fit-machine.cz

Batoh a kufr na kolečkách v jednom, snadná manipulace, kapsa na laptop a doklady, textilní rukojeť.. Cestovní batoh Deuter AViANT Access Movo 60 je naprosto všestranný a praktický pomocník na cesty. Podle potřeby jej můžete nosit buď to na zádech jako klasický batoh nebo ho postavit na kolečka a rázem se z něj stane pojízdný kufr! Díky polstrovaným zádům a nastavitelným ramenním popruhům je velmi komfortní a zbytečně vás nezatíží.

Do hlavní úložné komory se bez problému vleze spousta věcí, které zafixujete kompresními popruhy, tak aby se vám vše nerozházelo. Batoh rovněž disponuje prostornou kapsou na laptop a doklady. Pro maximální bezpečnost při cestování má speciální poutka pro uzamčení zipu zámkem. Cestovní batoh Deuter AViANT Access Movo 60 vám dopřeje pohodlné a snadné cestování, proto s ním rozhodně nešlápnete vedle! Technický popis: 

cestovní batoh na kolečkách 
polstrovaná záda
nastavitelné ramenní popruhy
snadná manipulace
odnímatelná kolečka na ložiskách
dvě textilní rukojeti
tři vnitřní meshové kapsy
kapsa na doklady
kapsa na laptop
kompresní popruhy
teleskopické rukovítko
velkorysé rozepínání
poutka pro uzamčení zipu zámkem (zámek není součást balení)
možnost postavení na všechny kolečka
objem: 60 l
rozměry: 75 x 36 x 31 cm
hmotnost: 3500 g
materiál: 420D polyamid, 600D polyester

Rozměry palubního zavazadla, snadná úprava na batoh, dostatek úložného prostoru, polstrovaná madla.. Cestovní taška FERRINO Tikal 40 je inovovanou verzí oblíbené cestovní tašky, která splňuje rozměry palubního zavazadla. Tašku lze snadno a rychle upravit na batoh díky odepínatelným ramenním popruhům, které můžete schovat do vyhrazené kapsy.

Uvnitř zavazadla naleznete spoustu úložného prostoru a dostatek kapes pro přehlednou organizaci věcí uvnitř. Hlavní kapsa je rozdělena do dvou komor oddělených přepážkami na zip. V zadní části je kapsa s polstrováním na notebook (do velikosti 15,6″) či různé dokumenty. Čelní kapsa zase slouží pro úschovu věcí, které chcete mít stále při ruce. 

Cestovní taška FERRINO Tikal 40 je opatřena dvěma polstrovanými a zesílenými madly (horním a bočním) pro pohodlné přenášení v ruce. Záda tašky jsou polstrovaná a obsahují vyztužený polyethylenový panel. Mezi vybavení cestovní tašky FERRINO Tikal 40 patří boční kompresní popruhy a hlavní zip s oky pro uzamčení bezpečnostním zámkem. Taška je ideální na krátké i dlouhé cesty. Technický popis:

splňuje rozměry palubního zavazadla
snadná úprava na batoh
odepínatelné ramenní popruhy
hlavní komora se dvěma samostatnými přihrádkami
čelní kapsa pro snadno přístupné věci
polstrovaná a zesílená madla pro přenášení v ruce
vyztužená a polstrovaná záda
boční kompresní popruhy
hlavní zip s oky pro uzamčení bezpečnostním zámkem
vnitřní kapsa pro noteboook (do velikosti 15,6″)
ideální na krátké i dlouhé cesty
objem: 40 litrů 
materiál: Supertex
hmotnost: 1150 g 
rozměry: 55 × 33 × 20 cm