Cyklocomputer Kellys Duel Grey

Spolehlivý a dobře čitelný přístroj se 7 funkcemi, který snadno připevníte na řídítka nebo představec.. Kellys Duel Grey je pokročilý kabelový cyklopočítač se všemi důležitými funkcemi. Tento kompaktní přístroj je spolehlivým společníkem pro každou jízdu, bez ohledu na rozmary počasí. Cyklopočítač má 7 hlavních funkcí a přehledný displej s velkými číslicemi pro snadné čtení během jízdy. Nabízí také snadný systém montáže na řídítka nebo představec a jednoduché ovládání.Technický popis:

7 hlavních funkcí
přehledný displej s velkými číslicemi
snadná montáž na řídítka nebo představec
auto ON/OFF
indikátor nízkého nabití baterie
voděodolnost: IPX8
baterie: 3V CR2032 (součástí balení)

Funkce:

aktuální rychlost
denní vzdálenost
celková vzdálenost
12/24 hodinový formát
průměrná rychlost
maximální rychlost
čas jízdy

Bezdrátový cyklocomputer Kellys Duel

Bezdrátový přístroj s dobře čitelným displejem a 7 funkcemi, který snadno připevníte na řídítka nebo představec.. Kellys Duel WL Grey je pokročilý bezdrátový cyklopočítač se všemi důležitými funkcemi. Tento kompaktní přístroj je spolehlivým společníkem pro každou jízdu, bez ohledu na rozmary počasí. Cyklopočítač má 7 hlavních funkcí a přehledný displej s velkými číslicemi pro snadné čtení během jízdy. Nabízí také snadný systém montáže na řídítka nebo představec a jednoduché ovládání.Technický popis:

7 hlavních funkcí
přehledný displej s velkými číslicemi
snadná montáž na řídítka nebo představec
auto ON/OFF
indikátor nízkého nabití baterie
voděodolnost: IPX8
baterie: 3V CR2032 (součástí balení)

Funkce:

aktuální rychlost
denní vzdálenost
celková vzdálenost
12/24 hodinový formát
průměrná rychlost
maximální rychlost
čas jízdy

Cyklocomputer Kellys Direct

Spolehlivý kámoš na každou jízdu za všech podmínek, 7 hlavních funkcí, přehledný displej.. Cyklocomputer Kellys Direct je pokročilý drátový cyklopočítač se všemi důležitými funkcemi. Direct je váš spolehlivý kámoš na každou jízdu za všech podmínek. Cyklopočítač má 7 hlavních funkcí a přehledný displej s velkými číslicemi pro snadné čtení během jízdy. Nabízí také snadný systém montáže na řidítka nebo představec a jednoduché ovládání.Technický popis:

dvouřádkový LCD displej
7 hlavních funkcí 
indikátor nízké baterie
auto ON/OFF
voděodolnost: IPX8
zobrazuje: aktuální rychlost, denní vzdálenost, celkovou vzdálenost
baterie: 3V CR2032 (knoflíková, součástí balení)

Funkce:

aktuální rychlost
denní vzdálenost
celková vzdálenost
12/24 hodinový formát
průměrná rychlost
maximální rychlost
čas jízdy

Bezdrátový cyklocomputer Kellys Direct WL

Spolehlivý kámoš na každou jízdu za všech podmínek, 7 hlavních funkcí, přehledný displej.. Cyklocomputer Kellys Direct WL je pokročilý bezdrátový cyklopočítač se všemi důležitými funkcemi. Direct je tvůj spolehlivý kámoš na každou jízdu za všech podmínek. Cyklopočítač má 7 hlavních funkcí a přehledný displej s velkými číslicemi pro snadné čtení během jízdy. Nabízí také snadný systém montáže na řídítka nebo představec a jednoduché ovládání.Technický popis:

bezdrátový cyklocomputer
dvouřádkový LCD displej
7 hlavních funkcí
auto ON/OFF
indikátor nízké baterie
voděodolnost: IPX8
baterie: 2x 3V CR2032 (knoflíková, pro senzor a cyklopočítač) součástí balení

Funkce:

aktuální rychlost
denní vzdálenost
totální vzdálenost
12/24 hodinový formát
průměrná rychlost
maximální rychlost
čas jízdy

Cyklocomputer Nexelo C8

Jednoduchý a snadno ovladatelný computer, velký přehledný digitální displej.. Cyklocomputer Nexelo C8 je jednoduchý a snadno ovladatelný drátový tachometr na kolo. Nabízí velký a přehledný dvouřádkový digitální displej zobrazující 8 funkcí. Napájen je z knoflíkové baterie CR2032. Cyklocomputer Nexelo C8 lze snadno uchytit na řidítka.Technický popis:

drátový cyklocomputer
velký dvouřádkový digitální displej
napájení: baterie CR2032 (knoflíková)

8 funkcí:

aktuální rychlost
maximální rychlost
průměrná rychlost
hodiny
čas jízdy
denní ujetá vzdálenost
celková ujetá vzdálenost
automatické přepínání funkcí

Chytrý cyklocomputer Polar M460

GPS přijímač, bohatá programová vybavenost, spolupráce s předními sportovními aplikacemi verze bez hrudního pásu v balení.. Chytrý cyklocomputer Polar M460 je cyklocomputerem nové generace s integrovaným GPS přijímačem, který ve své ceně nabízí funkce, jaké jinde nenajdete. Dominantou jsou nové tréninkové nástroje. Z modelu V800 si vzal Ortostatický test, který zjišťuje úroveň aktivity parasympatiku, tedy reálnou odezvu orgranismu na sérii tréninků. Z jednotlivých měření máte jasný přehled o tom, kdy jste unavení, kdy jsem fit. Další motivační složkou je propojení se Strava Live Segments, které vás v průběhu jízdy burcují k překonání sama sebe na určitých úsecích tratě. specialitou M460 je orientace na řízení tréninku podle výkonu. Ve spojení s nejrůznějšími snímači výkonu a deníkem Training Peaks, získáte na obrazovku svého M460 informace o TSS a IF.Technický popis:

stoupání/klesání pomocí GPS
sdílení výsledků měření na sociálních sítích a analýza v dalších tréninkových denících jako je STRAVA, Training Peaks, 
STRAVA LIVE SEGMENS
TRAINING PEAKS
Notifikace (upozornění na příchozí hovor, zprávu v průběhu tréninku)
Možnost připojit snímače výkonu PowerTap, PowerMax, Rotor, Quarq, Stages, 4iii, Polar LOOK KEO POWER
Výdrž baterie až 16 hodin při zapnuté GPS
Přesný barometrický výškoměr dokalibrovávaný daty z GPS
Programovatelné zobrazení displeje
Vyjádření náročnosti tréninku a sledování zotavení po tréninku
Fitness test a Ortostatický test sledující úroveň aktivity parasympatiku
rozměry: 7,5 x 5 cm
rozměry displeje: 3,5 x 3,5 cm

 

Balení obsahuje

Cyklocomputer M460
Držák na řidítka
USB kabel

 

Funkce Polar M460

Měření tepu

Okamžitý, průměrný, maximální dosažený tep.
Měření tepu v tep/min nebo v % z TF max
Průměrný a maximální tep v úseku

Kalorie

Měření spotřebovaných kalorií v kcal
Podíl tuků na vydané energii – motivační nástroj a zpetná vazba určená pro vytrvalost

Cyklistické funkce

Okamžitá, průměrná a maximální dosažená rychlost
Průměrná a maximální dosažená rychlost v úseku
Měření rychlosti a vzdálenosti probíhá pomocí GPS. Kromě GPS lze využít i klasické, bezdrátové snímače rychlosti ve verzi BlueTooth SMART.
Kadence, frekvence šlapání; okamžitá, průměrná, maximální. K této funkci je nutné dokoupit snímač kadence typu BlueTooth SMART
Měření výkonu s kompatibilními snímači typu BlueTooth SMART

Výškoměr

Okamžitá výška, převýšení (nastoupané metry), sklesané metry
Měření výšky barometrickým snímačem
Stoupání a klesání v % a ve ° (při použití bezdrátového snímače rychlosti; připravuje se update, kdy by bylo možné tuto funkci využít jen s GPS)

Deníky třetích stran

Výchozí deník Polar Flow můžete propojit přímo se svým účtem v Training Peaks a Strava. Deník Training Peaks se soustředí na metriky měření zátěže při tréninku. Strava pak dominuje svými segmenty, tedy úseky na kterých automaticky probíhá měření kdykoli tudy jedete.

Baterie

V prvé řadě je potřeba opět zdůraznit, že M460 není jednorázovým produktem tak, jako většina ostatních cyklocomputerů s GPS. Akumulátor typu Li-Pol s kapacitou 400mAh udrží Polar M460 v provozu při zapnuté GPS a měření tepu cca 15 hodin. Osazené, kvalitní Li-Pol akumulátory netrpí ztrátou kapacity v průběhu používání tak, jako levné Li-ion akumulátoru osazované u konkurečních značek – bohužel tento fakt, samotný Polar nezdůrazňuje a přitom je pro dlouhý život cyklocomputeru důležitý.

Přesnost měření tepu je ±1 tep nebo ±1%. Provozní teplota -10°C až +50°C. Citlivost výškoměru 1m, přičítání převýšení při změně nad 5m. Kapacita paměti na 70 hodin záznamu při zapnuté GPS, 35 hodin při zapnuté GPS a použitém snímači výkonu.

GPS

Zaznamenává souřadnice pohybu a vy se pak můžete podívat v mapě na vaší trasu. Mapa je samozřejmě součástí on-line deníku Polar FLOW, není tedy nutné instalovat nic navíc. GPS ale také umí měřit rychlost a vzdálenost, umí také pracovat s funkcí auto start/stop, u které si můžete nastavit limit rychlosti, při které má M460 přejít automaticky do pauzy.

Barometrický snímač

Přesnější měření nadmořské výšky díky barometrickému snímači. Měření převýšení, klesání, zákres profilu trati po přenosu dat do deníku. Výchozí výška se automaticky kalibruje podle GPS souřadnice. Kalibraci můžete udělat také ručně.

Měření tepu – nutné mít koupený hrudní pás

Okamžitý tep co by ukazatel aktuálního zatížení. Měření průměrného a maximálního dosaženého tepu, limity tepu.

Fitnes Test

Test ke sledování vývoje kondice.

Ortostatický test

Vysoce sofistikovaná funkce pracující s variabilitou tepu na lékařské úrovni. Výsledky testů pomáhají zpřesnit průběh regenerace po tréninku. Určují, jak dlouho máte po tréninku odpočívat, než vyrazíte na další.

Training Load a Recovery Time

Funkce ukazuje jak byl náročný trénink, jaký měl přínos a jak dlouho je potřeba po tréninku odpočívat. Zde se pak projevují

Chytrý cyklocomputer Polar M460

GPS přijímač, bohatá programová vybavenost, spolupráce s předními sportovními aplikacemi verze s hrudním pásem v balení.. Chytrý cyklocomputer Polar M460 HR je cyklocomputerem nové generace s integrovaným GPS přijímačem, který ve své ceně nabízí funkce, jaké jinde nenajdete. Dominantou jsou nové tréninkové nástroje. Z modelu V800 si vzal Ortostatický test, který zjišťuje úroveň aktivity parasympatiku, tedy reálnou odezvu orgranismu na sérii tréninků. Z jednotlivých měření máte jasný přehled o tom, kdy jste unavení, kdy jste fit. Další motivační složkou je propojení se Strava Live Segments, které vás v průběhu jízdy burcují k překonání sama sebe na určitých úsecích tratě. specialitou M460 je orientace na řízení tréninku podle výkonu. Ve spojení s nejrůznějšími snímači výkonu a deníkem Training Peaks, získáte na obrazovku svého M460 informace o TSS a IF.Technický popis:

stoupání/klesání pomocí GPS
sdílení výsledků měření na sociálních sítích a analýza v dalších tréninkových denících jako je STRAVA, Training Peaks
STRAVA LIVE SEGMENS
TRAINING PEAKS
notifikace (upozornění na příchozí hovor, zprávu v průběhu tréninku)
možnost připojit snímače výkonu PowerTap, PowerMax, Rotor, Quarq, Stages, 4iii, Polar LOOK KEO POWER
hrudní pás Polar H10 v balení
výdrž baterie až 16 hodin při zapnuté GPS
přesný barometrický výškoměr dokalibrovávaný daty z GPS
programovatelné zobrazení displeje
vyjádření náročnosti tréninku a sledování zotavení po tréninku
fitness test a Ortostatický test sledující úroveň aktivity parasympatiku
rozměry: 7,5 x 5 cm
rozměry displeje: 3,5 x 3,5 cm

 

Balení obsahuje

cyklocomputer M460
hrudní pás Polar H10
držák na řidítka
USB kabel

 

Funkce Polar M460

Měření tepu

okamžitý, průměrný, maximální dosažený tep.
měření tepu v tep/min nebo v % z TF max
průměrný a maximální tep v úseku

Kalorie

měření spotřebovaných kalorií v kcal
podíl tuků na vydané energii – motivační nástroj a zpetná vazba určená pro vytrvalost

Cyklistické funkce

okamžitá, průměrná a maximální dosažená rychlost
průměrná a maximální dosažená rychlost v úseku
měření rychlosti a vzdálenosti probíhá pomocí GPS. Kromě GPS lze využít i klasické, bezdrátové snímače rychlosti ve verzi BlueTooth SMART.
kadence, frekvence šlapání; okamžitá, průměrná, maximální. K této funkci je nutné dokoupit snímač kadence typu BlueTooth SMART
měření výkonu s kompatibilními snímači typu BlueTooth SMART

Výškoměr

okamžitá výška, převýšení (nastoupané metry), sklesané metry
měření výšky barometrickým snímačem
stoupání a klesání v % a ve ° (při použití bezdrátového snímače rychlosti; připravuje se update, kdy by bylo možné tuto funkci využít jen s GPS)

Deníky třetích stran

Výchozí deník Polar Flow můžete propojit přímo se svým účtem v Training Peaks a Strava. Deník Training Peaks se soustředí na metriky měření zátěže při tréninku. Strava pak dominuje svými segmenty, tedy úseky na kterých automaticky probíhá měření kdykoli tudy jedete.

Baterie

V prvé řadě je potřeba opět zdůraznit, že M460 není jednorázovým produktem tak, jako většina ostatních cyklocomputerů s GPS. Akumulátor typu Li-Pol s kapacitou 400mAh udrží Polar M460 v provozu při zapnuté GPS a měření tepu cca 15 hodin. Osazené, kvalitní Li-Pol akumulátory netrpí ztrátou kapacity v průběhu používání tak, jako levné Li-ion akumulátoru osazované u konkurečních značek – bohužel tento fakt, samotný Polar nezdůrazňuje a přitom je pro dlouhý život cyklocomputeru důležitý.

Přesnost měření tepu je ±1 tep nebo ±1%. Provozní teplota -10°C až +50°C. Citlivost výškoměru 1m, přičítání převýšení při změně nad 5m. Kapacita paměti na 70 hodin záznamu při zapnuté GPS, 35 hodin při zapnuté GPS a použitém snímači výkonu.

GPS

Zaznamenává souřadnice pohybu a vy se pak můžete podívat v mapě na vaší trasu. Mapa je samozřejmě součástí on-line deníku Polar FLOW, není tedy nutné instalovat nic navíc. GPS ale také umí měřit rychlost a vzdálenost, umí také pracovat s funkcí auto start/stop, u které si můžete nastavit limit rychlosti, při které má M460 přejít automaticky do pauzy.

Barometrický snímač

Přesnější měření nadmořské výšky díky barometrickému snímači. Měření převýšení, klesání, zákres profilu trati po přenosu dat do deníku. Výchozí výška se automaticky kalibruje podle GPS souřadnice. Kalibraci můžete udělat také ručně.

Měření tepu

Okamžitý tep co by ukazatel aktuálního zatížení. Měření průměrného a maximálního dosaženého tepu, limity tepu.

Fitnes Test

Test ke sledování vývoje kondice.

Ortostatický test

Vysoce sofistikovaná funkce pracující s variabilitou tepu na lékařské úrovni. Výsledky testů pomáhají zpřesnit průběh regenerace po tréninku. Určují, jak dlouho máte po tréninku odpočívat, než vyrazíte na další.

Training Load a Recovery Time

Funkce ukazuje jak byl náročný trénink, jaký měl přínos a jak dlouho je potřeba po tréninku odpočívat

Cyklo computer Kellys Reckon WL

Bezdrátový cyklocomputer, 9 funkcí, Autostart, dvouřádkový LCD displej.. Cyklo computer Kellys Reckon WL je cyklocomputer s bezdrátovým systémem. Tím je jeho kabeláž omezena na úplné minimum. Dvouřádkový LCD displej zaručuje dobrou přehlednost. Široká ukazatelů funkcí nabízí 9 funkcí jako rychlost, vzdálenost nebo dobu jízdy. Navíc jako jeden z mála bezdrátových počítačů disponuje funkcí Autostart, tedy automatickým zapnutím displeje, když senzor detekuje pohyb. Cyklocomputer lze uchytit na řidítka prostřednictvím dodávaného držáku se systémem Click.Technický popis:

bezdrátový cyklocomputer
Autostart (automatické zapnutí při detekci pohybu)
dvouřádkový LCD displej
uchycení prostřednictvím držáku se systémem Click
baterie: počítač 3V CR2032 (knoflíková), senzor 3V CR2032 (knoflíková)

Funkce:

rychlost
denní vzdálenost (DST)
celková vzdálenost (ODO)
doba jízdy (TM)
maximální rychlost (MXS)
digitální hodiny
průměrná rychlost (AVS)
automatické přepínání funkcí DST, MXS, AVS, TM
možnost srovnání aktuální rychlosti (+ / -)

Cyklo computer Kellys Reflex

Bezdrátový cyklocomputer, 14 funkcí, dvouřádkový LCD displej.. Cyklo computer Kellys Reflex je cyklocomputer s bezdrátovým systémem. Tím je jeho kabeláž omezena na úplné minimum. Dvouřádkový LCD displej zaručuje dobrou přehlednost. Přístroj nabízí 14 funkcí jako je rychlost, vzdálenost nebo dobu jízdy. Cyklocomputer lze uchytit na všechny průměry řidítek nebo představců prostřednictvím pružného silikonového držáku.Technický popis:

bezdrátový cyklocomputer
dvouřádkový LCD displej
uchycení prostřednictvím pružného silikonového držáku
baterie: počítač 3V CR2032 (knoflíková), senzor 3V CR2032 (knoflíková)
celkové rozměry: 45×45 mm
rozměry displeje: 30×28 mm

Funkce:

rychlost
denní vzdálenost (DST)
celková vzdálenost (ODO)
doba jízdy (TM)
maximální rychlost (MXS)
digitální hodiny
volba 12/24 hod. formátu
průměrná rychlost (AVS)
automatické přepínání funkcí DST, MXS, AVS, TM
možnost uložení okamžitých hodnot
srovnání aktuální rychlosti (+ / -)
zobrazení zrychlení – zpomalení
teplota
přibližné množství spálených kalorií
kalkulace redukce CO2

Cyklocomputer Kellys DIGIT

9 funkcí, drátový, dvouřádkový LCD displej, systém upevnění Click.. Cyklocomputer Kellys DIGIT je drátový tachometr na kolo, vhodný pro tréninkové i rekreační účely. Poskytuje celou řadu užitečných funkcí, mezi které patří měření okamžité, průměrné a maximální rychlosti, denní a celková vzdálenost, hodiny, možnost volby 12/24 hodinového formátu, funkce Auto start/stop, SCAN i možnost porovnání aktuální rychlosti. Funkce je možné zobrazit na dvouřádkovém LCD displeji. Součástí balení je držák pro standardní typy řídítek se snadným systémem uvolňování Click, který zajišťuje snadné a jednoduché sejmutí cyklocomputeru. Cyklocomputer Kellys DIGIT se hodí pro silniční i horskou cykloturistiku.Technický popis:

kvalitní drátový cyklocomputer
9 funkcí
dvouřádkový displej
držák pro standardní typy řídítek (součásti balení)
rychlé a snadné sejmutí cyklocomputeru pomocí systému Click
vhodný pro silniční i horskou cykloturistiku
baterie: počítač – 3V CR2032, senzor – 3V CR2032

Funkce cyklocomputeru:

rychlost
denní vzdálenost (DST)
celková vzdálenost (ODO)
doba jízdy (TM)
maximální rychlost (MXS)
digitální hodiny
průměrná rychlost (AVS)
automatické přepínání funkcí DST, MXS, AVS, TM.
srovnání aktuální rychlosti (+ / -)

Computer na cyklotrenažéry inSPORTline

Bezdrátový computer nejen pro cyklotrenažéry inSPORTline, velké množství funkcí, režimů a ukazatelů.. Bezdrátový computer nejen pro cyklotrenažéry inSPORTline nabízí velké množství funkcí, režimů a ukazatelů.

Hodinky

čas, stopky
voděodolné
velký snadno čitelný displej

Speciální funkce

uživatelské nastavení
čas jízdy
načítání kalorií při jízdě

Funkce

ujetá vzdálenost
aktuální rychlost
průměrná rychlost s indikátorem
maximální rychlost
km nebo míle
bezdrátový přenos
mazání hodnot (tlačítkem SET v režimu zobrazení času)
Technický popis:

vyměnitelné baterie v senzoru a příjmači
baterie 3V CR2032, lithium
magnet součástí balení
hodinový mod: 12/24 h a zapnutí času
hmotnost: 30,6 g

Poznámka:

computer nemá Auto Start/Stop (je potřeba jej zapnout manuálně před začátkem tréninku)
nelze jej uchytit na cyklotrenažér inSPORTline Airin

Cyklocomputer Nexelo CX20

Jednoduchý a snadno ovladatelný computer se spoustou funkcí, velký přehledný digitální displej.. Cyklocomputer Nexelo CX20 je bezdrátový cyklocomputer, který na první pohled vyniká svým velkým a přehledným podsvíceným displejem. Snadno se ovládá a je vhodný jak pro horskou, tak silniční cyklistiku. Disponuje spoustou funkcí a dlouhou výdrží baterie. Cyklocomputer Nexelo CX20 lze snadno uchytit na řídítka pomocí držáku, který najdete v balení.Technický popis:

bezdrátový cyklocomputer
velký a přehledný displej
upevňovací systém na řídítka o průměru 31,8 mm
napájení: baterie CR2032 (knoflíková)
rozměry: 7,5 x 5,2 x 1,1 cm
rozměry displeje: 5,5 x 4,3 cm

Funkce:

hodiny (formáty 12/24)
stopky
podsvícení
aktuální rychlost
průměrná rychlost
maximální rychlost
čas jízdy
celková denní vzdálenost
celková ujetá vzdálenost
automatické přepínání funkcí
odpočet zadaných kilometrů
odpočet času
teoretická denní spotřeba kalorií
teoretická celková spotřeba kalorií
teploměr
indikátor slabé baterie
porovnání průměrné a aktuální rychlosti
měření okruhů
Dual Bike – umožňuje uložit parametry dvou kol

Cyklocomputer Nexelo C6

Jednoduchý a snadno ovladatelný computer, přehledný digitální displej.. Cyklocomputer Nexelo C6 je jednoduchý a snadno ovladatelný drátový tachometr na kolo. Nabízí přehledný dvouřádkový digitální displej zobrazující 6 funkcí. Napájen je z knoflíkové baterie LR44. Cyklocomputer Nexelo C6 lze snadno uchytit na řidítka.Technický popis:

drátový cyklocomputer
dvouřádkový digitální displej
napájení: baterie LR44 (knoflíková)

6 funkcí:

aktuální rychlost
maximální rychlost
hodiny
čas jízdy
denní ujetá vzdálenost
celková ujetá vzdálenost