fit-machine.cz

Digitální přístroj na měření tlaku v pneumatikách, vhodný pro auto ventilky.. Oxford Air Gauge poskytuje digitální odečet tlaku v pneumatikách a jeho použití je rychlé a snadné. Pneuměřič je vhodný pro auto ventilky. Dle potřeby lze na tomto manometru volit mezi jednotkami tlaku PSI, BAR, kPa, kg a cm2. Při nepoužívání se přístroj automaticky vypne.Technický popis:

digitální pneuměřič
vhodný pro auto ventilky (AV, Schrader)
možnost volby mezi jednotkami tlaku: PSI / BAR / kPa / kg / cm2
funkce automatického vypnutí
4 krytky ventilů v balení
měřitelný rozsah tlaku: 0 – 100 PSI / 6,5 BAR / 650kPa
napájení: 3V baterie CR2032 (knoflíková)

Akumulátorová pumpa vhodná pro kolo, motocykl nebo míč, s digitální detekcí tlaku, se zabudovaným LED světlem.. Akumulátorová pumpička Orava Pump 1 dokáže nafouknout kolo na bicyklu, motocyklu, autě, ale i míče a jiné nafukovací předměty. Na velkém LCD displeji můžete vidět vaše nastavení. Na výběr jsou 4 režimy huštění. PSI je nastavitelné od 0 do 120 PSI (8,3 bar). Měrné jednotky můžete přepínat mezi PSI, kPa, Bar a kg/cm3. Při dosažení zvoleného tlaku pumpa automaticky zastaví nafukování. Tato praktická pumpička dále obsahuje také LED světlo, díky kterému ji můžete využít i jako svítilnu ve tmě. Samozřejmostí je digitální detekce tlaku v pneumatikách.

Nenechte si „vyfouknout“ radost z jízdy

Smart akumulátorová nafukovací pumpa s LED světlem Orava Pump 1 si hravě poradí s huštěním kola na motorce, kole, autě, ale i s nafoukáním míče, kruhu na plavání či menší vzduchové matrace. To vše dokáže expresně a bez námahy díky hadičce s 3 násadami pro různé ventily a maximálnímu tlaku 120 PSI (8,3 bar) v 4 různých režimech huštění.

Kompaktní a stylový design

Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti můžete mít Orava Pump 1 všude s sebou. Snadno se přenáší a nezabere mnoho místa ani v příruční tašce na motorku či kolo, prázdninovém zavazadle, ani v kufru vašeho auta. V příslušenství je přibalen i nabíjecí USB kabel a váček pro hygienický transport i na zablácených horských cyklostezkách.

Automatická detekce tlaku

Na LCD displeji smart nafukovací pumpy Orava Pump 1 se díky automatické detekci tlaku zobrazí aktuální hodnota tlaku v pneumatice i v míči. Stačí si na něm nastavit hodnotu požadovaného cílového tlaku a nafukování může začít. Po dosažení požadované hodnoty tlaku v pneumatice/v míči huštění automaticky skončí.

Technický popis:

inteligentní přenosná vzduchová pumpa
vhodná na kolo, motocykl, míče a podobné produkty
zabudovaná baterie pro dlouhou pracovní dobu
digitální detekce tlaku v pneumatikách
automatické nafukování – při dosažení předvoleného tlaku pumpa zastaví nafukování
velký LCD digitální displej
zabudované LED světlo
rozměry: 18,8x4x4 cm
hmotnost: 365 g
parametry baterie: 7,4 V/ 1200 mAh
provozní doba nabité baterie: 18 minut
doba nabíjení vybité baterie: 2,5-4,5 hodiny
parametry nabíjení: 5 V / 2 A USB-C
tlak: 0-120 PSI (0-8,3 bar), přesnost tlaku ±1 PSI
průtok vzduchu: 20 l/min.
obsah balení: pumpička, hadička s 3 násadami na různé ventily (včetně jehly na míče), nabíjecí USB-C kabel, návod k obsluze

Praktický digitální tlakoměr, vhodný pro ventily AV, FV, nastavitelné jednotky měření..  Digitální tlakoměr Beto Air Pressure Monitor je praktickým pomocníkem pro všechny cyklisty. Ocení ho především závodníci u bezdušových systému, při kterých je kladen větší důraz na přesné hodnoty tlaku v plášti. Tlakoměr využijete pro ventilky AV a FV. Disponuje čtyřmi nastavitelnými jednotkami měření: PSI, bar, kg/cm3, kPa. Velmi snadno se ovládá a automaticky se vypíná. Díky svým skladným rozměrům nezabere příliš mnoho místa a bude se výborně hodit pro každého cyklo nadšence! Technický popis: 

digitální měřič tlaku 
vhodný pro ventily AV, FV
nastavitelné 4 jednotky měření: PSI, bar, kg/cm3, kPa
maximální změřitelný tlak: 11 bar / 160 PSI
automatické vypínání
baterie součástí balení 
doporučujeme kontrolovat tlak nejméně 1x za měsíc

Extrémně lehká hliníková pumpa s dvoukomorovým systémem huštění, pro FV a DV ventily, minimální rozměry.. Ruční cyklo pumpa SKS Airboy je minipumpa s parádním designem a inovativní technologií. Jedinečný dvoukomorový systém huštění zajišťuje vysokou kapacitu při zachování kompaktní velikosti. Díky té schováte pumpu i třeba do kapsy od cyklodresu. Váží pouze 62 gramů a v průměru má 19 mm. Pumpu SKS Airboy můžete použít na galuskové (FV) a Dunlop (DV) ventily. Rukojeť s měkkým ergonomickým koncovým kusem umožňuje pohodlné a efektivní pumpování.Technický popis:

hliníková ruční cyklo pumpa
velmi lehká a skladná
dvoukomorový systém huštění
rukojeť s měkkým ergonomickým zakončením
vhodné pro ventily: FV (galuskový), DV (Dunlop)
materiál těla: hliník
maximální tlak: 115 psi / 8 bar
hmotnost: 62 g
délka: 172 mm

Vysokotlaká servisní pumpa pro všechny typy ventilů, manometr, široká rukojeť, široký a stabilní podstavec.. Nožní cyklo pumpa SKS Rennkompressor je servisní pumpa s univerzální hlavicí. Ta je vhodná pro AV, FV i DV ventily. Předností pumpy je široký kovový podstavec s protiskluzovou úpravou, který zaručuje vysokou stabilitu při používání. Bezproblémové pumpování obstarává široká dřevěná ergonomická rukojeť. Nožní cyklo pumpa SKS Rennkompressor disponuje odolným ocelovým tělem, manometrem a dokáže vyvinout tlak až 16 barů. Díky svým vlastnostem je ideálním servisním doplňkem všech jízdních kol. Vhodná je jak do profesionálních servisů, tak pro domácí použití.Technický popis:

univerzální profi cyklo pumpa
široký stabilní kovový podstavec
široká ergonomická dřevěná rukojeť
ocelové tělo
manometr
vhodná do servisů i pro domácí použití
vhodné pro ventily: AV (autoventilek), FV (galuskový), DV (Dunlop)
materiál těla: ocel
maximální tlak: 230 psi / 16 bar
výška: 650 mm

Lehká vysokotlaká pumpa vhodná zejména pro silniční cyklistiku, pro galuskový (FV) ventil, hlava chráněná před nečistotami a vodou.. Cyklo pumpa SKS Raceday je malá vysokotlaká pumpa vhodná zejména pro silniční cyklistiku. Váží pouze 101 gramů a vy tak na své lehké silničce hmotnost navíc téměř neucítíte. Přesto budete vždy připraveni duši v případě potřeby dofouknout až na tlak 10 barů. Hlava sedí na galuskové (FV) ventily a je chráněna před prachem a vodou. Rukojeť zaručuje pohodlné pumpování. Ruční cyklo pumpa SKS Raceday je skvělým společníkem nejen pro silniční cyklisty.Technický popis:

hliníková ruční cyklo pumpa
velmi lehká a skladná
hlava chráněna před nečistotami a vodou
pohodlná rukojeť
vhodné pro ventily: FV (galuskový)
materiál těla: hliník
maximální tlak: 144 psi / 10 bar
hmotnost: 101 g
délka: 262 mm

Velmi lehká a skladná teleskopická pumpa pro AV, FV i DV ventily, ergonomická rukojeť, včetně úchytu na rám.. Cyklo pumpa SKS Infusion TT je velmi lehká teleskopická pumpička ideální na cesty. Váží pouze 112 gramů, takže vám nepřidá žádnou zbytečnou zátěž, ale na dofouknutí budete vždy připraveni. Je vhodná pro AV, FV i DV ventily. Ergonomickou rukojeť snadno otočíte do tvaru „T“, což zaručuje pohodlné pumpování. Cyklo pumpa SKS Infusion TT je dodávána s úchytem na připevnění k rámu.Technický popis:

univerzální cyklo pumpa
teleskopická
velmi nízká hmotnost
ergonomická rukojeť ve tvaru T
včetně držáku na rám
vhodné pro ventily: AV (autoventilek), FV (galuskový), DV (Dunlop)
materiál těla: plast
maximální tlak: 85 psi / 6 bar
hmotnost: 112 g
délka: 225 mm

Malá a lehká cyklo pumpa, bombička s oxidem uhličitým pro rychlé dofouknutí bez námahy, pro všechny typy ventilů.. CO2 cyklo pumpa SKS Airbuster představuje jedinečné řešení nafouknutí duše bez námahy. Hlavu nasadíte na ventil (AV, FV nebo DV) a bombička s oxidem uhličitým rychle kolo nahustí. Díky integrovanému regulátoru tlaku se napustí jen potřebné množství plynu. Výhodou CO2 cyklo pumpy jsou minimální rozměry a hmotnost. Snadno ji tak přenesete v batohu, brašně nebo uchytíte k rámu pomocí přiloženého držáku. Hlava je uzávěrem chráněna před nečistotami a vodou. CO2 cyklo pumpa SKS Airbuster je skvělým společníkem, pokud chcete na cestách kolo dofouknout rychle a bez dřiny.Technický popis:

CO2 cyklo pumpa
rychlé nafouknutí bez námahy
regulátor tlaku pro optimální nahuštění
minimální rozměry a hmotnost
hlava chráněná před nečistotami a vodou
snadná obsluha
kompatibilní s bombičkami o hmotnosti 16 a 24 g 
součástí balení 16 g bombička a držák na rám
vhodné pro ventily: AV (autoventilek), FV (galuskový), DV (Dunlop)
hmotnost: 113 g (včetně bombičky)

Extrémně lehká hliníková pumpa s dvoukomorovým systémem huštění, pro AV, FV i DV ventily, minimální rozměry.. Ruční cyklo pumpa SKS Airboy XL je minipumpa s parádním designem a inovativní technologií. Jedinečný dvoukomorový systém huštění zajišťuje vysokou kapacitu při zachování kompaktní velikosti. Díky té schováte pumpu i třeba do kapsy od cyklodresu. Váží pouze 90 gramů a v průměru má 19 mm. Pumpu SKS Airboy XL můžete použít na auto (AV), galuskové (FV) i Dunlop (DV) ventily. Rukojeť s měkkým ergonomickým koncovým kusem umožňuje pohodlné a efektivní pumpování.Technický popis:

hliníková ruční cyklo pumpa
velmi lehká a skladná
dvoukomorový systém huštění
rukojeť s měkkým ergonomickým zakončením
vhodné pro ventily: AV (autoventilek), FV (galuskový), DV (Dunlop)
materiál těla: hliník
maximální tlak: 73 psi / 5 bar
hmotnost: 62 g
délka: 179 mm

Servisní mini pumpa pro všechny druhy kol, vhodná na auto a galuskový ventil, délka 300 mm.. Mini servisní pumpa Kellys Covert překvapí svou kompaktností a proto si jí můžete brát na každý cyklovýlet. Promyšlená konstrukce je vyrobená technologií CNC a patentovaná hlava s hadičkou je určena na auto a galuskové ventily. Skvělá je i nízká hmotnost pumpičky.Technický popis:

servisní mini pumpa pro všechny druhy kol
vyrobená technologií CNC
patentovaná hlava s hadičkou vhodná na auto a galuskový ventil
ergonomická skládací rukojeť ve tvaru T
přesný tlakoměr vysouvatelný pomocí nášlapného pedálu
ochranné krytky hlavice proti znečištění prachem
plastový držák pro připevnění pumpy na rám součástí balení
Ø25/18mm teleskopické písty
hmotnost: 216 g
délka: 300 mm
maximální tlak: 120 psi/8 bar

Vysoce odolná hliníková pumpa s hlavicí pro všechny typy ventilů. Se stabilním podstavcem a velkým čitelným tlakoměrem, se stane vaším nepostradatelným parťákem na cesty.. Servisní pumpa Kellys Airflow Twenty Five je robustní hliníková pumpa pro rychle nafouknutí cyklo pneumatik. Disponuje univerzální hlavicí pro všechny typy ventilů. Při používání potěší stabilní litý hliníkový podstavec a velký přehledný tlakoměr.Technický popis: 

hliníková servisní pumpa
velký čitelný tlakoměr
ergonomická ručka
nová duální hlavice pro všechny typy ventilů
délka hadice: 94cm
rozměr ručky: (Max. L x W) 24 x 3,7 cm

Plastová pumpa, ergonomická rukojeť, držák na rám, pro všechny typy ventilků.. KELLYS Kindle je kompaktní a lehká plastová mini pumpa. Rukojeť pumpy je ergonomická a zároveň dostatečně široká. Hlava pumpy je vhodná na všechny typy ventilů. Součástí pumpy je držák na rám.Technický popis:

držák na rám
ergonomická rukojeť
pro všechny typy ventilků
materiál: plast
délka: 240 mm
maximální tlak: 80 psi/5 bar

Lehké hliníkové tělo, možnost montáže na rám, včetně ohebného 150 mm šlahounku.. Pumpa M-Wave Al Flexi je ruční cyklo pumpička určená na všechny typy cyklistických ventilků. Potěší kompaktním, odolným, ale zároveň lehkým tělem z hliníku, a promyšlenou konstrukcí. Uvnitř těla se totiž nachází samotná flexibilní hadička, se kterou se snadno dostanete i k hůře přístupným ventilům (elektrokoloběžky, 8″ kola apod.). Díky praktickému držáku na rám lze mít pumpičku vždy s sebou na cestách.Technický popis:

mini pumpa
hliníkové tělo
možnost montáže na rám
včetně ohebného 150 mm šlahounku (najdete v úložném prostoru uvnitř pumpičky)
krytka proti nečistotám
pro AV, DV i FV ventily
hmotnost: 89 g
délka: 190 mm

Minipumpa ideální především na horská kola, vhodná na auto a galuskový ventil, délka 215 mm.. Minipumpa Kellys Drift překvapí svou kompaktností a proto si jí můžete brát na každý cyklovýlet. Promyšlená konstrukce je vyrobená technologií CNC a patentovaná hlava s hadičkou je určena na auto a galuskové ventily. Skvělá je i nízká hmotnost pumpičky.Technický popis:

minipumpa ideální především na horská kola
vyrobená technologií CNC
patentovaná hlava s hadičkou vhodná na auto a galuskový ventil
hmotnost: 151 g
délka: 215 mm
maximální tlak: 80 psi/5 bar

Kombinovaná pumpa na duše a vzduchové tlumiče, otočná hadička, tlakoměr.. Minipumpa Kellys Omni v sobě kombinuje možnosti foukání jak duší pneumatik, tak vzduchových tlumičů na vidlicích. Je vhodná na všechny typy ventilků a díky otočné hadičce není problém s manipulací při nafukování. Potěší i přehledný manometr a dvojstupňový mechanismus, u kterého lze přepínat mezi foukáním na vysoký tlak nebo velký objem.Technický popis:

kombinovaná pumpa na duše a vzduchové tlumiče
vhodná pro ventily FV/AV/DV
otočná hadička
redukční ventil na přesné nastavení
přehledný tlakoměr
dvojstupňový mechanismus pro vysoký tlak/velký objem
maximální tlak: 20 bar/300 psi
hmotnost: 218 g
délka: 26 cm

Malá plastová pumpa, ergonomická rukojeť, univerzální hlavice, velmi lehká, ideální na dlouhé cesty.. Cyklo pumpa Kellys Doubly Pro 10 je teleskopická a ergonomická mini pumpa z pevného plastu. Disponuje univerzální hlavicí pro všechny typy ventilů. Dokáže vyvinout tlak až do 100 psi / 7 bar. Ergonomická skládací rukojeť ve tvaru T značně ulehčuje a zpříjemňuje manipulaci. Cyklo pumpa Doubly Pro 10 je velmi lehká, se svou hmotností 128,5 g je ideální na cesty.Technický popis:

mini pumpa s ergonomickou rukojetí
univerzální hlavice pro všechny typy ventilů
tlak až 100 psi / 7 bar
ideální na cesty
vhodné pro ventily: AV (autoventilek), FV (galuskový), DV (Dunlop)
hmotnost: 128,5 g
délka: 265 mm

Malá hliníková pumpa, ergonomická rukojeť, univerzální hlavice, velmi lehká, ideální na dlouhé cesty.. Cyklo pumpa Kellys Doubly Pro 30 je ergonomická hliníková mini pumpa. Disponuje univerzální hlavicí pro všechny typy ventilů. Dokáže vyvinout tlak až do 80 psi / 5 bar. Ergonomická skládací rukojeť tvaru T značně ulehčuje a zpříjemňuje manipulaci. Cyklo pumpa Doubly Pro 30 je velmi lehká, se svou hmotností 137 g je ideální na cesty.Technický popis:

mini pumpa s ergonomickou rukojetí
univerzální hlavice pro všechny typy ventilů
tlak až 80 psi / 5 bar
ideální na cesty
vhodné pro ventily: AV (autoventilek), FV (galuskový), DV (Dunlop)
hmotnost: 137 g
délka: 265 mm

Vysokotlaká ruční pumpa pro tlumiče a vzduchové vidlice, přehledný tlakoměr, upouštěcí ventil, lehká a skladná.. Pumpa na tlumiče Kellys Shocker 50 je vysokotlaká ruční pumpa vhodná pro vzduchové vidlice a tlumiče. Díky integrovanému manometru můžete požadované natlakování až do 300 psi či 20 barů přesně kontrolovat. Tlak vidlice si tak můžete bez problémů zvolit přesně podle svého stylu jízdy. Speciální ventil umožňuje pumpování bez zbytečných úniků vzduchu. Díky upouštěcímu ventilu lze bez problémů tlak i snižovat. Pohodlné pumpování obstarává plastové madlo a otočná hadička, kterou je možné k tělu pumpy přichytit. Pumpa na tlumiče Kellys Shocker 50 je velmi lehká a skladná. Je nezbytným doplňkem pro všechny majitele kvalitnějších kol.Technický popis:

vysokotlaká ruční pumpa
vhodná pro vzduchové vidlice a tlumiče
přehledný manometr
otočná hadička pro snazší tlakování
plastové madlo
ventil bez úniků vzduchu
upouštěcí ventil
maximální tlak: 300 psi / 20 bar
hmotnost: 190 g
délka: 260 mm

Vysokotlaká ruční pumpa pro tlumiče a vzduchové vidlice, přehledný tlakoměr, krytý upouštěcí ventil, ergonomické madlo, lehká a skladná.. Pumpa na tlumiče Kellys Shocker 70 je vysokotlaká ruční pumpa vhodná pro vzduchové vidlice a tlumiče. Díky integrovanému a přehlednému manometru můžete požadované natlakování až do 300 psi či 20 barů přesně kontrolovat. Tlak vidlice si tak můžete bez problémů zvolit přesně podle svého stylu jízdy. Speciální ventil umožňuje pumpování bez zbytečných úniků vzduchu. Díky krytému upouštěcímu ventilu lze bez problémů tlak i snižovat. Pohodlné pumpování obstarává ergonomické madlo a otočná hadička, kterou je možné k tělu pumpy přichytit. Pumpa na tlumiče Kellys Shocker 70 je velmi lehká a skladná. Je nezbytným doplňkem pro všechny majitele kvalitnějších kol.Technický popis:

vysokotlaká ruční pumpa
vhodná pro vzduchové vidlice a tlumiče
přehledný manometr
otočná hadička pro snazší tlakování
plastové ergonomické madlo
ventil bez úniků vzduchu
krytý upouštěcí ventil
maximální tlak: 300 psi / 20 bar
hmotnost: 190 g
délka: 260 mm

Přepouštěcí komora, funkce podobná kompresoru, vhodné i pro bezdušové pláště, hliníkové tělo, vysoká stabilita.. Cyklo pumpa Kellys Airtank je jedinečná hliníková servisní pumpa vhodná i pro bezdušové pláště. Pumpa má integrovanou přepouštěcí komoru, kterou lze pumpováním natlakovat a působí pak podobně jako kompresor. Stálý proud vzduchu pak zaručuje bezproblémové nafukování jak bezdušových plášťů, tak plášťů s dušemi. Nemusíte tak pořizovat drahé kompresory, nebo se svým kolem chodit na čerpací stanici. Díky integrovanému tlakoměru si můžete přesně určit nahuštění, a to do maximálního tlaku 18 barů. Pumpa má vyměnitelné ventilky – autoventilek a galuskový. Pohodlné pumpování zajišťuje široké silikonové madlo a dlouhá ohebná hadička. Skvělou stabilitu obstarává široká a pevná základna pokrytá protiskluzovou gumou. Cyklo pumpa Kellys Airtank je skvělou pomůckou nejen pro majitele jízdních kol s bezdušovými plášti.Technický popis:

servisní pumpa
hliníkové tělo
vhodná pro běžné i bezdušové pláště
přepouštěcí komora
vyměnitelný auto/galuskový ventil
široká silikonová rukojeť
stabilní podstavec
přehledný manometr
maximální tlak: 240 psi / 18 bar

Kvalitní minipumpa, nízká hmotnost, malé rozměry, vhodné pro ventily FV a AV, plastové tělo, ergonomická rukojeť.. Cyklo pumpa Kellys Pulse je velmi lehká, malá a skladná ruční pumpa vyrobena z plastového materiálu. Ergonomická rukojeť, teleskopický píst z hliníkové slitiny a uzamykatelný ventil k pohodlnějšímu huštění jsou vlastnosti, kterými disponuje tato minipumpa. Hlavice je určena pro ventily FV (galuskový) a AV (autoventil). Součástí balení je i držák na rám, díky kterému můžete cyklo pumpu Kellys Pulse vozit stále s sebou.Technický popis:

univerzální cyklo pumpa
malé rozměry
ergonomická rukojeť
uzamykatelný ventil
držák na rám součástí balení
vhodné pro ventily AV (autoventil), FV (galuskový)
materiál těla: plast

Pumpa s manometrem, pogumovaná rukojeť, eloxová úprava povrchu, univerzální ventil.. Nožní cyklo pumpa Kellys Magnum je pumpa z hliníkové slitiny s manometrem a se stupnicí Bar / PSI. Díky ní lze nafouknout kolo přesně dle Vašich požadavků a zcela přesně. Disponuje univerzálním otvorem pro ventilky typu AV (autoventil) a FV (galuskový) a pogumovanou rukojetí pro lepší uchopení a manipulaci. Nožní cyklo pumpa Kellys Magnum má eloxovou úpravu povrchu, což zabraňuje oxidaci materiálu a následnému vzniku koroze. To z pumpy Kellys Magnum dělá skvělý a spolehlivý cyklo doplněk.Technický popis:

hliníková nožní pumpa
eloxová úprava povrchu zabraňující korozi
manometr se stupnicí Bar i PSI
otvor pro autoventily i galuskové ventily
pogumovaná rukojeť pro lepší manipulaci
výška pumpy: 62 cm
maximální tlak: 11 bar / 160 PSI

Výkonná nožní pumpa s manometrem a univerzálním ventilkem, protismyková ergonomická rukojeť.. Nožní pumpa Kellys Twister Pro je servisní pumpa s dvojitou hlavou. Univerzální hlavice je určena pro všechny cyklistické ventily. Mezi další přednosti nožní pumpy Kellys Twister Pro patří protiskluzová ergonomická rukojeť, velký a čitelný manometr (v jednotkách Bar a PSI) či stabilní ocelový podstavec. Nožní pumpa Twister Pro patří mezi nejkvalitnější pumpy značky Kellys. Technický popis:

servisní cyklo pumpa
univerzální hlavice
vhodné pro ventily AV/FV/DV
protismyková ergonomická rukojeť
velký a čitelný manometr (Bar / PSI) s průměrem 90 mm
stabilní podstavec
výška pumpy: 61 cm
maximální tlak: 11 bar / 160 PSI

Mini pumpa s výkonem klasické pumpy, velmi lehká, autoventil i galuskový ventil.. Cyklo pumpa Kellys Classic představuje kombinaci mini pumpy s výkonem klasické pumpy. Pumpa Classic je vyrobena z hliníkové slitiny. Díky tomu váží pouhých 209 g, což z ní dělá velmi lehký cyklo doplněk.

Disponuje hadičkou a univerzálním otvorem pro ventily AV (autoventil) i FV (galuskový). Cyklo pumpa Kellys Classic má skládací rukojeť ve tvaru T včetně držáku na rám a výklopného kovového stojanu.Technický popis:

velmi lehká hliníková pumpa
mini pumpa s výkonem klasické pumpy
dlouhá hadička
otvor pro galuskové ventily a autoventily
skládací rukojeť ve tvaru T
držák na rám
výklopný stojan
hmotnost: 209 g
délka: 344 mm

Mini teleskopická pumpa, ergonomická rukojeť, univerzální hlavice, velmi lehká, ideální na dlouhé cesty.. Cyklo pumpa Kellys Doubly Pro 50 je ergonomická teleskopická hliníková mini pumpa. Disponuje univerzální hlavicí pro všechny typy ventilů. Dokáže vyvinout tlak až do 100 psi / 7 bar. Ergonomická skládací rukojeť tvaru T značně ulehčuje a zpříjemňuje manipulaci. Cyklo pumpa Doubly Pro 50 je velmi lehká, se svou hmotností 153,5 g je ideální na cesty.Technický popis:

mini teleskopická pumpa s ergonomickou rukojetí
univerzální hlavice pro všechny typy ventilů
maximální tlak: 100 psi / 7 bar
hmotnost: 153,5 g
délka: 265 mm
ideální na cesty

Vysoce kvalitní mini-pumpa, nízká hmotnost, malé rozměry, vhodná pro ventily AV a FV, plastové tělo, ergonomická rukojeť.. Minipumpa KELLYS KP-202 je velmi lehká, malá a skladná ruční pumpa vyrobena z plastového materiálu. Ergonomická rukojeť, teleskopický píst z hliníkové slitiny a úložný prostor pro lepící soupravu nebo nářadí v rukojeti, který zajišťuje maximální připravenost za jakýchkoli podmínek. Hlavice je určena pro ventily FV (galuskový) a AV (autoventil). Součástí balení je i držák na rám, díky kterému můžete minipumpu KELLYS KP-202 vozit stále s sebou. Technický popis:

univerzální cyklo pumpa
malé rozměry 
v oblasti madla prostor pro lepicí soupravu nebo nářadí
ergonomická rukojeť
držák na rám součástí balení
vhodná pro ventil AV (autoventil), FV (galuskový) 
materiál: plast 
hmotnost: 58 g

Vysokotlaká praktická pumpa určená pro huštění jízdních kol, pohodlná široká rukojeť, přesný tlakoměr, vhodná pro AV ventilky.. Cyklo pumpa SKS Airkompressor Compact 10.0 vám zajistí pohodlné a rychlé nahuštění jízdního kola. Pumpa je tvořena pevnou a stabilní plastovou základnou s ocelovým tělem, které zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Pomocí přesného tlakoměru můžete sledovat tlak v pneumatikách do maximální hodnoty 10 barů.

Pumpa je opatřena dlouhou hadicí, kterou zakončuje hlavice určená pro AV ventilky. Pumpování je velmi komfortní a efektivní díky široké rukojeti. Pomocí pumpy SKS Airkompressor Compact bude huštění jízdního kola dokonale snadné a rychlé.Technický popis:

praktická pumpa určená pro huštění jízdních kol
pevná a stabilní plastová základna
odolné ocelové tělo
široká pohodlná rukojeť
přesný tlakoměr 
dlouhá hadice
vhodné pro ventily: AV (autoventilek)
materiál: plast (základna), ocel (tělo)
maximální tlak: 145 PSI / 10 bar
výška pumpy: 600 mm
délka hadice: 850 mm
typ hustilky: dílenská
objem stlačení: 385 cm3
hmotnost: 1 100 g