Horolezecký batoh FERRINO Triolet 48+5 - 2022

Středový zip, odnímatelná zádová výztuha, odepínatelné horní víko, držáky a popruhy na horolezecké vybavení.. Horolezecký batoh FERRINO Triolet 48+5 je určený pro horolezectví a všechny horské aktivity. Středový zip ocení sportovci pro rychlou a přehlednou organizaci věcí uvnitř batohu. Balení je proto velmi snadné jako do klasické sportovní tašky.

Hlavní předností je zádový systém, který se skládá z vyztuženého duralového panelu, který lze snadno odejmout. Další částí jsou ergonomicky polstrované, délkově nastavitelné ramenní popruhy se stabilizačními dotahy a bederní pás. Hrudní popruh zpevňuje ramenní popruhy a je opatřen píšťalkou.

Horolezecký batoh FERRINO Triolet 48+5 má dostatečně velký úložný prostor. Kromě hlavní kapsy se na batohu nachází ještě malá kapsa na bederním pásu a boční kapsa ze síťoviny. Mezi příslušenství patří držáky a popruhy na veškeré horolezecké vybavení – lyže, cepíny a lana. 

Tento batoh je možné využít plnohodnotně i mimo lezecké oblasti, díky materiálovým okům a poutkům je možné připevnit materiál i vně batohu. Je možné odepnout horní víko, bederní pás a zádovou výztuhu.Technický popis:

batoh pro horskou turistiku
středový zip pro snadné balení a větší přehlednost
odnímatelná zádová výztuha
ergonomicky polstrované ramenní popruhy
odnímatelné horní víko
odnímatelný bederní pás
boční elastické kapsy
možnost zvětšení objemu o 5 l
úchyty na horolezecké vybavení
poutka na cepíny a hole
objem: 48 + 5 litrů
rozměry: 71 x 29 x 22 cm
materiál: 100% polyester Diamond Dobby 300D, Polyester Twill 500 x 400D
hmotnost: 1,4 kg (950 g bez zádové výztuže, bederního pásu a horního víka)

Horolezecký batoh MAMMUT Neon

Lehký batoh zejména pro lezení po skalách i na ledu, kompaktní rozměry, poutka na přední straně batohu.. Horolezecký batoh MAMMUT Neon Shuttle S 22 s jedinečný střihem i designem se stane vašim nepostradatelným parťákem. Prostorná centrální kapsa na stahování s vnitřními poutky, které poslouží pro uchycení lezeckého materiálu a vnější poutka pro nošení, která připomínají nákupní tašku. Navíc můžete batoh nosit jako tašku přes rameno. Materiál, ze kterého je batoh vyroben, je velmi odolný. Technický popis:

prostorná hlavní kapsa s vnitřní kapsou na zip
menší kapsa na drobnosti
polstrovaná záda a ramenní popruhy
poutka na stranách batohu
hrudní popruh
hlavní kapsa na stahování
ideální pro lezení po skalách i na ledu
dno z pevnějšího materiálu
popruh pro uchycení lana
vnitřní poutka na lezecký materiál
materiál: Nylon Ripstop
rozměry: 50 x 31,5 x 15,5 cm
hmotnost: 690 g
objem: 22 l
počet komor: 1
zádový systém: CONTACT™

Horolezecký batoh MAMMUT Neon Speed 15

Skladný lezecký batoh s kvalitně polstrovanými zády a řadou speciálních vychytávek! Obsahuje kapsu na vodní vak, odnímatelný bederní pás i úchyty na vybavení!. Mammut Neon Speed 15 je perfektní horolezecký batoh, ideální obzvlášť na náročné výpravy! Díky speciálnímu systému CONTACT Basefit vám dokonale padne a na zádech ho během lezení skoro ani neucítíte. Zajišťuje se dvojitými hrudními popruhy, využít ale můžete i odnímatelný bederní pás. Těšit se můžete taky na řadu horolezeckých vychytávek, jako jsou oka na připevnění vybavení nebo úchyty na hole a cepíny. V neposlední řadě je tu kapsa na vodní vak, abyste měli během lezení zajištěn pohodlný pitný režim.

Pro menší věci je k dispozici ještě menší čelní kapsa nebo praktické pouzdro na jednom z ramenních popruhů, které přijde vhod například k uložení mapy. Další skvělou výhodou je to, že batoh samotný lze srolovat a uložit do vlastní kapsy, takže vám během přepravy nebude vůbec překážet. S modelem Neon Speed 15 vám zkrátka nikdy nebude nic chybět!Technický popis:

kompaktní batoh se speciální horolezeckou výbavou
prodyšný rychleschnoucí materiál VENtech
hlavní kapsa na zip
kompatibilní s vodním vakem
anatomicky tvarovaná záda
možnost připojení lana
oka na lezecké vybavení
úchyty na hole nebo cepíny
kapsa na zip přímo na ramenním popruhu
malá vnější kapsa na zip
dvojitý hrudní popruh
odnímatelný bederní pás
pro přepravu lze batoh složit do svrchní kapsy
materiál: 210D Nylon Triple Ripstop
rozměry: v 43 x š 23 x d 12 cm
objem: 15 l
hmotnost: 410 g

Horolezecký batoh FERRINO Triolet 32+5

Středový zip, odnímatelná zádová výztuha, odepínatelné horní víko, držáky a popruhy na horolezecké vybavení.. Horolezecký batoh FERRINO Triolet 32+5 je určený pro horolezectví a všechny horské aktivity. Středový zip ocení sportovci pro rychlou a přehlednou organizaci věcí uvnitř batohu. Balení je proto velmi snadné jako do klasické sportovní tašky. Hlavní předností je zádový systém, který se skládá z vyztuženého duralového panelu, který lze snadno odejmout. Další částí jsou ergonomicky polstrované, délkově nastavitelné ramenní popruhy se stabilizačními dotahy a bederní pás. Hrudní popruh zpevňuje ramenní popruhy a je opatřen píšťalkou.

Horolezecký batoh FERRINO Triolet 32+5 má dostatečně velký úložný prostor. Kromě hlavní kapsy se na batohu nachází ještě malá kapsa na bederním pásu a boční kapsa ze síťoviny. Mezi příslušenství patří držáky a popruhy na veškeré horolezecké vybavení – lyže, cepíny a lana. Dále pak odnímatelné popruhy pro uchycení snowboardu, sněžnic či obuvi. Tento batoh je možné využít plnohodnotně i mimo lezecké oblasti, díky materiálovým okům a poutkům je možné připevnit materiál i vně batohu. Je možné odepnout horní víko, bederní pás a zádovou výztuhu.Technický popis:

batoh pro horskou turistiku
středový zip pro snadné balení a větší přehlednost
odnímatelná zádová výztuha
ergonomicky polstrované ramenní popruhy
odnímatelné horní víko
odnímatelný bederní pás
boční elastické kapsy
možnost zvětšení objemu o 5 l
úchyty na horolezecké vybavení
poutka na cepíny a hole
odnímatelné popruhy pro uchycení snowboardu, sněžnic či obuvi
objem: 32 + 5 litrů
rozměry: 70 x 30 x 22 cm
materiál: Diamond Dobby 300D
hmotnost: 1,45 kg (800 g bez zádové výztuže, bederního pásu a horního víka)

Expediční batoh Deuter Aircontact 50 + 10 SL

Lehký turistický batoh, dámská konstrukce, větrání na zádech, pláštěnka, poutka na hole a cepíny.. Expediční batoh Deuter Aircontact 50 + 10 SL disponuje konstrukcí, která je speciálně uzpůsobena ženám a dívkám. Poskytuje proto kratší střih zad a užší ramena, což značně usnadňuje jeho přenositelnost a batoh mnohem lépe padne. Díky kovovému rámu se hmotnost nákladu rozloží a zpevní se záda. Zároveň je třeba vyzdvihnout jeho čelní vstup pro rychlejší a efektivnější hledání věcí během túry. Dvoukomorová krosna navíc poskytuje poutka na cepíny, trekové hole a jiný lezecký materiál, což ocení zejména milovnice vysokohorské turistiky. Nemusíte se obávat ani nedostatku úložného prostoru, lze jej totiž zvýšit až o 10 litrů! Do praktických kapes se bez problému vlezou cenosti, lahev i hydrovak. Expediční batoh Deuter Aircontact 50 + 10 SL je zkrátka tím správným parťákem do přírody, který vás nezklame!Technický popis: 

turistický batoh dámského střihu s kratšími zády a užšími rameny
možno zvětšit objem až o 10 l
polstrovaný zádový systém Aircontact Vari Quick s kovovým rámem
polstrované ramenní popruhy
nastavení ramenních popruhů ActivFit
boční kompresní popruhy
bederní pás VariFlex
čelní vstup pro rychlejší hledání věcí během túry
odnímatelné víko, samostatně použitelné
zipem oddělitelná spodní komoru batohu
kompatibilní s vodním rezervoárem 3 l
poutka na víku batohu
poutka na cepíny a trekové hole
poutka na lezecký materiál
výškově nastavitelné víko s kapsou na zip
kapsička na zip na bederním pásu
kapsička na cennosti
dvě boční kapsy 
větrání na zádech
pláštěnka
objem: 50 l
rozměry: 80 x 24 x 32 cm
hmotnost: 2210 g
materiál: 100D polyamid high tenacity

Expediční batoh Deuter Aircontact

Pohodlný turistický batoh, vysoký objem, polstrovaná záda a ramenní popruhy, pláštěnka, poutka na cepíny a hole.. Expediční batoh Deuter Aircontact 55 + 10 vám poskytne dostatečné množství úložného prostoru, a to bez toho, aniž by vás bolela záda. Díky polstrovanému zádovému systému s kovovým rámem a ramenním popruhům bude příjemný při nošení a příliš vás nezatíží. Mezi jeho největší přednosti patří spousta praktických kapes na všechny nezbytnosti a speciální poutka na cepíny a trekové hole, čímž vám výrazně usnadní výlety do přírody. Pokud by vám však místo v batohu přesto scházelo, dá se jeho kapacita navýšit o dalších 10 litrů. Expediční batoh Deuter Aircontact 55 + 10 je zaručeně tím pravým společníkem na túry, výpravy a ferraty! Technický popis: 

objemný batoh s maximálním komfortem při nošení
zádový systém Aircontact Vari Quick s kovovým rámem
polstrované ramenní popruhy
bederní pás s kapsičkou na zip
možnost zvětšit objem až o 10 l
výškově nastavitelné víko s kapsou na zip
kryt na víko batohu
boční kompresní popruhy
kompatibilní s vodním rezervoárem 3 l
zipem oddělitelná spodní komora batohu
odnímatelná pláštěnka na batoh
dvě boční kapsy
poutka na cepíny a trekové hole
objem: 55 l
rozměry: 82 x 30 x 25 cm
hmotnost: 2370 g
materiál: 100D polyamid high tenacity

Expediční batoh Deuter Aircontact 60 + 10 SL

Lehký expediční batoh, upravená konstrukce pro ženy, polstrování zad a ramen, poutka na hole a cepíny.. Expediční batoh Deuter Aircontact 60 + 10 SL disponuje speciálně upravenou konstrukcí pro dívky a ženy, proto se dočkáte kratšího střihu zad a užších ramen. Díky nastavitelným ramenním popruhům a bedernímu pásu si batoh přizpůsobíte a upravíte dle své postavy, tak aby vám nošení bylo co nejvíce komfortní. Zároveň můžete jeho objem navýšit až o celých 10 litrů. I přes to je batoh velmi prostorný, nabízí velké množství úložného prostoru, spoustu kapes na cennosti, lahve, hydrovak či mokré věci, pokud se během výletu pořádně zapotíte nebo vás zastihne déšť. Jistě přijdou vhod i poutka na hole a cepíny, což jistě ocení milovnice vysokohorské turistiky. Expediční batoh Deuter Aircontact 60 + 10 SL bude zkrátka tím pravým kouskem na výlety a výpravy do přírody!Technický popis: 

lehký turistický batoh speciálně upravený pro ženy a dívky
možnost zvětšit objem až o 10 l
nastavení výšky ramenních popruhů Vari Quick
kratší záda a užší ramena
zádové X vyztužení kovovým rámem
anatomicky upravený a polstrovaný bederní pás
hrudní pás s píšťalkou
výškově nastavitelné víko
kapsa ve víku
kapsa na hydrovak 3 l
kapsa na cennosti
dvě boční kapsy na lahve
čelní kapsa na bundu atd. s přezkou
kapsa na zip v bederním pásu
kapsa na mokré věci
poutka na Helmet Holder
poutka na hole a cepíny
spodní komora s přepážkou na zip
SOS manuál
objem: 60 l
rozměry: 82 x 30 x 24 cm
hmotnost: 1900 g
materiál: mini check, 100 HT, polyester 600

Horolezecký batoh Grivel Zen

Velmi odolný horolezecký batoh, jednokomorový, odlehčená tkanina vyztužená voděodolným polyesterem, řada úchytů na materiál.. Horolezecký batoh Grivel Zen 35 je lehký jednokomorový batoh, který se stane ideálním společníkem pro všechna vaše horská dobrodružství. Extrémně odolná a odlehčená tkanina VX-07 je vyztužena vrstvou oděruvzdorného a voděodolného polyesteru X-Ply. To je zárukou vysoké kvality a možnosti využití za všech podmínek. Ergonomicky tvarované ramenní popruhy a tepelně tvarovaný, polstrovaný zádový systém zase zaručuje maximální komfort. Nechybí výškově nastavitelný hrudní popruh a bederní popruh se zapínáním na přezku. Boční kompresní popruhy lze využít pro uchycení lyží. Všechny popruhy lze schovat do malých kapsiček na batohu.

Kromě horního vstupu máte pro snadný přístup v jakékoliv situaci možnost otevření zipu na zadní straně. Zavírání na víku je dvojité – pomocí stahovací šňůrky a hliníkové přezky. Na víku najdete i malou kapsičku s voděodolným zipem. Samozřejmostí jsou úchyty na cepíny, úchyt na mačky a dva popruhy s oky na přední straně pro uchycení dalšího materiálu. Horolezecký batoh Grivel Zen 35 je zkrátka praktický a robustní batoh ideální pro alpinismus, skalní lezení a další horské aktivity.Technický popis:

jednokomorový horolezecký batoh
odlehčený materiál s vrstvou otěruvzdorného a voděodolného polyesteru X-Ply
ergonomicky tvarované ramenní popruhy a tepelně tvarovaný, polstrovaný zádový systém pro maximální komfort
horní nebo zadní vstup
dvojité zavírání na víku pomocí stahovací šňůrky a hliníkové přezky
malá kapsička na víku s voděodolným zipem
výškově nastavitelný hrudní popruh
bederní popruh se zapínáním na přezku
boční kompresní popruhy (lze využít na uchycení lyží)
úchyt na mačky vepředu
dva úchyty na cepíny
dva daisy chainy z přední strany pro uchycení dalšího materiálu
poutko pro přenos v ruce nebo pověšení
objem: 35 litrů
materiál: VX07 (nylon, polyester)
hmotnost: 990 g

Batoh FERRINO X.M.T. 40+5l

Vhodný pro nejnáročnější expedice, velmi odolný materiál, duralové spony, prodyšný zádový systém, řada kapes a úchytů.. Batoh FERRINO X.M.T. 40+5l je expediční batoh, který pojme dostatek materiálu na turistiku i horolezectví. Odnímatelné horní víko je zapínáno zepředu jedním robustním popruhem s prakticky nezničitelnou duralovou sponou. Boční kompresní popruhy pro úpravu objemu batohu mají taktéž kovové spony. Vnější robustní materiál snese opravdu hrubé zacházení, tak jak je u batohů řady X.M.T. již zvykem.

Hlavní komora má jeden vstup ze shora, rolovací závěr je zajištěn sponou. Druhý vstup je tvořen podélným zipem v přední části. V přední části jsou úchyty na hole nebo cepíny. Pomocí materiálových popruhů lze na batoh připnout další vybavení, jako jsou sněžnice nebo lyže. Za pohodlným zádovým systémem z prodyšné pěny a síťoviny je kapsa, do které je možné složit až 30 metrů lana, což je praktické například při pohybu na ledovci.

Předností batohu FERRINO X.M.T. 40+5l je zejména odolný materiál Cordura, ze kterého je vyroben. Zádový systém je bohatě polstrovaný, takže i když je plně naložen, stále se pohodlně nese a netlačí ani po celém dni na zádech. Horní víko s kapsou na drobnosti lze úplně odejmout, hlavní komora se totiž zavírá stejně jako lodní vaky, takže vám z batohu nic nevypadne ani do něj jen tak nenateče. Veškeré spony jsou tvořeny z duralové slitiny, drží i při hlubokých mrazech.

Úchyty na cepíny a hole jsou samozřejmostí, stejně tak i bederní pás s kapsou a materiálovým poutkem. Když bude potřeba shodit z batohu co nejvíce váhy, je možné vyjmout zádovou výztuhu, bederní pás a horní víko. Po této proceduře batoh shodí 700 gramů a dostane se na skromných 950 gramů.Technický popis:

odolný batoh o střední litráži
možnost navýšení objemu o 5 litrů
polstrovaný zádový systém s odvodovými kanálky
spony z duralové slitiny
možnost připnutí lyží nebo sněžnic
horní vstup s rolovacím uzávěrem
přední vstup přes podélný zip
odnímatelné horní víko s kapsou
boční kompresní popruhy
kapsa za zádovým systémem pro uložení lana o délce až 30 metrů
úchyty na cepíny a hole
odnímatelný bederní pás s kapsou a materiálovým poutkem
objem: 40 + 5 litrů
materiál: Cordura 305 P Ripstop HP, YKK zipy 
hmotnost: 1650 g (bez bederního pásu, zádové výztuhy a horního víka 950 g)
rozměry: 70 x 25 x 28 cm

Voděodolný batoh FERRINO Dry

Praktický batoh vhodný i do nepříznivého počasí a vysoce odolný vůči oděrům či protržení.. Voděodolný batoh FERRINO Dry Hike 32 je kompletně nepromokavý turistický batoh s perfektně odvětraným zádovým systémem D.N.S. Zatímco vnitřní membrána OutDry poskytuje vysoký stupeň nepromokavosti s vodním sloupcem 10 000 mm (včetně švů a vodotěsných YKK zipů), vnější polyester 305 Ripstop HP Cordura dodává batohu vysokou odolnost vůči oděrům či protržení. Vaše pohodlí zajistí mimo jiné i polstrované ramenní popruhy a bederní pás. 

Voděodolný batoh FERRINO Dry Hike 32 disponuje výborně členěným úložným prostorem. Kromě hlavní přihrádky s předním přístupem naleznete kapsy na horním víku, na bederním pásu, po stranách batohu a nechybí ani kapsa bezpečnostní. Samozřejmostí je pak kapsa pro vodní vak, 2 držáky na hole, 2 držáky na cepíny a úchyty na další vybavení. Nepromokavý turistický batoh FERRINO Dry Hike 32 je prostě skvělou volbou i do těch nejnáročnějších podmínek.

Použité materiály:

OutDry®: Technologie OutDry® je založena na patentovaném procesu laminace: kombinované působení tlaku na spojení membrány uvnitř batohu. Systém OutDry 3D slouží k vytvoření 3D tvaru, který se přizpůsobuje vnitřnímu povrchu, dokonale utěsňuje švy a jakýkoli jiný potenciální vstupní bod vody. Tento proces činí batoh zcela vodotěsný (10 000 mm vodního sloupce, dokonce i ve spojích) a zvyšuje odolnost tkanin zajišťujících lepší trvanlivost.

305 D Ripstop HP Cordura®:  Velmi výkonná 305 D polyesterová vlákna s úpravou Ripstop.

YKK®:  Nejkvalitnější a funkční zipy známé pro svou dokonalost a perfektní zpracování. Vyznačují se svou spolehlivostí a to i po dlouhodobém používání.Technický popis: 

síťový zádový systém D.N.S. s kovovým rámem – velmi dobrá ventilace a stabilita
boční kompresní popruhy
kapsa pro vak na vodu
postranní kapsy ze síťoviny
dva úchyty na turistické hole
dva úchyty na cepín
přídavné boční a spodní popruhy pro uchycení příslušenství
vodní sloupec: 10 000 mm
objem: 32 litrů
materiál: OutDry®, 305 P Ripstop HP Cordura®, YKK®
hmotnost: 1,75 kg
rozměry: 60 x 22 x 27 cm

Horolezecký batoh FERRINO Triolet 48+5

Středový zip, odnímatelná zádová výztuha, odepínatelné horní víko, držáky a popruhy na horolezecké vybavení.. Horolezecký batoh FERRINO Triolet 48+5 2018 je určený pro horolezectví a všechny horské aktivity. Středový zip ocení sportovci pro rychlou a přehlednou organizaci věcí uvnitř batohu. Balení je proto velmi snadné jako do klasické sportovní tašky.

Hlavní předností je zádový systém, který se skládá z vyztuženého duralového panelu, který lze snadno odejmout. Další částí jsou ergonomicky polstrované, délkově nastavitelné ramenní popruhy se stabilizačními dotahy a bederní pás. Hrudní popruh zpevňuje ramenní popruhy a je opatřen píšťalkou.

Horolezecký batoh FERRINO Triolet 48+5 2018 má dostatečně velký úložný prostor. Kromě hlavní kapsy se na batohu nachází ještě malá kapsa na bederním pásu a boční kapsa ze síťoviny. Mezi příslušenství patří držáky a popruhy na veškeré horolezecké vybavení – lyže, cepíny a lana. Dále pak odnímatelné popruhy pro uchycení snowboardu, sněžnic či obuvi. 

Tento batoh je možné využít plnohodnotně i mimo lezecké oblasti, díky materiálovým okům a poutkům je možné připevnit materiál i vně batohu. Je možné odepnout horní víko, bederní pás a zádovou výztuhu.Technický popis:

batoh pro horskou turistiku
středový zip pro snadné balení a větší přehlednost
odnímatelná zádová výztuha
ergonomicky polstrované ramenní popruhy
odnímatelné horní víko
odnímatelný bederní pás
boční elastické kapsy
možnost zvětšení objemu o 5 l
úchyty na horolezecké vybavení
poutka na cepíny a hole
odnímatelné popruhy pro uchycení snowboardu, sněžnic či obuvi
objem: 48 + 5 litrů
rozměry: 75 x 33 x 23 cm
materiál: Diamond Dobby 300D
hmotnost: 1,6 kg (950 g bez zádové výztuže, bederního pásu a horního víka)

Horolezecký batoh MAMMUT Neon

Lehký batoh zejména pro lezení po skalách i na ledu, kompaktní rozměry, poutka na přední straně batohu.. Lehký lezecký batoh MAMMUT Neon Light 12 s poutky na materiál, který je ideální volbou pro skalní lezení a lezení na ledu. Potěší hlavně svými ultrakompaktními rozměry a přesto velkým vnitřním prostorem. Pro větší pohodlí jsou záda a ramenní popruhy polstrované. Praktickým vybavením pak jsou výrazná poutka na přední straně batohu.Technický popis:

prostorná hlavní kapsa
malá kapsa na předním panelu
polstrovaná záda a ramenní popruhy
odnímatelný bederní pás
vnitřní síťovaná kapsa
poutka na přední straně batohu
kompatibilní s vodním rezervoárem
hrudní popruh
poutko na vrchu batohu
ideální pro lezení po skalách i na ledu
materiál: Nylon Ripstop
rozměry: 48x25x20 cm
hmotnost: 390 g
objem: 12 l
počet komor: 1
zádový systém: CONTACT™

Voděodolný batoh FERRINO Dry

Turistický batoh z nepromokavého materiálu, vodotěsné YKK zipy, prodyšný zádový systém, středový zip, množství kapes a úchytů.. Voděodolný batoh FERRINO Dry Hike 48+5 je kompletně nepromokavý turistický batoh s perfektně odvětraným zádovým systémem. Zatímco vnitřní membrána OutDry poskytuje vysoký stupeň nepromokavosti s vodním sloupcem 10 000 mm (včetně švů a vodotěsných YKK zipů), vnější polyester 305 Ripstop HP Cordura dodává batohu vysokou odolnost vůči oděrům či protržení. Nejvíce namáhaná místa jsou navíc vyztužena materiálem Supertex.

Zádový systém D.N.S. s kovovým rámem dokonale rozloží zátěž a zároveň oblast zad skvěle odvětrává. Pohodlí napomáhají i polstrované ramenní popruhy a bederní pás. Voděodolný batoh FERRINO Dry Hike 48+5 disponuje výborně členěným úložným prostorem. Kromě hlavní přihrádky s předním přístupem naleznete kapsy na horním víku, na bedením pásu, po stranách batohu a nechybí ani kapsa bezpečnostní. Samozřejmostí je pak kapsa pro vodní vak.

Ve výbavě dále nechybí 2 držáky na hole, 2 držáky na cepíny a úchyty na další vybavení, hrudní popruh s bezpečnostní píšťalkou nebo postranní kompresní popruhy. Nepromokavý turistický batoh FERRINO Dry Hike 48+5 je skvělou volbou i do těch nejnáročnějších podmínek.Technický popis:

nepromokavý turistický batoh
zádový systém D.N.S. s kovovým rámem
vodotěsné YKK zipy
středový zip
ergonomicky polstrované ramenní popruhy
bederní pás s kapsami
bezpečnostní kapsa
kapsa v horním víku
hrudní popruh s píšťalkou
držáky na hole a cepíny
úchyty na další vybavení
kompatibilní s vodním vakem 
kompresní popruhy
vodní sloupec: 10 000 mm
objem: 48+5 litrů
materiál: OutDry membrána, 305D Polyester Ripstop HP Cordura, SuperTex
hmotnost: 1850 g
rozměry: 70 x 43 x 27 cm 

Batoh FERRINO X.M.T. 60+10l

Vhodný pro nejnáročnější expedice, rozepínatelný po celé délce, velmi odolný materiál, prodyšný zádový systém, řada kapes a úchytů, SOS štítek.. Batoh FERRINO X.M.T. 60+10 je velmi lehký cordurový batoh vhodný pro ty nejnáročnější expedice. Batoh lze rozepnout po celé své délce a jednoduše ho naplnit jako sportovní tašku. Použité materiály jsou výjimečné svou extrémní pevností a vysokou odolností. Zádový systém A.C.T. s duralovým rámem, stabilními ramenními popruhy a bederním pásem z prodyšné síťoviny poskytuje nejvyšší úroveň pohodlí po celý den. Batoh FERRINO X.M.T. 60+10 je opatřen velkým množstvím kapes.

Kromě prostorné hlavní kapsy se na batohu nachází bezpečnostní kapsa pro uložení cenností a dvě boční stretchové kapsy ze síťoviny pro umístění věcí, které chcete mít stále při ruce. Další kapsa se nachází na bederním pásu. Úložný prostor lze snadno zvětšit o dalších 10 litrů. Víko batohu je odepínatelné a výškově nastavitelné. Opatřeno je dvojitou kapsou. 

Batoh FERRINO X.M.T. 60+10 má několik úchytů pro zavěšení cepínů, lana, přídavného materiálu nebo sněžnic. Součástí výbavy je SOS štítek s instrukcemi, jak se chovat v situaci ohrožení života. Hrudní popruh je opatřen píšťalkou, kterou lze také použít v případě nebezpečí. Zkušení dobrodruzi jistě ocení vstup do batohu z přední strany a kompatibilitu s vodním vakem. 
 Technický popis:

vhodný pro nejnáročnější expedice
zip po celé délce batohu
špičkový materiál
komfortní a spolehlivý zádový systém 
duralový rám
prodyšné ramenní popruhy a bederní pás
možnost zvětšení objemu o 10 l
velké množství kapes a úchytů
odepínatelné a výškově nastavitelné víko
čelní vstup do batohu
kompresní popruhy
hrudní popruh
záchranná píšťalka
SOS štítek
objem: 60+ 10 litrů
materiál 1: DuPont Cordura (pevný, odolný vůči roztržení) 
materiál 2: DuPont Hypalon (speciální úprava do extrémních podmínek) 
materiál 3: Supertex (odolnost vůči oděru) 
hmotnost: 1900 g