Cestovní batoh Deuter AViANT Access

Batoh a kufr na kolečkách v jednom, snadná manipulace, kapsa na laptop a doklady, textilní rukojeť.. Cestovní batoh Deuter AViANT Access Movo 60 je naprosto všestranný a praktický pomocník na cesty. Podle potřeby jej můžete nosit buď to na zádech jako klasický batoh nebo ho postavit na kolečka a rázem se z něj stane pojízdný kufr! Díky polstrovaným zádům a nastavitelným ramenním popruhům je velmi komfortní a zbytečně vás nezatíží.

Do hlavní úložné komory se bez problému vleze spousta věcí, které zafixujete kompresními popruhy, tak aby se vám vše nerozházelo. Batoh rovněž disponuje prostornou kapsou na laptop a doklady. Pro maximální bezpečnost při cestování má speciální poutka pro uzamčení zipu zámkem. Cestovní batoh Deuter AViANT Access Movo 60 vám dopřeje pohodlné a snadné cestování, proto s ním rozhodně nešlápnete vedle! Technický popis: 

cestovní batoh na kolečkách 
polstrovaná záda
nastavitelné ramenní popruhy
snadná manipulace
odnímatelná kolečka na ložiskách
dvě textilní rukojeti
tři vnitřní meshové kapsy
kapsa na doklady
kapsa na laptop
kompresní popruhy
teleskopické rukovítko
velkorysé rozepínání
poutka pro uzamčení zipu zámkem (zámek není součást balení)
možnost postavení na všechny kolečka
objem: 60 l
rozměry: 75 x 36 x 31 cm
hmotnost: 3500 g
materiál: 420D polyamid, 600D polyester

Cestovní kufr FERRINO Uxmal

Praktické zavazadlo na kolečkách, výsuvná rukojeť, madla pro snadné přenášení, rozměry příručního zavazadla většiny aerolinek.. Cestovní kufr FERRINO Uxmal 30 je praktické cestovní zavazadlo na kolečkách splňující rozměry příručního zavazadla většiny aerolinek. Manipulaci s kufrem usnadňuje teleskopické madlo z lehké slitiny hliníku, které lze výškově nastavit. Kufr také disponuje dvěma madly, díky kterým jej můžete nosit i jako klasickou tašku.

Kolečka a podstava jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu, který bez potíží snese i hrubší zacházení. Zavazadlo má jednu hlavní kapsu, jednu menší kapsu vepředu a doplňkovou kapsu v přední části. Zip hlavní kapsy je uzpůsoben k uzamčení visacím zámečkem (není součástí balení). Rozměry kufru můžete zmenšit na minimum pomocí kompresních popruhů. Cestovní kufr FERRINO Uxmal 30 je praktickým společníkem na cesty pro každého.Technický popis:

kufr na kolečkách o rozměrech palubního zavazadla
hliníková výsuvná rukojeť s možností výškového nastavení
horní a boční madlo
kompresní popruhy
hlavní zip s možností uzamčení
objem: 30 litrů
materiál: Supertex s voděodolnou laminací PU pěny
hmotnost: 2,6 kg
rozměry: 50 x 33 x 20 cm 

Cestovní taška FERRINO Tikal

Rozměry palubního zavazadla, snadná úprava na batoh, dostatek úložného prostoru, polstrovaná madla.. Cestovní taška FERRINO Tikal 40 je inovovanou verzí oblíbené cestovní tašky, která splňuje rozměry palubního zavazadla. Tašku lze snadno a rychle upravit na batoh díky odepínatelným ramenním popruhům, které můžete schovat do vyhrazené kapsy.

Uvnitř zavazadla naleznete spoustu úložného prostoru a dostatek kapes pro přehlednou organizaci věcí uvnitř. Hlavní kapsa je rozdělena do dvou komor oddělených přepážkami na zip. V zadní části je kapsa s polstrováním na notebook (do velikosti 15,6″) či různé dokumenty. Čelní kapsa zase slouží pro úschovu věcí, které chcete mít stále při ruce. 

Cestovní taška FERRINO Tikal 40 je opatřena dvěma polstrovanými a zesílenými madly (horním a bočním) pro pohodlné přenášení v ruce. Záda tašky jsou polstrovaná a obsahují vyztužený polyethylenový panel. Mezi vybavení cestovní tašky FERRINO Tikal 40 patří boční kompresní popruhy a hlavní zip s oky pro uzamčení bezpečnostním zámkem. Taška je ideální na krátké i dlouhé cesty. Technický popis:

splňuje rozměry palubního zavazadla
snadná úprava na batoh
odepínatelné ramenní popruhy
hlavní komora se dvěma samostatnými přihrádkami
čelní kapsa pro snadno přístupné věci
polstrovaná a zesílená madla pro přenášení v ruce
vyztužená a polstrovaná záda
boční kompresní popruhy
hlavní zip s oky pro uzamčení bezpečnostním zámkem
vnitřní kapsa pro noteboook (do velikosti 15,6″)
ideální na krátké i dlouhé cesty
objem: 40 litrů 
materiál: Supertex
hmotnost: 1150 g 
rozměry: 55 × 33 × 20 cm

Cestovní kufr FERRINO Cuzco 80

Praktické zavazadlo na kolečkách, výsuvná rukojeť s možností nastavení, přední část lze odejmout a využít jako příruční batůžek, madla pro snadné přenášení.. Cestovní kufr FERRINO Cuzco 80 je praktické cestovní zavazadlo na kolečkách. Výsuvná rukojeť s možností výškového nastavení usnadňuje manipulaci. Rukojeť lze schovat do speciální kapsy, aby nedošlo k jejímu poškození. Kufr je navíc vybaven odnímatelnými ramenními popruhy pro rychlejší přepravu a pohodlí. Přední část lze odepnout od hlavní části zavazadla a následně ji využít jako menší příruční batůžek. Batůžek je opatřen polstrovanou části zad. Cestovní kufr FERRINO Cuzco 80 má dvě měkká madla pro pohodlné přenášení v ruce. Cestovní kufr FERRINO Cuzco 80 vyniká extrémní pevností použitého materiálu, který chrání celé zavazadlo proti oděrům. Technický popis:

kufr na kolečkách
odnímatelný batůžek v přední části
výsuvná rukojeť s možností nastavení do dvou výšek
polstrovaná záda přídavného batůžku
odnímatelné ramenní popruhy s možností ukrytí do vyhrazené kapsy
dvě madla s polstrováním
boční kompresní popruhy
čelní polstrovaný panel
hlavní zip s možností uzamčení
vnitřní bezpečnostní kapsa ze síťoviny s klíčenkou
vnitřní taška na špinavou obuv
objem: 80 litrů
materiál: Supertex s voděodolnou laminací
hmotnost: 3,7 kg
rozměry: 73 x 37 x 35 cm 

Cestovní kufr FERRINO Uxmal 30

Praktické zavazadlo na kolečkách, výsuvná rukojeť, madla pro snadné přenášení, rozměry příručního zavazadla většiny aerolinek.. Cestovní kufr FERRINO Uxmal 30 je praktické cestovní zavazadlo na kolečkách splňující rozměry příručního zavazadla většiny aerolinek. Manipulaci s kufrem usnadňuje teleskopické madlo z lehké slitiny hliníku, které lze výškově nastavit. Kufr také disponuje dvěma madly, díky kterým jej můžete nosit i jako klasickou tašku.

Kolečka a podstava jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu, který bez potíží snese i hrubší zacházení. Zavazadlo má jednu hlavní kapsu a vnitřní bezpečnostní kapsu ze síťoviny s klíčenkou. Zip hlavní kapsy je uzpůsoben k uzamčení visacím zámečkem. Rozměry kufru můžete zmenšit na minimum pomocí kompresních popruhů. Cestovní kufr FERRINO Uxmal 30 je praktickým společníkem na cesty pro každého.Technický popis:

kufr na kolečkách v rozměrech palubního zavazadla
výsuvná rukojeť s možností výškového nastavení
vnitřní bezpečnostní kapsa s klíčenkou
horní a boční madlo
kompresní popruhy
hlavní zip s možností uzamčení
objem: 30 litrů
materiál: Supertex s voděodolnou laminací PU pěny
hmotnost: 2,49 kg
rozměry: 50 x 30 x 20 cm 

Cestovní kufr Kellys Transit

Zavazadlo na kolečkách, výsuvná rukojeť, řada oddělení, oddělená přihrádka na boty.. Cestovní kufr Kellys Transit je praktické cestovní zavazadlo na kolečkách. Snadnou manipulaci obstarává výsuvná hliníková rukojeť, kterou můžete zajistit ve třech výškových úrovních. Kufr je vybaven i měkkým madlem pro snadné přenášení. Kufr o objemu až 60 l svými rozměry splňuje parametry příručního zavazadla do letadla. Uvnitř cestovní tašky naleznete řadu přihrádek pro lepší organizaci Vašich věcí. Na dně se nachází samostatné oddělení pro obuv, která tak nezašpiní zbytek obsahu zavazadla.

Vyztužená přihrádka s pěnou EVA pro laptopy do velikosti 17'' zajistí dostatečnou ochranu před otřesy a slabšími nárazy. Uvnitř kufru se dále nachází přihrádka na tablet, organizér na dokumenty a dvě menší přihrádky pro Vaše drobnosti. Veškerý obsah je pečlivě uschován prostřednictvím pevných zipů s látkovými úchyty. Cestovní kufr Kellys Transit je ideálním společníkem pro Vaše cesty.Technický popis:

kufr na kolečkách
odolná silikonová kolečka
hliníková výsuvná rukojeť se třemi možnostmi nastavení výšky
polstrované madlo na přenášení
oddělená přihrádka na boty
vyztužená přihrádka na notebook (do 17'')
přihrádka na tablet
organizér na dokumenty
dvě vnitřní menší kapsy
pevné zipy s látkovým úchytem
reflexní prvky
materiál: polyester, EVA
rozměry: 55 x 35 x 20 cm
objem: 40 l (rozšiřitelný na 60 l)

Taška MAMMUT Cargon 40

Velký vnitřní prostor, oděruvzdorný materiál, popruhy a rukojeti, řada přihrádek a vnitřní organizér.. Prostorná cestovní taška MAMMUT Cargon s objemem 40 l je nezbytným pomocníkem pro expedice a všechny situace, kdy je potřeba přepravit velké objemy. Vnitřní organizér, externí kapsa i vnitřní kapsy usnadňují organizaci prostoru a zajišťují jeho maximální využití. Tašku MAMMUT Cargon lze nosit pomocí rukojeti nebo širokých ramenních popruhů. Taška MAMMUT Cargon je vyrobena z vysoce kvalitní textilie se zpevněným robustním dnem, zaručujícím dlouhou životnost a odolnost.Technický popis:

velkobjemová cestovní taška z odolného materiálu
organizér rozdělující hlavní komoru na 3 přihrádky
externí kapsa
2 vnitřní kapsy na drobnosti
dno vyrobené z oděruvzdorného materiálu
anatomicky tvarované, široké popruhy tašky umožňující rovnoměrné rozložení váhy na ramenou
ramenní popruhy možné spojit v rukojeť
ucha na obou koncích
objem: 40 l
rozměry: 48 x 36 x 23 cm
hmotnost: 850 g
materiál: 2520D Poly Ballistic s PU; 1000D Nylon Epo
vhodná pro cestování, expedice, přípravu základních táborů

Taška MAMMUT Cargon 90

Velký vnitřní prostor, oděruvzdorný materiál, nastavitelné odnímatelné popruhy, řada přihrádek a vnitřní organizér.. Prostorná cestovní taška MAMMUT Cargon s objemem 90 l je nezbytným pomocníkem pro expedice a všechny situace, kdy je potřeba přepravit velké objemy. Vnitřní organizér, externí kapsa i vnitřní kapsy usnadňují organizaci prostoru a zajišťují jeho maximální využití. Tašku MAMMUT Cargon lze nosit pomocí rukojeti nebo širokých polstrovaných a odnímatelných ramenních popruhů. Taška MAMMUT Cargon je vyrobena z vysoce kvalitní textilie se zpevněným robustním dnem, zaručujícím dlouhou životnost a odolnost.Technický popis:

velkobjemová cestovní taška z odolného materiálu
organizér rozdělující hlavní komoru na 3 přihrádky
externí kapsa
2 vnitřní kapsy na drobnosti
dno vyrobené z oděruvzdorného materiálu
anatomicky tvarované, široké odnímatelné popruhy tašky umožňující rovnoměrné rozložení váhy na ramenou
ramenní popruhy možné spojit v rukojeť
ucha na obou koncích
2 kompresní popruhy
objem: 90 l
rozměry: 66 x 41 x 33 cm
hmotnost: 1 340 g
materiál: 2520D Poly Ballistic s PU; 1000D Nylon EPO
vhodná pro cestování, expedice, přípravu základních táborů

Taška MAMMUT Cargon 110

Velký vnitřní prostor, oděruvzdorný materiál, nastavitelné odnímatelné popruhy, řada přihrádek a vnitřní organizér.. Prostorná cestovní taška MAMMUT Cargon s objemem 110 l je nezbytným pomocníkem pro expedice a všechny situace, kdy je potřeba přepravit velké objemy. Vnitřní organizér, externí kapsa i vnitřní kapsy usnadňují organizaci prostoru a zajišťují jeho maximální využití. Tašku MAMMUT Cargon lze nosit pomocí rukojeti nebo širokých polstrovaných a odnímatelných ramenních popruhů. Taška MAMMUT Cargon je vyrobena z vysoce kvalitní textilie se zpevněným robustním dnem, zaručujícím dlouhou životnost a odolnost.Technický popis:

velkobjemová cestovní taška z odolného materiálu
organizér rozdělující hlavní komoru na 3 přihrádky
externí kapsa
2 vnitřní kapsy na drobnosti
dno vyrobené z oděruvzdorného materiálu
anatomicky tvarované, široké odnímatelné popruhy tašky umožňující rovnoměrné rozložení váhy na ramenou
ramenní popruhy možné spojit v rukojeť
ucha na obou koncích
2 kompresní popruhy
objem: 110 l
rozměry: 70 x 47 x 36 cm
hmotnost: 1 390 g
materiál: 2520D Poly Ballistic s PU; 1000D Nylon EPO
vhodná pro cestování, expedice, přípravu základních táborů

Cestovní taška Aqua Marina

Extra lehký polyesterový materiál, pozinkované táhlo, kolečka, 35×85 cm.. Cestovní taška Aqua Marina 90l je vyrobena z odolného, ale lehkého polyesterového materiálu, který zabraňuje poškození během transportu či skladování. Hodí se především pro přenášení paddleboardů nebo kajaků a jejich příslušenství, jako jsou pumpy, ploutve a další. Nicméne jí lze použít pro transport jakéhokoliv sportovního vybavení. Je vybavena dvěma spojitelnými poutky a zatahovacím pozinkovaným táhlem, které ulehčí přenášení tašky. Další výhodou pro pohodlný transport na delší vzdálenosti jsou praktická kolečka.Technický popis:

extra lehký polyesterový materiál
velká vnitřní kapsa
pozinkované táhlo se zatahovacím mechanismem
dvě spojitelná poutka
kolečka
prostor pro paddleboardy, kajaky, pumpy a ploutve
objem: 90 l
rozměry: 35×85 cm

Sportovní taška Under Armour

V dámském designu, uzavíratelná na zip v celé délce, popruhy na nošení v ruce, delší nastavitelný popruh přes rameno.. Under Armour Favorite Duffel 2.0 je dámská sportovní taška ve tvaru válce. Je uzavíratelná na zip v celé délce. Popruhy na nošení v ruce a delší nastavitelný popruh přes rameno umožňují různé způsoby přenášení brašny dle libosti.Tato brašna o objemu 36 litrů disponuje praktickou vnitřní kapsičkou na cennosti.Technický popis:

sportovní taška v dámském designu
ve tvaru válce
uzavíratelná na zip v celé délce
popruhy na nošení v ruce
delší nastavitelný popruh přes rameno
vnitřní kapsička na cennosti
objem: 36 l
rozměry: 56 x 26,5 x 26,5 cm

Cestovní taška FERRINO Cargo Bag

Vhodná na dlouhé cesty, nepromokavý materiál, transportní kolečka, dvě boční kapsy, reflexní proužky, pouzdro na jmenovku, zpevněná madla.. Cestovní taška FERRINO Cargo Bag o objemu 100 litrů je vhodná na dlouhé cesty. Taška je vybavena praktickým ramenním popruhem, který je polstrovaný a anatomicky tvarovaný tak, aby přenášení v ruce bylo co nejjednodušší. Pro snadné uchycení dále slouží praktická madla. Kromě prostorné hlavní kapsy se na tašce nachází ještě dvě boční kapsy pro uschování věcí, ke kterým chcete mít rychlý přístup.

Mezi ostatní příslušenství cestovní tašky FERRINO Cargo Bag patří průhledné pouzdro na jmenovku. Zip je zpevněný a snadno přístupný. Pro větší bezpečí je vybaven velkými oky pro visací zámek. Cestovní taška FERRINO Cargo Bag je vybavena reflexními textilními proužky, které zvyšují viditelnost chodce při zhoršených světelných podmínkách. Taška je vyrobena z nepromokavého materálu a tak udrží vnitřek v suchu i při dešti. Na spodní části batohu jsou umístěná dvě transportní kolečka pro snadné cestování. Technický popis:

vhodná na dlouhé cesty
nepromokavý materiál 
anatomicky tvarovaný ramenní popruh s vycpávkami
zpevněná madla
dvě boční kapsy
snadno přístupný zip s velkými oky pro visací zámeček
vnitřní a vnější kompresní popruh
dvě transportní kolečka
reflexní proužky
průhledné pouzdro na jmenovku
objem: 100 litrů 
materiál: Supertex PVC 
hmotnost: 3,5 kg
maximální nosnost: 100 kg
rozměry: 80 x 35 x 35 cm Neodolatelný produkt Cestovní taška FERRINO Cargo Bag 100 lze pořídit taky tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii batohy a tašky. Nyní pořídíte akční produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu. Významný dodavatel Ferrino dlouhodobě prodává velmi kvalitní sortiment.. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na další zboží od dodavatele Ferrino. Najdete je níže na této stránce.