás zastaví během přípravy k jízdě, že máte ještě stále nasazený zámek kotoučové brzdy. A když jej nepoužíváte, můžete si jej připojit například ke kroužku na klíče – pak vám naopak připomene, abyste motocykl zase po jízdě zamkli.

Použití je jednoduché – jeden konec připojíte k zámku disku a druhý k řídítkům. Zářivě zbarvený stočený kabel zároveň působí jako odstrašující prostředek proti krádeži.Technický popis:

připomínač kotoučového zámku
vhodný doplněk ke kotoučovému zámku bez alarmu
zvýrazňuje použití zámku i pro zloděje
jeden konec připojíte k zámku a druhý na řídítka
menší rozměrová varianta s menší průměrem, průměr/délka lanka (v nataženém stavu) = 2,5 mm/1,2 m
baleno v plastovém obalu

Řetězový zámek W-TEC Lukoor

Článkový řetěz pro vaši motorku, koloběžku či kolo z tvrzené oceli, možnost provléknutí do smyčky, vinylový plášť.. Řetězový zámek W-TEC Lukoor 5,5*1200mm je robustní vyztužený ocelový zámek, kterým bezpečně ochráníte svůj motocykl před případnou krádeží. Je tvořen ocelovým kabelem o průměru 25 mm, čímž je zaručena jeho bytelnost. Ochrana jádra zámku je provedena pomocí ocelových kroužků s olejovým filmem a vinylovým pláštěm, díky čemuž se s ním snadněji manipuluje a je také ochráněn lak Vašeho motocyklu.Technický popis:

článkový řetěz z tvrzené oceli
vhodné pro zajištění okolo zemních kotev, zábradlí a podobně při zachování maximální možné manipulační délky řetězu
vinylový plášť řetězu zabraňující oděru laku
čtvercový průřez článku s tloušťkou 8 mm
2 klíče
délka: 1,2 m
hmotnost: 920 g

Řetězový zámek W-TEC Lucihan

Silný článkový zámek z tvrzené oceli, který zabezpečí váš motocykl či kolo.. Řetězový zámek W-TEC Lucihan 10*1000mm představuje článkový řetěz z tvrzené oceli. Skrze kované oko jej lze provléknout do smyčky. To je pak ideální pro zajištění motocyklu kolem zemních kotev, zábradlí a dalších podobných objektů, přičemž je zachována maximální možná manipulační délka řetězu. Skoba zámku samotného je také vyrobena z tvrzené oceli. Díky textilnímu plášti se s ním snadněji manipuluje a je zároveň lépe ochráněn lak vašeho motocyklu.Technický popis:

článkový řetěz z tvrzené oceli
s kovaným okem pro možnost provléknutí do smyčky
vhodné pro zajištění okolo zemních kotev, zábradlí a podobně při zachování maximální možné manipulační délky řetězu
skoba zámku z tvrzené oceli
textilní plášť řetězu zabraňující oděru laku
použitelný i jako zámek kotoučové brzdy
2 klíče
čtvercový průřez článku s tloušťkou 10 mm
hmotnost: 2,43 kg
délka: 1 m
rozměry skoby: 110 x 70 mm

Zámek kotoučové brzdy W-TEC

Kompaktní zámek na kotoučové brzdy motocyklů, kol, elektrokol či elektrokoloběžek.. Zámek kotoučové brzdy W-TEC Bolfgate je krásně kompaktní bezpečnostní prvek proti krádeži vašeho motocyklu, případně kola, elektrokola nebo elektrokolobězky – jednoduše prakticky všech jednostopých dopravních prostředků, u kterých najdete kotoučovou brzdu, a musíte je čas od času nechat zaparkované venku. Na první pohled sice nabízí vcelku nenápadnou ochranu, je však účinným řešením a nedovolí nikomu pohnout s vaším „miláčkem“ ani o píď. Drobné rozměry zámku pak přijdou určitě vhod, protože se vejde prakticky do každé větší kapsy (například u bundy). Průměr čepu tohoto zámku je 5,5 mm.Technický popis:

kompaktní zámek na kotoučové brzdy motocyklů, kol, elektrokol či elektrokoloběžek
2 klíče
lakovaný povrch
precizní zpracování
bezpečná manipulace
průměr čepu: 5,5 mm
maximální síla kotouče: 6 mm
vzdálenost čepu od kraje kotouče: maximálně 25 mm
materiál těla: ocel vysoké kvality
materiál čepu: kalená ocel
hmotnost: 0,4 kg

Zámek kotoučové brzdy W-TEC

Kompaktní zámek ve tvaru granátu, na kotoučové brzdy motocyklů, kol, elektrokol či elektrokoloběžek.. Zámek kotoučové brzdy W-TEC Tekidan je krásně kompaktní bezpečnostní prvek proti krádeži vašeho motocyklu, případně kola, elektrokola nebo elektrokolobězky – jednoduše prakticky všech jednostopých dopravních prostředků, u kterých najdete kotoučovou brzdu, a musíte je čas od času nechat zaparkované venku. Prezentuje se už na první pohled rozeznatelným tvarem vojenského granátu. I přes tuto řekněme „rebelskou“ designovou funkci je však také účinným ochranným řešením a nedovolí nikomu pohnout s vaším „miláčkem“ ani o píď. Drobné rozměry zámku pak přijdou určitě vhod, protože se vejde prakticky do každé větší kapsy (například u bundy) nebo si jej lze pomocí klipu připnout k opasku u kalhot. Průměr čepu tohoto zámku je 5,5 mm.Technický popis:

kompaktní zámek ve tvaru granátu
na kotoučové brzdy motocyklů, kol, elektrokol či elektrokoloběžek
2 klíče
lakovaný povrch
precizní zpracování
bezpečná manipulace
klip pro připnutí za opasek u kalhot
průměr čepu: 5,5 mm
maximální síla kotouče: 8 mm
vzdálenost čepu od kraje kotouče: maximálně 15 mm
materiál těla: ocel vysoké kvality
materiál čepu: kalená ocel
rozměry: 60×45 mm
hmotnost: 0,55 kg

Řetězový zámek na motocykl Oxford Heavy

Článkový řetěz z tvrzené oceli, textilní plášť, použitelný jako zámek kotoučové brzdy.. Populární řetězový zámek na motocykl Oxford Heavy Duty je fantastický zámek střední třídy, který je dostatečně lehký, aby se dal snadno přenášet s sebou, ale byl stále i dostatečně robustní a bezpečný, aby odradil případné zloděje.

Je testován několika laboratořemi, které studují bezpečnost takovýchto zámků. Navíc díky textilnímu plášti se se zámkem snadněji manipuluje a je zároveň lépe ochráněn lak Vašeho motocyklu. Tento zámek může alternativně sloužit i jako zámek kotoučové brzdy.Technický popis:

článkový řetěz z tvrzené oceli
čtvercový průřez článku s tloušťkou 9,5 mm
skoba zámku z tvrzené oceli
krytka proti prachu
textilní plášť řetězu zabraňující oděru laku
použitelný jako zámek kotoučové brzdy
testováno britskou laboratoří Sold Secure zaměřující se na bezpečnost zámků
schválen nizozemskou laboratoří The Foundation ART (certifikát MBT 4114)
3 klíče
délka: 1,5 m

Řetězový zámek Tokoz 2

Článkový řetěz z kalené oceli, textilní návlek, krytka uzamykacího mechanismu.. Řetězový zámek Tokoz 2 m představuje článkový řetěz z kalené oceli. Díky textilnímu plášti se s ním snadněji manipuluje a je zároveň lépe ochráněn lak Vašeho motocyklu. Krytka uzamykacího mechanismu zas zamezuje poškození zámku například v prašném nebo jinak náročném prostředí.Technický popis:

konstrukce zámku s přímým uzamknutím řetězu do těla zámku
článkový řetěz z kalené oceli s tloušťkou článku 10 mm
textilní návlek chránící uzamykané předměty proti poškození
praktický protiprachový obal
krytka uzamykacího mechanismu
2 klíče
délka: 2 m

Zámek kotoučové brzdy Oxford

Robustní zámek, tělo z tvrdé ušlechtilé oceli, praktický obal.. Zámek kotoučové brzdy Oxford Titan je robustní ocelový zámek, kterým rychle imobilizujete a tím i bezpečně ochráníte svůj motocykl před případnou krádeží. Zárukou toho je i zamykací čep na kotoučovou brzdu, který má průměr 10 mm. Potěší i přítomnost praktického obalu, který usnadní přenášení nebo uskladnění zámku.Technický popis:

tělo zámku z tvrdé ušlechtilé oceli
3 klíče
snadné zamykání jedním dotykem
průměr čepu: 10 mm
maximální síla kotouče: 7,8 mm
vzdálenost čepu od kraje kotouče: maximálně 58 mm
praktický obal pro skladování zámku

Zámek na motocykl Oxford Barrier 1

Robustní vyztužený ocelový zámek, ochrana jádra pomocí ocelových kroužků s olejovým filmem a vinylovým pláštěm.. Zámek na motocykl Oxford Barrier 1,5 m je robustní vyztužený ocelový zámek, kterým bezpečně ochráníte svůj motocykl před případnou krádeží. Je tvořen ocelovým kabelem o průměru 25 mm, čímž je zaručena jeho bytelnost. Ochrana jádra zámku je provedena pomocí ocelových kroužků s olejovým filmem a vinylovým pláštěm, díky čemuž se s ním snadněji manipuluje a je také ochráněn lak Vašeho motocyklu.Technický popis:

jádro z ocelového kabelu o průměru 25 mm
ochrana jádra pomocí ocelových kroužků s olejovým filmem a vinylovým pláštěm
protiprachový kryt zámku z nylonu
2 klíče
délka: 1,5 m

Zámek kotoučové brzdy Tokoz s

Alarm se silným akustickým signálem, tělo ze zinkového odlitku, praktický obal.. Zámek kotoučové brzdy Tokoz s alarmem je robustní zámek, kterým rychle imobilizujete a tím i bezpečně ochráníte svůj motocykl před případnou krádeží. Zárukou toho je i zamykací čep na kotoučovou brzdu, který má průměr 7 mm. Výhodou je přítomnost integrovaného alarmu se silným zvukovým signálem. Potěší i přítomnost praktického obalu, který usnadní přenášení nebo uskladnění zámku.
 Technický popis:

alarm s akustickým signálem (110 dB)
pohybové čidlo
tělo zámku ze zinkového odlitku
chromový povrch
průměr zamykacího čepu: 7 mm
maximální síla kotouče: 7 mm
vzdálenost čepu od kraje kotouče: maximálně 55 mm
textilní obal pro skladování zámku
2 klíče
náhradní baterie

Zámek na motocykl Oxford Barrier

Robustní vyztužený ocelový zámek, ochrana jádra pomocí ocelových kroužků s olejovým filmem a vinylovým pláštěm.. Zámek na motocykl Oxford Barrier 1,4 m je robustní vyztužený ocelový zámek, kterým bezpečně ochráníte svůj motocykl před případnou krádeží. Je tvořen ocelovým kabelem o průměru 25 mm, čímž je zaručena jeho bytelnost. Ochrana jádra zámku je provedena pomocí ocelových kroužků s olejovým filmem a vinylovým pláštěm, díky čemuž se s ním snadněji manipuluje a je také ochráněn lak Vašeho motocyklu.Technický popis:

vyztužený
jádro z ocelového kabelu o průměru 25 mm
ochrana jádra pomocí ocelových kroužků s olejovým filmem a vinylovým pláštěm
protiprachový kryt zámku z nylonu
délka: 1,4 m
3 ks klíčů součástí balení

Zámek na motocykl Oxford Barrier

Robustní vyztužený ocelový zámek, ochrana jádra pomocí ocelových kroužků s olejovým filmem a vinylovým pláštěm.. Zámek na motocykl Oxford Barrier 1,4 m je robustní vyztužený ocelový zámek, kterým bezpečně ochráníte svůj motocykl před případnou krádeží. Je tvořen ocelovým kabelem o průměru 25 mm, čímž je zaručena jeho bytelnost. Ochrana jádra zámku je provedena pomocí ocelových kroužků s olejovým filmem a vinylovým pláštěm, díky čemuž se s ním snadněji manipuluje a je také ochráněn lak Vašeho motocyklu.Technický popis:

vyztužený
jádro z ocelového kabelu o průměru 25 mm
ochrana jádra pomocí ocelových kroužků s olejovým filmem a vinylovým pláštěm
protiprachový kryt zámku z nylonu
délka: 1,4 m
3 ks klíčů součástí balení

Zámek na motocykl Oxford Barrier

Robustní vyztužený ocelový zámek, ochrana jádra pomocí ocelových kroužků s olejovým filmem a vinylovým pláštěm.. Zámek na motocykl Oxford Barrier 1,4 m je robustní vyztužený ocelový zámek, kterým bezpečně ochráníte svůj motocykl před případnou krádeží. Je tvořen ocelovým kabelem o průměru 25 mm, čímž je zaručena jeho bytelnost. Ochrana jádra zámku je provedena pomocí ocelových kroužků s olejovým filmem a vinylovým pláštěm, díky čemuž se s ním snadněji manipuluje a je také ochráněn lak Vašeho motocyklu.Technický popis:

vyztužený
jádro z ocelového kabelu o průměru 25 mm
ochrana jádra pomocí ocelových kroužků s olejovým filmem a vinylovým pláštěm
protiprachový kryt zámku z nylonu
délka: 1,4 m
3 ks klíčů součástí balení