fit-machine.cz

Kompletní baseballová sada od prověřené značky Brett.. Basebalový set Brett Baseball Set II Junior je kompletní sada od pověřené značky Brett. Obsahuje dřevěnou pálku, koženou a pálkařskou rukavici a míček. Komplet je ideální pro začáteční basebalové nadšence a zajistí jim tak plynulou hru s kvalitním náčiním! Technický popis: 

dřevěná basebalová pálka 26″ (60 cm) 
basebalový míček 9″
1 rukavice ze syntetické kůže 9,5″ 
1 pálkařská rukavice 
hmotnost: 1,2 kg 
rozměry balení: 64 x 26 x 11 cm

Kompletní baseballová sada od prověřené značky Brett. Pálka o velikosti 26″ je vhodná pro děti od 8 let.. Basebalový set Brett Baseball Set Junior je kompletní sada od prověřené značky Brett. Obsahuje dřevěnou pálku o velikosti 26″ a míček. Komplet je ideální pro začáteční basebalové nadšence a zajistí jim tak plynulou hru s kvalitním náčiním! Naučte se s tímto základním setem nadhazovat a odpalovat jako profík!Technický popis: 

dřevěná basebalová pálka 26″ (65 cm) 
basebalový míček 9″ (22,5 cm)
pálka Junior o velikosti 26“ je vhodná pro děti od 8 let
hmotnost: 1,2 kg 

Kompletní baseballová sada od prověřené značky Brett. Pálka o velikosti 32“ je vhodná pro děti od 15 let.. Basebalový set Brett Baseball Set Senior je kompletní sada od prověřené značky Brett. Obsahuje dřevěnou pálku o velikosti 32″ a míček. Komplet je ideální pro zkušené basebalové nadšence a zajistí jim tak plynulou hru s kvalitním náčiním! Naučte se s tímto základním setem nadhazovat a odpalovat jako profík!Technický popis: 

dřevěná basebalová pálka 32″ (80 cm) 
basebalový míček 9″ (22,5 cm)
pálka Senior o velikosti 32“ je vhodná pro děti od 15 let
hmotnost: 1,2 kg 

Kompletní baseballová sada od prověřené značky Brett.. Basebalový set Brett Baseball Set II Senior je kompletní sada od pověřené značky Brett. Obsahuje dřevěnou pálku, koženou rukavici a míček. Komplet je ideální pro zkušené basebalové nadšence a zajistí jim tak plynulou hru s kvalitním náčiním! Technický popis: 

dřevěná basebalová pálka 36″ (77 cm) 
basebalový míček 9″
1 rukavice ze syntetické kůže 12″ 
hmotnost: 1,2 kg 
rozměry balení: 79 x 30 x 11 cm

Ergonomicky tvarovaná dřevěná pálka, skvěle vyvážená, vysoce odolná, pro dospělé a děti od 14 let.. Baseballová pálka Brett Senior je kvalitní pálka na baseball vhodná pro starší děti a dospělé. Se svou délkou 81 cm je ideální pro sportovce od 14 let. Vyrobena je ze dřeva, které zajišťuje dobrou sílu úderu, skvělé vyvážení a vysokou odolnost. Baseballová pálka Brett Senior je pro nácvik techniky odpalu perfektní volbou.Technický popis:

dřevěná pálka na baseball
ergonomicky tvarovaná
vhodná pro dospělé a děti od 14 let
délka: 81 cm
průměr odpalovací části: 5 cm
průměr koncovky madla: 5 cm
hmotnost: 825 g

Ergonomicky tvarovaná dřevěná pálka, vhodná pro děti, ideální pro nácvik odpalu.. Baseballová pálka Brett Junior je kvalitní pálka na baseball vhodná pro děti a začátečníky. Se svou délkou 65 cm je ideální pro děti ve věku 5 – 9 let. Vyrobena je ze dřeva, které zajišťuje dobrou sílu úderu, skvělé vyvážení a vysokou odolnost. Baseballová pálka Brett Junior je pro nácvik techniky odpalu perfektní volbou.Technický popis:

dřevěná pálka na baseball
ergonomicky tvarovaná
vhodná pro děti
délka: 65 cm
hmotnost: 540 g

Baseballový míček pro začátečníky i pokročilé, PVC povrch, gumovo-korkové jádro.. Míček na baseball Brett 9″ potěší příznivce tohoto tradičního sportu. Je vhodný pro rekreační hru s přáteli, ale využijí jej i ti, kteří se chtějí baseballu plně věnovat. Nárazuodolné korkovo-gumové jádro zaručuje dlouhou životnost.Technický popis:

baseballový míček
obvod: 9″ (22,5 cm)
materiál: PVC povrch, gumovo-korkové jádro
oficiální velikost i hmotnost